Jump to content



Υπολογιστής απο την αρχη


Orfanos3

Recommended Posts

  • Replies 626
  • Created
  • Last Reply
Εγώ ψάχνω μαύρη μπλε mobo z77 και δεν ξερω τι... πφφφ

Z77 motherboards from Asus, Gigabyte, and MSI - The Tech Report - Page 2

Z77 motherboards from Asus, Gigabyte, and MSI - The Tech Report - Page 3

Z77 motherboards from Asus, Gigabyte, and MSI - The Tech Report - Page 4

Oυτε μια δεν βρηκα ολες ροζ ειναι :p ααααα :OT:

Link to comment
Share on other sites

χχοοχοχο...

Ναι βρε μια λογική τιμή. αξιόλογη για oc σε μαύρο μπλε.

Link to comment
Share on other sites

Πιο περιοδικό έχει την καλύτερη ενημέρωση για υπολογιστές?

Καλημέρα, το forum που χρησιμοποιείς είναι στα κορυφαία ενημέρωσης για τους υπολογιστές.

Αντί να παιδεύεσαι εδώ και 14 σελίδες σχετικά με το τι να πάρεις, να σου έχουν παραθέσει 30 χρήστες 100 διαφορετικά προϊόντα, θα μπορούσες να αφιερώσεις λίγο χρόνο και να διαβάσεις τι είναι τι και τι κάνει τι.

Έτσι και εσύ θα γίνεις πιο έμπειρος και δεν θα πάρεις γουρούνι στο σακί. Γιατί πολύ φοβάμαι φίλε μου, ότι αυτή σου η αναζήτηση αφενός δεν θα καταλήξει πουθενά, αφετέρου θα συνεχίσει να παιδεύει τους χρήστες με προτάσεις λες και θα 'παιρναν και προμήθεια στο τέλος.

Ξεκίνα λοιπόν και διάβαζε κάτι παραπάνω από το να ζητάς έτοιμα parts, να μάθεις 2-3 βασικά πράγματα και να γίνει ώριμη συζήτηση, γιατί αυτό το θέμα είναι θέατρο παραλόγου πια.

Φιλικά :)

Link to comment
Share on other sites

Το κουτι είναι φανταστικό και τεράστιο και δείχνει να μπορείς να δούλεψεις εύκολα μέσα του..έχει έναν ανεμιστιρα ακριβώς πάνω και πίσω άλλον έναν αυτοί μπαίνουν κανονικά σε λειτουργία?Μαλλον ναι αφού έχουν ακροδεκτες...όλα τα κουτιά έχουν ανεμιστήρες fix?

Υπάρχει κανα νέο για τους επεξεργαστες;

Link to comment
Share on other sites

Χμμ...αυτό νομίζω έχει συζητηθεί εκτενώς στις προηγούμενες σελίδες... Άλλωστε ο i5 δεν έχει hyperthreading (ναι είναι τυπογραφικό λάθος στα στοιχεία που έδωσε η Ιντελ βλ. review).

Link to comment
Share on other sites

Χμμ...αυτό νομίζω έχει συζητηθεί εκτενώς στις προηγούμενες σελίδες... Άλλωστε ο i5 δεν έχει hyperthreading (ναι είναι τυπογραφικό λάθος στα στοιχεία που έδωσε η Ιντελ βλ. review).

so?

Δεν νομιζω να χαλαστηκαν οσοι ειχαν 2500κ

(να θυμησω οτι στηνει pc για παιχνιδια και ιντερνετ(??!!) )

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε NTG δεν διαφωνώ μαζί σου αλλά εάν δεις έχουμε φάει 4 σελίδες συζητώντας το πώς θα μπορούσε να είναι πιο οικονομική η σύνθεση. Από ό,τι κατάλαβα το παληκάρι θέλει τον i7 οπότε δεν υπάρχει λόγος να το ξανασυζητήσουμε. Κι εγώ πιστεύω ότι ο i7 είναι overkill για την συγκεκριμένη περίπτωση αλλά δεν θα κάνουμε και πλύση εγκεφάλου για να πάει σε i5, ούτε έχει νόημα να φάμε άλλες 2 σελίδες συζητώντας το ζήτημα... Για παιχνίδια και internet ακόμα και με έναν μπουλντόζα θα έκανε δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.