Jump to content



Βρήκα 12000 κομμάτια BH-6 chips "σκέτα"....


hipro5

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από enduracell [Σήμερα, στις 18:10]

και κάτι ακόμα, μπορείς να πάρεις δείγμα πριν κάνεις την παραγγελία????? Νόμιζα ότι όλα τα BH-6 είχαν δεσμευτεί...

Δυστυχώς όχι..........Τους ψήνω να μου στείλουν φωτό απ΄το τσιπ.........Μινιμουμ παραγγελία 1000 τεμμάχια.......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από hipro5

Βρήκα ένα παλικάρι προγραμματιστή πού μπορεί λέει να κάνει τη δουλειά αλλά θέλει "βάση" πού θα κουμπώνει η μνήμη πάνω με κύκλωμα για να μπορέσει να την επαναπρογραμματίσει......και ποιός θα κάτσει να το φτιάξει αυτό!!!.......Δεν τρελάθηκα ακόμα!!!.....ΚΑΙ έχω και aircondition αναμμένο.....

:D

Αν κατάλαβα καλά δηλαδή, θέλεις socket για να κουμπώνουν οι μνήμες, για τον προγραμματιστή που θα φτιάξετε, σωστά? Σχεδιάγραμμα και διαστάσεις από τη μνήμη έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

Xm καλό ακούγεται σαν χρόνος αλλά πιστεύω αν ανεβάσεις λίγο το fsb σου και χαμηλώσεις τα timmings θα πέσεις μερικά sec στο σουπερ κολλημα -ξεκολλημα bench

Παντως μιλάμε για σούπερ φάση αν κάτσει σωστά το όλο θέμα :T:

Αρε Ελληνες ...........................:)

:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Δυστυχώς όχι..........Τους ψήνω να μου στείλουν φωτό απ΄το τσιπ.........Μινιμουμ παραγγελία 1000 τεμμάχια.......

Το λέω όχι φυσικά γιατί αμφισβητώ τα λεγόμενα σου αλλά μη έχουν κάνει καμιά μαμακία και είναι στην πραγματικότητα τίποτα CH-6, όπου υπάρχουν αρκετά από δ αυτά ακόμα στην αγορά... (ελπίζω να μη γκαντεμιάσω τίποτα)... anyway ελπίζω να είναι όπως τα περιμένεις, και γω μάλλον είμαι μέσα στο τρελό εγχείρημα σου. :D
Link to comment
Share on other sites

"Μαστρο-Hipro ηρθα για το service των 3000 ωρων!!!!!Αλλαγη στα τσιπακια και να μου κοιταξεις λιγο τις τασεις!!Το νιωθω λιγο στεγνο στα ψηλα!!!!!"

Οταν και οποτε γινει βαλε αλλα δυο dimmakia στη λιστα!

Link to comment
Share on other sites

Καποιος να μολυσει τον μπογια να τον μαζεψει .Δεν παει καλα ο τρελογιωργος μας.Εαν το προβλημα ειναι το pcb μπορουμε να βρουμε απο χυμα μνημες ( καμμενες και ετσι ) απο τις αποθηκες διαφορων εταιρειων ...εχω κατι dual sided 266Mhz σπεσιαλ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

"Μαστρο-Hipro ηρθα για το service των 3000 ωρων!!!!!Αλλαγη στα τσιπακια και να μου κοιταξεις λιγο τις τασεις!!Το νιωθω λιγο στεγνο στα ψηλα!!!!!"

:worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

O BigToe φοβάται μην χάσει την πελατεία ή μπορεί να ισχύει κάτι τέτοιο??

μαλλον απλα ηθελε και αυτος να πεταχτει και να μιλησει,μην κλεψει και ολη τη δοξα το καμαρι μας....(hipro ) αν μεθαυριο σε παρακαλαει για hipro dimms μην του δωσεις γιωργο....

:jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.