Jump to content



Battlefield 3 : Mice Wars


fiestanik

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
Να σας κάνω μια ερώτησις; Όλοι παίζετε με gaming mouse ή ο,τι να 'ναι;?????

Όλοι αποκλείεται , ένα poll θα σου λύσει την απορία και θα ήταν και ενδιαφέρον thread.

(εγώ ότι να ναι από τότε που άρχισε να κάνει διακοπές το αρχαίο logitech mx500 μου...Πλέον είμαι με ένα microsoft optical)

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Intelimouse Exlorer 3.0. To G500 είναι ακόμα στο κουτί του και φρεσκομυρίζει. Βασικά το MS δε το αποχωρίζομαι για κανένα λόγο και μάλιστα έτυχε εχθές να ψάχνω να αγοράσω κανα 2ο αλλά guess what. Δεν υπάρχει πουθενα :shout:

Θα έδινα όσο όσο για αυτό το ποντικάκι.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Intelimouse Exlorer 3.0. To G500 είναι ακόμα στο κουτί του και φρεσκομυρίζει. Βασικά το MS δε το αποχωρίζομαι για κανένα λόγο και μάλιστα έτυχε εχθές να ψάχνω να αγοράσω κανα 2ο αλλά guess what. Δεν υπάρχει πουθενα :shout:

Θα έδινα όσο όσο για αυτό το ποντικάκι.

newexprear_440.jpg

PER.570626.jpg

best evar

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Intelimouse Exlorer 3.0. To G500 είναι ακόμα στο κουτί του και φρεσκομυρίζει. Βασικά το MS δε το αποχωρίζομαι για κανένα λόγο και μάλιστα έτυχε εχθές να ψάχνω να αγοράσω κανα 2ο αλλά guess what. Δεν υπάρχει πουθενα :shout:

Θα έδινα όσο όσο για αυτό το ποντικάκι.

καλησπερα πωλειται αυτο gm_ime3_productdetails.jpg δεκτες και ανταλαγες σε ειδος (ακομα και σωματικες). τηλεφωνο 090 4696969

ο αλεξης και ο παρης σε περιμενουν να μιλησετε για ποντικια... αχχχχχ ->(αναστεναγμος παθους ειναι αυτο)

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Intelimouse Exlorer 3.0. To G500 είναι ακόμα στο κουτί του και φρεσκομυρίζει. Βασικά το MS δε το αποχωρίζομαι για κανένα λόγο και μάλιστα έτυχε εχθές να ψάχνω να αγοράσω κανα 2ο αλλά guess what. Δεν υπάρχει πουθενα :shout:

Θα έδινα όσο όσο για αυτό το ποντικάκι.

Link 1

Link 2

G@m@Y

Link to comment
Share on other sites

:OT:

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

No my friend not the same! Το explorer 3.0 παίζει να ναι το μόνο mouse που βγήκε για business και καθιερώθηκε στο gaming community. Εδώ κάπου διάβαζα ότι αφού καταργήθηκε μια φορά το community κατάφερε την Microsoft να το ξαναβγάλει στη παραγωγή. Αυτά βέβαια πολύ πριν αρχίσει να συνεργάζεαι με razer.

:OT:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

No my friend not the same! Το explorer 3.0 παίζει να ναι το μόνο mouse που βγήκε για business και καθιερώθηκε στο gaming community. Εδώ κάπου διάβαζα ότι αφού καταργήθηκε μια φορά το community κατάφερε την Microsoft να το ξαναβγάλει στη παραγωγή. Αυτά βέβαια πολύ πριν αρχίσει να συνεργάζεαι με razer.

Να φύγετε κύριε, να πάτε άλλου...

Να πας στο Gousia να σου βρεί και να σε βάλει να μιλάς με τον Αλέξη και τον Πάρη και να κάνετε αχχχχχχχχχ......

