Jump to content



Need For Speed: Most Wanted 2


mchls

Recommended Posts

Ρε παιδια τι κολλημα εχετε με τον χειρισμο.Εμενα μια χαρα μου φανηκε εναν αγωνα που ετρεξα.Και τι συγκρινετε με τα shift δεν μπορω να καταλαβω.

Ολο το υπολοιπο παιχνιδι μου φανηκε εντελως αδιαφορο.

Σε πεταει μεσα σε μια πολη με το που ξεκιναει και σου λεει κανε βολτες και βρες αμαξια.

Who gives a f@ck?Ανουσιο εντελως.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Αν του δώσετε ευκαιρία και πάρετε Nissan Skyline θα δείτε αρκετά καλύτερη συμπεριφορά απο Porshe και Maserati. Αυτό τουλάχιστον διαπίστωσα ύστερα απο καμιά ώρα παιχνιδιού. Σίγουρα πάντως δεν συγκρίνεται με τα καλά NFS...

Link to comment
Share on other sites

Ο χειρισμος ενταξει ειναι.για να σκοτωσεις καμια ωρα και να δεις τα αυτοκινητα καλο ειναι.

σπαστικο που πρεπει για καθε αυτοκινητο να ξεκλειδωσεις τις αναβαθμισεις του.

εχει τρελα frame drops.σε σημειο που να γινεται unplayable.και το εχω στα medium και δεν νομιζω να ειναι θεμα συστηματος.μαλλον λογω κακου Port γιατι δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερα τα γραφικα του.καλα αλλα εχουμε δει και καλυτερα και η 6850 θα πρεπε να τα τρεχει υπερανετα.

Link to comment
Share on other sites

οτι νανε το menu κλπ

+1

Aπο τα χειροτερα menu που εχω δει σε game.

Επισης τι μπουρδα ειναι αυτη που για να μπεις στο menu πρεπει να ξεκινησει πρωτα το παιχνιδι να περιμενεις και το βιντεο εισαγωγης.

Θα τους χαλαγε να βαλουν οπως ολοι menu εξω?

Link to comment
Share on other sites

Surround που το παιζω το παιχνιδι τα σπαει απο καθε αποψη...

Η Criterion εκανε την δουλεια της οσο καλυτερα μπορουσα, με ενα ωραιο χειρισμο, απιστευτα γραφικά, μανιώδεις καταδιωξεις.... αδρεναλίνη στο full!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανουσιο τελειως.. Στα παλια υπηρχε μια στοιχειωδης στατηγικη του στυλ θα τρεξω τους αγωνες να βγαλω λευτα να παρω τις ταδε αναβαθμισεις-αυτοκινητα. Σε αυτο δεν υπαρχει στοχος

Στο μεταξυ δε ξερω αν φταιω εγω, αλλα οι αγωνες μου φαινονται σαδιστικα δυσκολοι..

Link to comment
Share on other sites

Ηταν κανας δυο που ειναι δυσκολοι.οι αλλοι μου φανηκαν ευκολοι.

παντως οντως δεν εχει ενα καλο στορυ.εγω πιο πολυ για τα αυτοκινητα το επαιξα.

χωρις γκομενακια ,καγκουροφτιαξιματα κτλ nfs δεν γινεται τελος.-

και δεν γινεται να τρεχεις με το veyron.ελεος.βαλτε ρε παλικαρια εκει περα το απλο καθημερινο αυτοκινητακι να του βαλω 17 τουρμπινες να κοβω τις λαμπο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.