Jump to content



Μεταφορικη με λογικες τιμες για Αγγλία


Recommended Posts

Δοκιμασε Interdromon. Παντα εξυπηρετικοι, εχω φερει 2 φορες μοτερ απο Αγγλια σε κιβωτιο και στειλαμε και μια παλετα με πραγματα οταν μετακομισε ο αδερφος μου Αγγλια. Και λογικες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Dpd.co.uk

Με αυτους μουφεραν τον μιλτιαδη

Ονλαιν τρακινγκ καθημερινο,μιλτιαδης απο σκωτια ελλαδα εκανε ~5 μερες,90 ευρωνια(15 κιλα ,μηκος 1'70 ασφαλισμενο

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα στην παρέα.

Η απάντηση έρχεται με καθυστέρηση.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Η δική μας απάντηση όχι. Για διαφημιστικές καταχωρήσεις, παρακαλώ επικοινωνήστε με το webmaster@thelab.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Bρηκα αυτην εδω που μου ειπε κανενα 80-90αρι για οθονη-ηχεια-πισι

Asteras Transport

Και αυτην εδω που μου ειπε 135€

Metafores YaSaTrans | Metafores yia Foitites apo UK-Ellada-Kypro | Metafores Panos

Εχουμε καποιον που να γνωριζει τις συγκεκριμενες μεταφορικες; και ειδικα τον αστερα που θεωρω οτι ειναι τσαμπα....

Λετε να τα στειλω και να χαθουν και να τα κλαιω;:shutup:

Link to comment
Share on other sites

Φάνη,

Α) δες αν μπορείς να τα ασφαλήσεις.

Β) τύλιξε και πακέταρε τα σαν να πηγαίνουν να παίξουν μπάλα μαζί τους.

Γ) Εγώ στο πισι, είχα βγάλει την True Black γιατί με τους κραδασμούς δεν ήξερα τι θα γίνει, (και αν θα βάλουν το πισι να κάτσει όπως τους είπα), και είχα πάρει και την GPU στην βαλίτσα μαζί μου.

Τα άλλα δεν μπορεί να πάθουν τίποτα απο το κοπάνημα.

Link to comment
Share on other sites

εχω τις αρχικες τους συσκευασιες, θα αδειασω και την υδροψυξη, θα βγαλω και την καρτα οπως λες,

το θεμα ειναι η αξιοπιστια των εταιρειων αυτων! Για το αν θα φτασουν τα πραγματα στο Μαντσεστερ και οχι Γουατεμαλα.

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Πάμε καλά? 90 ευρώ για να στείλεις ένα pc? Δηλαδή εγώ να ξεχάσω την ιδέα να στείλω το PowerMac Ελλάδα ε? Θα δώσω όσα έδωσα για να το αγοράσω :(

Φάνη κοίτα μήπως σε συμφέρει να πουλήσεις το pc στην Ελλάδα και να πάρει άλλο στο Manchester :)

Link to comment
Share on other sites

Και ομως η τιμη ειναι οτι καλυτερο εχω βρει. Ειναι για ηχεια-οθονη-pc.

Το εψαξα κ δεν συμφερει να τα πουλησω. Σκεψου οτι πχ τα ηχεια μπορω να τα δωσω max 230€ και εκει να τα ξαναπαρω εχουν 310€, οποτε να τα τα μεταφορικα ολα.

Το pc ομως αν βρω να το δωσω, θα το δωσω.

Οταν ξεκινησα να ψαχνω τιμες για ηχεια-οθονη, βρηκα καποιους που εστελναν με το κυβικο, και μου ειπαν 520€/κυβικο.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πόσα κιλά είναι σύνολο?

Τον τελευταίο καιρό, χρειάστηκε να ψάξω για μεταφορά ενός cluster από UK -> Γερμανία. Επειδή οι τιμές που βγαίναν online ήταν τραγικές, ένας καθηγητής μου ρώτησε την DHL σαν πελάτης, και του ζήτησαν 350 λίρες για 1 κυβικό βάρους 200 κιλών.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μολις παρελαβα τα πραγματα μου με αυτη τη μεταφορικη. Το στακερ μου και μια οθονη 26αρα, κοστισαν 50λιρες μεταφορικα και 10€ εξοδα αποθηκης στην Ελλαδα.

Τα ηχεια τα πουλησα και πηρα καινουρια εδω:big_boss:

Aν εξαιρεσουμε την λιγη υγρασια που ειχαν τα πραγματα, τοτε ολα μια χαρα. Την περασμενη Παρασκευη τα πηγα στον Ασπροπυργο και σημερα Παρασκευη παρελαβα, αν και ειχαν φτασει Αγγλια απο Τεταρτη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
αν στην χειραποσκευη εχω vga,hdd external,ssd χυμα μαζι με τα σωβρακα,θα εχω καποιο προβλημα?πεταω με easyjet αθηνα-manchester

πανω απο 20 κιλα 30€ ή 25λιρονια...ειναι τρατζικ να δινεις 50€ για το αεροπλανο και 60€ για βαλιτσες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εχω κλεισει εξτρα βαλιτσα μεχρι 20 κιλα οριο, με κοστος 20ευρω..αυτη ειναι φουλ με ρουχα..

επιτρεπεται να εχω μαζι μεσα στο αεροπλανο χειραποσκευη η οποια δεν αναφερει πουθενα οριο βαρους,παρα οριο διαστασεων για να χωραει στα ντουλαπια..σε αυτην θελω να πεταξω μεσα τα ηλεκτρικα

δεν με απασχολει το βαρος, αλλα αν τετοια προιοντα μπορουν να περασουν μεσα στην καμπινα του αεροπλανου..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.