Jump to content



Le Tatiana with le surprise


Tsakonas

Recommended Posts

Ανοιγω το νεο θρεντ για τον γνωστο χαμο με την ιεροδουλη που τρολλαρε την μιση Αθηνα

Ρωτησε ο τιφοζις φ1 γιατι αραγε ο κοσμος παει με εκδιδομενες...

Την εχω λυσει πια αυτην την απορια εδω και καιρο...

Ξερω για εναν τυπο που τον κακοποιουσε η μανα του και εχει βιτσιο με τις 50αρες+ εκδιδομενες

Για οσους δεν το αντεληφθησαν

ΕΙΝΑΙ 25 ΚΑΙ ΠΛΕΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΡΧΑΛΕΥΕΙ 50ΑΡΕΣ

με λιγα λογια

σκοτεινος κοσμος η διαστροφη...

καποιοι ανθρωποι εχουν τοσο αναγκη να νιωσουν "σ'αγοραζω κ σε γ@μ@ω"...

Link to comment
Share on other sites

Αστειευεσαι ?! Ενω ηξεραν οτ ηταν φορεις του HIV, εκδιδοτουσαν κανονικα...

Κατι τετοιες στιγμες λυπαμαι που δεν εχουμε θανατικη καταδικη !!!

Ακόμα και να ήξεραν δεν είναι στο χέρι τους.

Αν δεν πάει δεν τρώει σφαλιάρες. Μπουνιές ρίχνει ο νταβατζής που την θεωρεί αναλώσιμη.

Σε είχα για περπατημένο ρε Γιάννη : )

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και να ήξεραν δεν είναι στο χέρι τους.

Αν δεν πάει δεν τρώει σφαλιάρες. Μπουνιές ρίχνει ο νταβατζής που την θεωρεί αναλώσιμη.

Σε είχα για περπατημένο ρε Γιάννη : )

κατα 93,25% θα δικαστουν απο εναν τυπο με παρομοια λογικη που στο κεφαλι του θα τις ταυτιζει με την χλιδατη υπεργκομενα που τον απερριψε οταν πηγαινανε μαζι -ιδιωτικο- σχολειο και θα την θεωρει μια ανηθικη διεστραμμενη που ηθελε να σκοτωσει κοσμο... τραγικο να κρινεται καποιος απο καποιον που τον βλεπει πρωτη φορα στην ζωη του...

Link to comment
Share on other sites

κατα 93,25% θα δικαστουν απο εναν τυπο με παρομοια λογικη που στο κεφαλι του θα τις ταυτιζει με την χλιδατη υπεργκομενα που τον απερριψε οταν πηγαινανε μαζι -ιδιωτικο- σχολειο και θα την θεωρει μια ανηθικη διεστραμμενη που ηθελε να σκοτωσει κοσμο... τραγικο να κρινεται καποιος απο καποιον που τον βλεπει πρωτη φορα στην ζωη του...

Ίσως και να είναι καλύτερα γιατί έτσι θα πάει στη φυλακή και θα βελτιωθεί η ζωή της.

Θα απαλλαγεί από τον νταβατζή

Θα έχει στοιχειώδη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη αντί να αφεθεί να πεθάνει

Θα τρώει χωρίς να χρειάζεται να την πηδήξουν πρώτα 20 -30 άτομα

Στο πρόσωπο της κοινωνικής λειτουργού θα αποκτήσει "γονιό" που ενδιαφέρετε.

Link to comment
Share on other sites

Λοβέρδος: "οι οίκοι ανοχής ήταν γεμάτοι παιδιά"!

Τι μπουρδες θεε μου ? Τι αλλο θα ακουσουμε ?

Καλοι οι ελεγχοι καλη και η ενημερωση αλλα αυτη τη στιγμη παρουσιαζουν την κοπελα λες και ειναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ σε ολη την αθηνα που "δεχοταν" να το κανει χωρις προφυλαξεις.

