Jump to content



Ποντίκια, αισθητήρες, επιφάνειες κλπ


Wizard!

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Τόσο καλό είναι? Το ακούω από αρκετούς τον τελευταίο καιρό.

Btw είναι τεράστιο (483mm x 356mm). Βγαινει σε μικρότερο?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό όχι. Αν δεν έχεις πρόβλημα χώρου, πάρε το και θα το συνηθίσεις

Σχετικό είναι αυτό. Έχω λίγο χώρο, αλλά χωράει. Ωστόσο δεν μου χρειάζεται τόσο μεγάλο, συν του ότι θα μπει κάθετα λόγω μεγέθους. Παίζω με σχετικά μεγάλη ευαισθησία.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καλό είναι? Το ακούω από αρκετούς τον τελευταίο καιρό.

Btw είναι τεράστιο (483mm x 356mm). Βγαινει σε μικρότερο?

To προτεινουν παρα πολλοι οντως..κ εγω ψηθηκα να το παρω για το DA..αλλα μολις ειδα το μεγεθος τρομαξα..

So.. περιμενω το Stealth PureTrak.com - Precision Gaming Gear - Products - Stealth νομιζω 38cm ειναι απ οτι θυμαμαι.

23 κατι μου βγηκε μαζι με μεταφορικα.

Link to comment
Share on other sites

Τι έχετε να προτείνετε για το Logitech G700 ?

Περίμενα να έχω ένα από τα καλύτερα mouse που κυκλοφορούν στην αγορά (εξαιτίας της τιμής του), αλλά μέχρι τώρα αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα που δε με αφήνουν να το ευχαριστηθώ....

Αν και έχει ένα πολύ καλό συνοδευτικό software, ίσως δεν κατάφερα να βρω τις κατάλληλες ρυθμίσεις για να γίνει πιο αποδοτικό.

Επίσης, το χρησιμοποιώ προς το παρόν χωρίς pad, οπότε υποψιάζομαι πως παίζει και αυτή η λεπτομέρεια το ρόλο της...

Τί έχετε να προτείνετε για κάποιο pad, αλλά και για το mouse και τις ρυθμίσεις του γενικότερα,

δεδομένου πως προορίζεται κυρίως για τη δουλειά (και όταν βρεθεί χρόνος παίζουμε και κανένα BF3... :innocent: )

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] νομίζω και το stealth έχει το ίδιο τεράστιο μέγεθος, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.

Τελικά κατέληξα σε ένα απλό steelseries qck για το mx performance. Θα δούμε αύριο-μεθαύριο που θα είναι εδώ. :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] νομίζω και το stealth έχει το ίδιο τεράστιο μέγεθος, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.

Τελικά κατέληξα σε ένα απλό steelseries qck για το mx performance. Θα δούμε αύριο-μεθαύριο που θα είναι εδώ. :)

τετοιον συνδυασμο εχω και εγω αλλα δεν μπορω να ειμαι αμεροληπτος γιατι εχω προβληματα με το mx σε θεματα αποκρισης.. Γιαυτο αλλωστε αλλαξα και pad σε QcK αλλα δν ειδα προκοπη. Μαλλον τα εφαγε τα ψωμια τους ο πομπος γιατι το προβλημα εμφανιζεται μολις αρχισει να πεφτει η μπαταρια. Εστω και μια σκαλα απο τις τρεις. Παλιοτερα κοκκινιζε η ενδειξη και αυτο εκει, σκυλι..

Και με την ευκαιρια, λεω να παω σε RAT.. Αλλα δεν ξερω.. 9 η 7? δλδ ασυρματο η ενσυρματο? δεν θελω παλι προβληματα με αποκριση και δεν διαβαζω τα καλυτερα για το 9 σε αυτο το θεμα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι το hyper scrolling του MX θα μου λειψει αφανταστα.. :bye:

Link to comment
Share on other sites

@AKISSS νομίζω και το stealth έχει το ίδιο τεράστιο μέγεθος, αλλά δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.

Τελικά κατέληξα σε ένα απλό steelseries qck για το mx performance. Θα δούμε αύριο-μεθαύριο που θα είναι εδώ. :)

Nope.38cm ειναι..Εχει λαθος τις διαστασεις στο site..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.