Jump to content



Βρήκα 12000 κομμάτια BH-6 chips "σκέτα"....


hipro5

Recommended Posts

Όπως κι ο τίτλος.............. :D

’ΡΑ > Αλλάζω(ξεκολάω και ξανακολάω) τα τσιπάκια σας στα δικά σας τα dimms με Winbond BH-6.......... :D :clap:

Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα............ΟΛΟΙ με ΒΗ-6.......... :D

Πλάκα - πλάκα καλό μου ακούγεται.......Βρήκα ΒΗ-6 τσιπάκια σκέτα 12000 κομμάτια στόκ........’ρα αγοράζουμε όσοι δεν έχουμε Kingston Value Rams με Χ τσιπάκια και τα αλλάζουμε με ΒΗ-6.......NOT BAD....... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

δηλαδή κάποιος έχει 12.000 κομμάτια και παρόλη τη ζήτηση καμιά εταιρία δεν τα παίρνει να φτιάξει ντιμς?

ταλαιπωρία ακούγεται αλλά αν εκεί μέσα υπάρχουν και τσιπάκια που φτάνουν στο θεό... τότε...;)

Link to comment
Share on other sites

Μένει να πας πεις τι pcb να αγοράσουμε, επίσης θα γίνει καμια διαλογή σε chipakia? :D πχ επειδή σε μια μνήμη το κάθε τσιπάκι πάει αλλού, οπότε αν διαλέξουμε μπορεί να έχουμε 280 2-2-2-5 με 3.2 ας πούμε :D καλό ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 03:20]

Όπως κι ο τίτλος.............. :D

’ΡΑ > Αλλάζω(ξεκολάω και ξανακολάω) τα τσιπάκια σας στα δικά σας τα dimms με Winbond BH-6.......... :D :clap:

Πώς σας φαίνεται σαν ιδέα............ΟΛΟΙ με ΒΗ-6.......... :D

Πλάκα - πλάκα καλό μου ακούγεται.......Βρήκα ΒΗ-6 τσιπάκια σκέτα 12000 κομμάτια στόκ........’ρα αγοράζουμε όσοι δεν έχουμε Kingston Value Rams με Χ τσιπάκια και τα αλλάζουμε με ΒΗ-6.......NOT BAD....... :D

παλαβωσες; :D

ανοιξε το κλιματιστικο χριστιανε μου, πολλα υγρα και δροσια θελει το καλοκαιρι. αν μετα απο αυτα συνεχιζεις και επιμενεις, ε κατι θα σου στειλουμε να παιξεις κι εσυ :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.