Jump to content



Battlefield 3 : Mice Wars


fiestanik

Recommended Posts

zowie EC evo - zowie AM - logitech G100+G400 - razer deatahadder + abyssus - coolermaster spawn

Ολα αυτα πανε στην κατηγορια flawless tracking, υψηλο perfect control speed - no accel - angle snapping off - χωρις cursor jitter ( σε νορμαλ συνθηκες τουλαχιστον ) - χαμηλο LoD ( σε spawn/DA/abyssus με μοντα εστω :p )

Ολα τα υπολοιπα "gaming" ποντικια στην αγορα μονο γκιμικιες προσφερουν για να τα αγοραζουν οσοι νομιζουν οτι μαζι με τα dpi ανεβαινει και το K/D :p

Αν εχεις καμια αγνωστη λεξη (λογικον :p ) κοιταξε πρωτα αυτο το λινκ worthless information about your worthless mouse

το coolermaster φαινεται ομορφο.

για τη γούνα του RAT 7 τι ράματα έχεις;;; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
1) laser ( ewwww )

2) κλειδωμενο στα 125hz ( double ewwww )

3) Σε ποιοτητα κατασκευης δεν φτανει τα παλια revision του explorer ουτε στον υπνο του ( http://hardware.gotfrag.com/files/upload/galleryimage_13817_f.jpg - αυτα που ειναι ανοιχτο γκρι εννοω )

20 € οεο ? ?

Link to comment
Share on other sites

20 € οεο ? ?

16 € + ενα 6αρι 8 κληρωσεις οεο ? ?

MatsoukasBros - "white box" resellers, Intel system integrators, AMD resellers

protip : μακρια απτο explorer 4.0, μυριζ κουπρια !! :p

ESR - ESReality MouseScore 2007

edit : γραψε λαθος, δεν υπαρχει 125hz lock στο laser 6000 , το μπερδεψα με την αλλη μουφα το bluetrack, στο laser ανεβαινει το polling rate κανονικα και ετσι αποκτας perfect control speed 1 m/s ( οσο εχει το γερικο WMO 1.1 απο μαμα :p )

http://www.esreality.com/?a=longpost&id=1265679&page=7

Link to comment
Share on other sites

Αφου το καναμε το poll μεσα στο θεμα:

G9 εγω,εδω και σχεδον 5 χρονια,και με εχει αφησει απολυτα ικανοποιημενο...

Επισης πιστευω οτι παιζει μεγαλο ρολο η επιφανεια που παταει το ποντικι,ειδα μεγαλη διαφορα με mousepad εγω...

Link to comment
Share on other sites

protip : μακρια απτο explorer 4.0, μυριζ κουπρια !! :p

Το ήξερες οτι το μάτι θα πάει εκεί ε; Φαίνεται ωραίο. Εξηγήσου τώρα: γιατί μυρίζ κουπριά; Μολόγα τα όλα :p

Edit: Γιατί αισθάνομαι οτι θα σκάσει μύτη η επτάματη και θα πέσει σβήσιμο; :p

Link to comment
Share on other sites

Edit: Γιατί αισθάνομαι οτι θα σκάσει μύτη η επτάματη και θα πέσει σβήσιμο; :p

564.jpg

Ρε σεις κριμα δεν ειναι να χαθει τοση πληροφορια για τους ποντικες μεσα στο χαμο του BF3?

Ε?Ε?Ε?

Αντε μην φερω τον Πετρο και τον Αλεξη τωρα...

Link to comment
Share on other sites

WRONG.

Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΕΙΝΑΙ (+ αλλος ενας που δεν θυμαμαι)

Accepted

Πάντως το Deathadder είναι καλή περίπτωση για κάποιον που θέλει gaming ποντικό. Προσωπικά δε με έχει απογοητεύσει. Σε αντίθεση με το Logitech MX518 που είχα και μετά από λίγο καιρό τα κουμπιά του έκαναν γκλινκι γκλινκι... Και τα Zowie φαίνονται δυναμίτες.

Link to comment
Share on other sites

Cm storm spawn εδώ.

Στα θετικά του το ότι είναι πανάλαφρο,το χρειάζομαι με 45cm/360 sensitivity που έχω.

Στα αρνητικά το καλώδιο,το οποίο είναι σχεδόν άκαμπτο και σπάει νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

Επισης πιστευω οτι παιζει μεγαλο ρολο η επιφανεια που παταει το ποντικι,ειδα μεγαλη διαφορα με mousepad εγω...

Μια που το πιασατε το θεμα, δεν βαζετε και τι mousepad παιζει;

Link to comment
Share on other sites

Μια που το πιασατε το θεμα, δεν βαζετε και τι mousepad παιζει;

1337 Gaming Mat | SHARKOON Technologies GmbH

Με τουτο, την κουτσικια εκδοση.

Eιναι και [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] approved, αμη.

Ειπα του κοπροσκυλου να μου παρει απο το PC1 την XL - με 8€ παρακαλω- αν και ειναι 1χιλιοστο πιο φαγανη και ξενερωνω λιγακι.

Ο [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION] παρακαλειται να πραξει το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Στεγνά στο γραφείο. Χωρίς mousepad. Το μαχαίρι δεν απαιτεί mousepad, γι' αυτό :p

Μάλλον στη προηγούμενη ζωή σου ήσουνα γάτα και σου αρέσει να ταλαιπορείς τα καημένα ποντικάκια.

Εγω πάλι QCK XL;)

Link to comment
Share on other sites

1) laser ( ewwww )

Εγώ συνεχίζω να μην καταλαβαίνω τι δε σου αρέσει στο laser. Πέρασαν 3 από τα χέρια μου, σίγουρα είχαν διαφορές στη συμπεριφορά, αλλά ειδικά το Naos, θεωρώ ότι είναι εξαιρετικό. Όλα αυτά δε που σε ενοχλούν (flawless tracking, υψηλό perfect control speed, no accel, angle snapping, cursor jitter, χαμηλό LoD) δε νομίζω ότι υφίστανται σε αυτό το μοντέλο τουλάχιστον :hm:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στη προηγούμενη ζωή σου ήσουνα γάτα και σου αρέσει να ταλαιπορείς τα καημένα ποντικάκια.

Είχα παλιότερα κάτι του κιλού από το Πλαίσιο. 5€ το κιλό αν θυμάμαι καλά. Τώρα βάζει ιδέες ο Λεο... Με ψήνει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.