Jump to content



Απο iPhone σε Galaxy, ερωτήσεις, απορίες, σκοτεινά σημεία.


Dolly

Recommended Posts

...με τίποτα S3, πολύ πλαστικούρα, μάλλον για xperia GX το βλέπω. :D

Eνω τα Sony ειναι απο τιτανιο ας πουμε? :p

Πλαστικουρα κ μαλιστα, σε αντιθεση με τα Samsung, κακης ποιοτητος αν κρινω απο το Xperia S...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που γυρίζει.

MKV παίζουν αυτά τα ρημάδια? Για να περάσω 720 ταινίες σε αυτά τις κάνω convert με κάτι για να ειναι <4 γιγα πχ η της βάζω as is?

Είναι καλύτερα να βάζω απλά avi, η και σε αυτή την οθόνη χάνουν?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που γυρίζει.

MKV παίζουν αυτά τα ρημάδια? Για να περάσω 720 ταινίες σε αυτά τις κάνω convert με κάτι για να ειναι <4 γιγα πχ η της βάζω as is?

Είναι καλύτερα να βάζω απλά avi, η και σε αυτή την οθόνη χάνουν?

για να περασεις 720 ταινιες θες 1ΤΒ καρτα μνημης

Link to comment
Share on other sites

δε το πιασες....ποσοστιαια μοναδα χρησιμοποιησα και οχι τυπος ταινιων

για να σου απαντησω σοβαρα.

4-5 ταινιες η 32αρα καρτα....ε ποσες θες πια ;

αν το παιρνεις για movies , παρε το galaxy note!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα βλεπεις ταινια σε τετοια οθονη. Και σε brip, bdrip, dvdrip αψογα φαινονται. Εγω βεβαια μιλαω για την 4.3" 480*800 που εχω εγω. Δεν ξερω αν σε μεγαλυτερη αναλυση πιξελιαζει κ θες οπωσδηποτε 720.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρισκω την εγαρμογη αυτη απο 2 developers; ritesh shahu και infolife llc. Για ποια απο τις δυο μιλας?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Μεγειές το ρομποτάκι Dolly :)

Για το SMS backup & restore, το "κανονικό" είναι του ritesh shahu, κάνει μια χαρά τη δουλειά του και είναι απροβλημάτιστο.

Στο θέμα του βίντεο, οι amoled τα πάνε πολύ καλά ακόμα και σε SD υλικό...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες για το input, το εκτιμώ!

Το τηλ ακόμα το μαθαίνω και προσαρμόζομαι γιατί 4 χρόνια είναι αυτά με το μήλο... αλλά ΜΑΜΑΕΙ σκληρά και είμαι σίγουρος πως ακόμα δεν έχω δει ούτε το 10%.

Το sms backup αυτο δούλεψε απο το iphone απλα τα μισα βγήκαν με οτι νάνε χαρακτήρες.... οποτε δεν ξέρω τι έπαιξε αλλά εντάξει τώρα τι να κάνεις.

Δηλαδή ναι δουλεύει, αλλα αν κανεις ειναι anal να μην χάσει ούτε 1 δεν θα το συνιστούσα νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παίδες για το input, το εκτιμώ!

Το τηλ ακόμα το μαθαίνω και προσαρμόζομαι γιατί 4 χρόνια είναι αυτά με το μήλο... αλλά ΜΑΜΑΕΙ σκληρά και είμαι σίγουρος πως ακόμα δεν έχω δει ούτε το 10%.

Το sms backup αυτο δούλεψε απο το iphone απλα τα μισα βγήκαν με οτι νάνε χαρακτήρες.... οποτε δεν ξέρω τι έπαιξε αλλά εντάξει τώρα τι να κάνεις.

Δηλαδή ναι δουλεύει, αλλα αν κανεις ειναι anal να μην χάσει ούτε 1 δεν θα το συνιστούσα νομίζω.

6000 sms εχω κανει backup και δεν εχω χασει ουτε ενα θρεντ και ουτε ενα sms...

οχι διαβασα 6000 μηνυματα , αλλα δεν εχει φανει καποιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

εγω ακολούθησα ένα άλλο proccess απο αυτό που λέει ο Ανέστης και δεν δούλεψε, θα το δοκιμάσω και αυτό να δω τι παίζει μήπως τα σώσω! γιατί περάσανε αλλά είναι τουρλουμπούκι.

Ολα ξεκινάνε με το ίδιο αρχείο απλά εγώ το διάβασα με την μια στο κινητο απο το sms backup and restore. και βγηκαν οτι νανε,..

Link to comment
Share on other sites

ρε αγορι μου γλυκο , κανεις backup μεσω του sms-restore tool

αποθηκευεται ενα αρχειο και ΑΥΤΟ το αρχειο θα το κανεις RESTORE μεσα απο το προγραμμα.....

ουτε view sms απο το προγραμμα ουτε τπτ..

καντο και θα εισαι οκ.

Αλλιως καλα να παθεις που 4 χρονια ειχες iphone

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μινά, υποψιάζομαι πώς έγινε καμία τέτοια εξυπνάδα...

Μόλις πάω σπιτι που έχω το backup θα το δω πάλι.

Ερώτηση, αν ΤΩΡΑ τα περάσω με τη διαδικασία αυτή δεν θα σβηστούν τα νέα ε?

Θα σας ενημερώσω ΑΣΑΠ!

Ευχαριστώ παίδες.

Link to comment
Share on other sites

... O λόγος σε περίπτωση που ρωτήσει κανείς είναι φυσικά το itunes Που όποιος το σχεδίασε εύχομαι απο την καρδιά μου καρκίνο στα παιδιά του.

:clap: :clap: :clap: :clap: +1,000,000!!!

To χειρότερο πρόγραμμα που έχει υπάρξει ποτέ για υπολογιστή!!!

Ολόκληρο βιβλίο θα μπορούσε να γράψει κάποιος για το πόσο χάλια είναι!

Link to comment
Share on other sites

Mε αποκορυφωμα τα επικοτατα μηνυματα λαθους- ασφαλειας μη χεσω κατα το restore λειτουργικου.Για να ακους ραδιο στο inet ειναι η μονη σοβαρη χρηση που εχω βρει ομολογω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.