Link to comment
Share on other sites

Είναι τραγικό να διασύρουν άτομα χωρίς να σέβονται το ιατρικό τους απόρρητο και να τις παρουσιάζουν ως θύτες για να δημιουργήσουν εντυπώσεις μια βδομάδα πριν τις εκλογές. Φυσικά ο Λοβέρδος ήξερε από πριν ότι άμα πάρουν σβάρνα τα μπουρδέλα (ειδικά τα παράνομα) όλο και κάτι θα έβρισκαν. Όλα αυτά για να στηρίξουν την "υγειονομική βόμβα στην Αθήνα" για την οποία φυσικά υποτίθεται ότι ευθύνονται οι μετανάστες με στοιχεία όχι πολύ αξιόπιστα. Γι'αυτό και η Ρωσίδα που έσπερνε τον τρόμο έγινε και πρωτοσέλιδο ενώ ο Έλληνας νταβατζής δεν αναφέρεται σχεδόν πουθενά.

Η πρώτη κοπέλα υποστήριξε ότι δεν γνώριζε ότι ήταν οροθετική, δεν ξέρω για τις άλλες, αλλά πραγματικά πιστεύετε ότι ήταν δική της επιλογή και όχι του νταβατζή που κρύβεται από πίσω; Πιστεύετε ότι δεν την εκβίαζε/ξυλοφόρτωνε και την υποχρέωνε να κάνει αυτή τη ζωή; και μια ιστορία μιας κοπέλας που δεν ξέρω κατά πόσο είναι αληθινή (δυστυχώς έχει και φώτο μέσα) Πρώτο ΘΕΜΑ online : Απίστευτη ιστορία για μια από τις ιερόδουλες στο Διαδίκτυο! - Ελλάδα

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION]

αν δεν κάνω λάθος είσαι δικηγόρος, τι παίζει νομικά και ηθικά με το θέμα δημοσίευσης στοιχείων και φωτογραφιών πριν την δίκη; ξεκίνησε για ιδιαίτερες περιπτώσεις τρομοκρατίας, παιδεραστίας, αλλά πλέον μου φαίνονται καθαρά κινήσεις εντυπωσιασμού.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κάνω λάθος είσαι δικηγόρος, τι παίζει νομικά και ηθικά με το θέμα δημοσίευσης στοιχείων και φωτογραφιών πριν την δίκη; ξεκίνησε για ιδιαίτερες περιπτώσεις τρομοκρατίας, παιδεραστίας, αλλά πλέον μου φαίνονται καθαρά κινήσεις εντυπωσιασμού

ευστοχη ερωτηση αλλα πραγματικα δεν θελω καν να σκεφτω τι να απαντησω. Μπορει να μολυνθηκαν 10-100-1000 ,οι γυναικες τους τα παιδια τους κλπ, δικαιωμα εχουν να κερδισουν εστω 1 δευτερολεπτο... Μαγκες ,μην γελιεστε ,στις εκδιδομενες πηγαινουν ΧΙΛΙΑΔΕΣ (μια μεση τανα εξυπηρετει και 50-60 την μερα ) ...δεν μπορει να φανταστει κανεις ποσο θαχει εξαπλωθει τωρα...

Link to comment
Share on other sites

στις εκδιδομενες πηγαινουν ΧΙΛΙΑΔΕΣ (μια μεση τανα εξυπηρετει και 50-60 την μερα ) ...δεν μπορει να φανταστει κανεις ποσο θαχει εξαπλωθει τωρα...

γουατ;ο αριθμός είναι πραγματικός;

δεν σε αμφισβητώ αλλά με 20'/πελάτη μας κάνει 1100 λεπτά (για 55 πελάτες σου βάζω εγώ) ή 18,3 ώρες

σαν μεγάλο δεν είναι το νούμερο;

Link to comment
Share on other sites

Και 20 τη μερα να παιρνει αρκετοι ειναι. Βεβαια θα πηγαινουν οι ιδιοι πολλες φορες.

Ενας συμφοιτητης μου εφευγε σε καθημερινη φαση απ τη σχολη αν ειχαμε κανενα κενο και πηγαινε πιο κατω στην οδο φυλης και πλερωνε... δεν τον εφτανε η μπιατς που ειχε σπιτι, ηθελε να πληρωνει! Μου ελεγε, μλκ@ εχω ξοφλιησει, δεν εχω μια, τα χω φαει ολα στις π0υτ....ς!

Οσο για τη συγκεκριμενη που βγαλανε φωτογραφιες, ειναι πιστευω για να τη γνωρισουν οσοι εχουν παει μαζι της κ να εξεταστουν. Εχω την εντυπωση οτι κατι παιζει κ με το απορυτο σε τετοιες περιπτωσεις κ την προστασια προσωπικων δεδομενων.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες της παράνομης ιερόδουλης φορέα του AIDS « Φήμες

Μου αρέσει το γελαστό υφάκι και η ειρωνεία.

