Jump to content



Για πειτε γνωμες για το καινουριο κουτι μου!!


Pc_master

Recommended Posts

Φίλε μου sorry αλλά για 95€ αυτό το κουτί :hm:... Καλύτερα να έδινες κάτι παραπανώ και να έπαιρνες ένα καλό κουτί + psu ξεχωριστά. Συνήθως τα τροφοδοτικά που πουλάνε με κουτί μαζί είναι επιεικώς απαράδεκτα...Εγώ στη θέση σου θα το επέστρεφα και θα ζητούσα πίσω τα λεφτά μου!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ακριβως σκεφτομαι να κανω ετσι και αλλιως μια μερα το εχω.Αλλα θα το δεχτει??η θα μου πει οχι?Γιατι δεν ειναι μαγαζι οπως μουλτιραμα αλλα μαγαζι τεχνικου υπολογιστων

Link to comment
Share on other sites

Kανονικά πρέπει... εκτός και εάν έχει κάποιο πρόβλημα που έχεις υπαιτιότητα εσύ...Πάρε τα λεφτά σου πίσω , βάλε και στο forum τη θέλεις να βάλεις μέσα και όλοι μας θα πούμε την γνώμη μας. Είναι κρίμα να δίνεις λεφτά και ιδίως στις μέρες μας , σε κάτι που δε θα μείνεις ευχαριστημένος στην πορεία;)

Εγώ θα σου πρότεινα κάτι σε cooler master (psu-case) μεταχειρισμένο ή καινούριο...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εδώ μερικά κουτιά που βρήκα πάνω κατω στα ίδια λεφτά που έδωσες και λιγότερα, είναι κλάσης ανώτερα,και είμαι σίγουρος οτι θα σου αρέσουν περισσότερο απο αυτό που επέλεξες..

CoolerMaster HAF 912 | Skroutz.gr

CoolerMaster Silencio RC-550 | Skroutz.gr(απολύτως αθόρυβο)

Corsair Carbide Series 400R | Skroutz.gr

CoolerMaster HAF X Case | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Εε το πηρα απο συνοικιακο μαγαζι και αυτος που μου το πουλησε μου εβαλε μεσα και ολα τα αντικειμενα του υπολογιστη.Λες να γινεται να μου γυρισει πισω τα λεφτα περνωντας το κουτι και το τροφοδοτικο?

Link to comment
Share on other sites

Εε το πηρα απο συνοικιακο μαγαζι και αυτος που μου το πουλησε μου εβαλε μεσα και ολα τα αντικειμενα του υπολογιστη.Λες να γινεται να μου γυρισει πισω τα λεφτα περνωντας το κουτι και το τροφοδοτικο?

Προφανώς όχι, αφού σίγουρα σου έχει χρεώσει την εργασία του.

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο θα ειναι να του πεις οτι δεν εισαι ευχαρηστημενος με το κουτι (το τροφοδοτικο του εστω ) και να σου το αλλαξει με καποιο αλλο ,και αν χρειαστει να πληρωσεις την διαφορα

Δεν παει τωρα να το γυρισεις πισω και να γυρευεις πισω τα λεφτα

Δεν ειναι κανενα eshop -plaisio κτλ ,ειναι συνοικιακο μαγαζακι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειχα αρχισει και αλλο θεμα για επιλογη κουτιου και τελικα πηρα αυτο! δεν ξερω για σας εμενα μου αρεσει πολυ παντως.Εκανε 95 ευρω μαζι με τροφοδοτικο και ψυκτρες.

Και για πειτε μου παιδια ειναι καλο το κουτι??Αα και κατι αλλο περνοντας αυτο το κουτι με το τροφοδοτικο προσεξα οτι κανει πολυ θορυβο σε σχεση με το παλιο κουτι.Ειναι προβλημα αυτο?

Αμα θες απολυτη ησυχια παρε αυτο http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=26693&cat=1

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί λένε να υποστηρίζουμε τα συνοικιακά μαγαζιά αντί των μεγάλων αλυσίδων, αλλά δυστυχώς και εκεί αποδικνύεται πώς αν ο πελάτης δεν έχει γνώσεις ο καταστηματάρχης σε δαγκώνει το ίδiο καλά. Δυστυχώς φίλε μου σου πούλησε ότι χειρότερο σε PC case κυκλοφορεί σε τιμή όμως που παίρνεις κορυφαίο επώνυμο. Για το τροφοδοτικό δεν το συζητώ, λογικά θα είναι κανένα no name κινεζιά που σκάνε και παίρνουν μαζί και άλλα parts.

Link to comment
Share on other sites

Aρκετοι παραβλεπετε κατι

.Εκανε 95 ευρω μαζι με τροφοδοτικο και ψυκτρες.

Aν μας εχει πει τη εννοει ψυκτρες και τι ανεμηστηρες ? αν εβαλε 2-3 bquiet η NB μπορει να εινια μια λογικη τιμη αλλα ουτε και τη ψυκτρα του εβαλε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.