:p

Link to comment
Share on other sites

Link 1

Link 2

G@m@Y

1) laser ( ewwww )

2) κλειδωμενο στα 125hz ( double ewwww )

3) Σε ποιοτητα κατασκευης δεν φτανει τα παλια revision του explorer ουτε στον υπνο του ( http://hardware.gotfrag.com/files/upload/galleryimage_13817_f.jpg - αυτα που ειναι ανοιχτο γκρι εννοω )

newexprear_440.jpg

PER.570626.jpg

best evar

Ξεχασες αυτο -> http://99hk.biz/Microsoft/1.1se/US.jpg

Γιαπωνεζικα omron + γυαλιστερο coating για να κολλαει στο χερι, οταν εξαφανιστηκε απτην αγορα το ψαχνανε ολοι στο ebay, ( ενας γαλλος μαλλιστα καταφερε να το πουλησει για 130 ευρω :boxed: ) αργοτερα εβγαλε η steelseries ειδικη εκδοση την λεγομενη SK η οποια εγινε αναρπαστη, μετα τα σταματησε για προωθησει τις δικιες της μουφες τα ikari, αργοτερα εβγαλε και η zowie 1.1 με glossy + teflon feet

Πλεον τα βρισκεις μονο aliexpress, γυρω στα 50-60 ευρω με EMS απο Κινα, λογικα βρισκει καποιος και explorer εκει

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] μαλλον για zowie EC1 evo σε κοβω αφου λες οτι δεν σε νοιαζει το οικονομικο, το deathadder εχει πολυ ηψηλο LOD και το η δεξια του πλευρα δεν ειναι κομμενη ακριβωςοπως του explorer, ειναι καπως ετσι |-\

Και τα 2 ποντικια ειναι λιγο μαζεμενα στο μακρος αλλα το evo παραμενει η πιο πιστη αντιγραφη :)

Google Translate

Link to comment
Share on other sites

1) laser ( ewwww )

2) κλειδωμενο στα 125hz ( double ewwww )

3) Σε ποιοτητα κατασκευης δεν φτανει τα παλια revision του explorer ουτε στον υπνο του ( http://hardware.gotfrag.com/files/upload/galleryimage_13817_f.jpg - αυτα που ειναι ανοιχτο γκρι εννοω )

Ξεχασες αυτο -> http://99hk.biz/Microsoft/1.1se/US.jpg

Γιαπωνεζικα omron + γυαλιστερο coating για να κολλαει στο χερι, οταν εξαφανιστηκε απτην αγορα το ψαχνανε ολοι στο ebay, ( ενας γαλλος μαλλιστα καταφερε να το πουλησει για 130 ευρω :boxed: ) αργοτερα εβγαλε η steelseries ειδικη εκδοση την λεγομενη SK η οποια εγινε αναρπαστη, μετα τα σταματησε για προωθησει τις δικιες της μουφες τα ikari, αργοτερα εβγαλε και η zowie 1.1 με glossy + teflon feet

Πλεον τα βρισκεις μονο aliexpress, γυρω στα 50-60 ευρω με EMS απο Κινα, λογικα βρισκει καποιος και explorer εκει

[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] μαλλον για zowie EC1 evo σε κοβω αφου λες οτι δεν σε νοιαζει το οικονομικο, το deathadder εχει πολυ ηψηλο LOD και το η δεξια του πλευρα δεν ειναι κομμενη ακριβωςοπως του explorer, ειναι καπως ετσι |-\

Και τα 2 ποντικια ειναι λιγο μαζεμενα στο μακρος αλλα το evo παραμενει η πιο πιστη αντιγραφη :)

Google Translate

θεωρείς ότι τα Zowie είναι καλύτερα αυτή τη στιγμή, και ποια μοντέλα;

εγώ έχω το RAT 7 και είμαι ευχαριστημένος. Tο δουλεύω στα 2000 dpi.

Link to comment
Share on other sites

θεωρείς ότι τα Zowie είναι καλύτερα αυτή τη στιγμή, και ποια μοντέλα;

εγώ έχω το RAT 7 και είμαι ευχαριστημένος. Tο δουλεύω στα 2000 dpi.

zowie EC evo - zowie AM - logitech G100+G400 - razer deatahadder + abyssus - coolermaster spawn

Ολα αυτα πανε στην κατηγορια flawless tracking, υψηλο perfect control speed - no accel - angle snapping off - χωρις cursor jitter ( σε νορμαλ συνθηκες τουλαχιστον ) - χαμηλο LoD ( σε spawn/DA/abyssus με μοντα εστω :p )

Ολα τα υπολοιπα "gaming" ποντικια στην αγορα μονο γκιμικιες προσφερουν για να τα αγοραζουν οσοι νομιζουν οτι μαζι με τα dpi ανεβαινει και το K/D :p

Αν εχεις καμια αγνωστη λεξη (λογικον :p ) κοιταξε πρωτα αυτο το λινκ worthless information about your worthless mouse

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.