Jump to content



South Park: The Stick Of Truth


mchls

Recommended Posts

Πρόκειται για ένα RPG, βασισμένο στην αμερικάνικη τηλεοπτική σειρά κινουμένων σχεδίων, South Park το οποίο αναπτύσσεται από την Obsidian Entertainment και θα κυκλοφορήσει η THQ, σε συνεργασία με τα South Park Digital Studioz!

Το παίγνιον αναμένεται να κυκλοφορήσει ίδια μέρα με το Tomb Raider, δηλαδή στις 5 Μαρτίου 2013, σε xBox360, PS3 και PC!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=b5oGcMh25lU]South Park The Stick of Truth - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bkZHv-9e2ro]South Park: The Stick of Truth E3 Official Trailer - YouTube[/ame]

qXz36.jpg

qeV6A.jpg

fyUdC.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Ζω μεγαλες και συγκινητικες στιγμες.

Για πρωτη (και ελπιζω για τελευταια φορα) στη ζωη μου εκανα pre-order παιχνιδι.

Μιας που ειδα οτι οριστικοποιηθηκε για μεθαυριο 7 η κυκλοφορια.

Θα το αγοραζα ετσι κι αλλιως (καλο-κακο) οχι για κανενα αλλο λογο αλλα για να δωσω 5 φραγκα στα ατομα που τοσα χρονια μου δινουν γελιο.

post-1498-1416078203,6623_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα στο 360 να το δω.Είπα να δω το παιχνίδι για κάνα μισάωρο, τελικά έπαιξα 3 ώρες. Το SP σαν πόλη γ@μ@€ι. Μπήκα στο news store (δίπλα στο μαγαζί του Jimbo, ο οποίος είχε ποστάρει στα news feeds τη λύση για ένα quest... ) και έπαιζε το taco, taco, burito. :hehe: Ο πάτερ μου ανέθεσε να βρω το Χριστό και να αφήσω αυτά τα σατανικά παιχνίδια που παίζουν τα παιδιά του SP. Kαι είδα έχει achievement να βρεις τον Iησού ως Εβραίος.... :hehe: Δεν υπάρχει το παιχνίδι. Έχουν πετύχει εκπληκτικά το immersion στον κόσμο του SP.

Link to comment
Share on other sites

Δυναμη το παιχνιδακι προσφερει αφθονο γελιο.

Το παιζουμε παρεα με τον κολητο.

Πολυ ωραια γραφικα, ωραιος σχεδιασμος.

Ειναι σαν να βλεπεις πολλα μαζεμενα επειδοσια βασικα.

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα είχε κι ήταν και πρωτότυπο. Το γενικό σιχαμένο κλίμα του south park φυσικά επικρατούσε παντού με την τελευταία αποστολή να 'ναι η αποκορύφωση lol. Δυστυχώς ήταν πολύ μικρό και ψιλοεύκολο.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που έπαιζαν τα woodland critters διαφορετικά θα ήταν απογοητευτικό.

Επίσης νομίζω οτι ήθελε περισσότερο Μr. Garisson είναι απο τους καλύτερους χαρακτήρες της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.