Να ρωτήσω κάτι επειδη δεν είμαι Ελλάδα πια. Η συγκεκριμένη γνώριζε ότι έχει AIDS? Εν γνώση της δηλαδή τους έχει κολλήσει ολους αυτούς?

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη κιολας, αλλα τι λενε?? Βαλτε τον εαυτο σας στη θεση ενος πελατη, παντρεμενου, με παιδια και απ ολα (βγαλτε εξω το ηθικο στοιχειο), ή οποιουδηποτε, for that matter. Εαν σας συνεβαιναν ολα αυτα, θα ειχατε την ψυχραιμια να βγαλετε ακρη απο ενα ονομα (κατα πασα βεβαιοτητα ψευτικο) και ενα τηλεφωνο και αν και ισως?? Νομιζω οτι ειναι μια μεριδα ανθρωπων οι οποιοι αντιδρουν σε οτιδηποτε, καλο ή κακο, απλα και μονο διοτι ετσι νομιζουν πως πρεπει να κανουν. Ή απλα ειναι ολιγονοες και αγνοουν πληρως το ποσο δραματικα γρηγορα μπορει να εξαπλωθει η νοσος και να τρεχουμε και να μη φτανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Άμα το θέμα είναι μόνο η προστασία, για τον κάθε βλάκα που βρίσκεται οροθετικός στις εξετάσεις, να δημοσιεύονται τα στοιχεία του και φωτογραφία του για όσες άλλες πήγαν μαζί του. Γιατί εννοείται αυτός σιγά μην το πει πουθενά, τι θα πει στη γυναίκα του, πήγα με ******* και κόλλησα hiv ? Αλλά σιγά μη γίνει τίποτα τέτοιο, το ζήτημα είναι ξεκάθαρα πολιτικό, δεν έχει να κάνει με την υγεία των πολιτών. Άμα είχε να κάνει με την υγεία, ας έδιναν την οδό του μπουρδέλου και μια περιγραφή της κοπέλας, ή τέλος πάντων όποιος δεν χρησιμοποιούσε προφυλακτικό να πάει να κάνει εξετάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δε με νοιαζει γιατι ποιο λογο εγινε, ουτε εχω κανενα λογο να υποστηριξω οποιους το εφεραν στη δημοσιοτητα (τ'@@ μου θα παρουν οτι και να κανουν την τελευταια εβδομαδα). Νομιζω οτι χανεις λιγο τη διακριση αναμεσα σε ενα βλακα που πηγε με μια ραντομ γκομενα και κολλησε, με μια εκδιδομενη που παει με 30 τη μερα, ειδικα οταν οι τελευταιοι πελατες της εκδιδομενης, αν εχουν εστω και ενα δραμι μυαλο στο κεφαλι τους, μπορουν να σωσουν τη ζωη τους.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις αν έδιναν μόνο την οδό και παρότρυναν όποιον δεν έχει πάρει προφυλάξεις να κάνει εξετάσεις, ο άλλος δεν θα έκανε; Ε τότε είναι ακόμα πιο βλάκας. Εξάλλου αν έχει ξεφύγει τόσο η κατάσταση όσο λένε, θα έπρεπε να κάνουν ΟΛΟΙ εξετάσεις, πελάτες και εκδιδόμενες, τι νόημα έχει να δημοσιευτούν μερικές φωτογραφίες;

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δε με νοιαζει γιατι ποιο λογο εγινε, ουτε εχω κανενα λογο να υποστηριξω οποιους το εφεραν στη δημοσιοτητα (τ'@@ μου θα παρουν οτι και να κανουν την τελευταια εβδομαδα). Νομιζω οτι χανεις λιγο τη διακριση αναμεσα σε ενα βλακα που πηγε με μια ραντομ γκομενα και κολλησε, με μια εκδιδομενη που παει με 30 τη μερα, ειδικα οταν οι τελευταιοι πελατες της εκδιδομενης, αν εχουν εστω και ενα δραμι μυαλο στο κεφαλι τους, μπορουν να σωσουν τη ζωη τους.

Καμια διάκριση. Ισονομια ΤΩΡΑ! Οποιος ειναι οροθετικος, διαπόμπευση και φωτογραφια για να την ασφάλεια των συνανθρώπων μας. Δημοκρατ.... oh wait, Μπανανια έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.