Jump to content



Diablo 3 in-lab auction house thread


Dolly

Recommended Posts

Καλησπέρα καίδια μου :)

Λοιπόν, το παρόν θρέντ έχει σαν σκοπό την διευκόλυνση των μελών να βρούν ή να ξεφορτωθούν αντικείμενα, ή απλά να δώσουν και να λάβουν.

Δεδομένου του ύφους του θρέντ ΔΕΝ θα αγοράζουμε ή πουλάμε αντικείμενα με ευρώ (προφανώς) αν κάτι τέτοιο είναι αυτό που θέλετε το rmah είναι εκεί.

Σας το λέω απο τώρα, πόστ του στύλ, "αυτό λέω να το δώσω ένα 5ευράκι" κλπ θα τρώνε insta delete, + δώρο διακοπές για τον ΟP.

Παρακαλώ ποστάρετε είτε με ένα screenshot, είτε απλά και ωραία τα stats του αντικειμένου, και μια τιμή που θέλετε για αυτό ή απλά αν το χαρίζετε.

Απο κάτω παρακαλώ να έχετε για ευνόητους λόγους το battle tag σας.

Disclaimer.

Το παρόν θρέντ ΔΕΝ θα γίνεται παραπάνω moderated απο όσο γίνεται κάθε άλλο θρέντ, και προφανώς ο λάμπης και εγώ δεν έχουμε καμία ευθύνη για ότι

ταρζανιές μπορεί να γίνουν.

Αντιλαμβάνεστε τον σκοπό που δημιουργήθηκε, και δεν θα ασχοληθεί κανείς με πόστ του στύλ " Ο τεντυμποης ο Σάμαελ μου έφαγε 129 gold, και το κράνος που μου είπε αντί για 67 all resist είχε 65 και θεωρώ πως πρέπει να μου κάνει έκπτωση 12% και να μου κόψει γραμμάτια"

Ποστάρετε, και τα βρίσκουμε. Αν μπορείτε να κάνετε την δουλειά και μέσω πμ ακόμα καλύτερα για λιγότερο σπάμ.

Αν το θρεντ γίνει μπάχαλο, τι να κάνουμε προσπαθήσαμε, αλλά είναι στο χέρι μας να είναι ανθρώπινο.

Ευχαριστώ,

Πρόβατο

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Οποιος χαριζει items (dolly για σενα λεω :p) για μπαρμπα εγω δηλωνω ενδιαφερον...Για πωληση εχω ενα helm 360 armor 75 strength 148 vitality +67 resist to all...Photo θα ποσταρω το βραδυ γιατι δεν ειμαι καν σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

Εχτές πιάσαμε με Angel + Τζιφο το παιχνίδι και ξέχασα να ανεβάσω το στας μου! Απόψε αν δεν πάω πρεμιέρα Spiderman θα επιμεληθώ.

[MENTION=43]icy20[/MENTION] δεν έχει socket ε? :/

Link to comment
Share on other sites

Άμα είχα DH θα στο τσίμπαγα.

Αν έχει κανείς τίποτα για Wizard 51+ με ενδιαφέρει βέβαια :D

Ανεβάζω αργάααα και βασανιστικάαα

Εισαι ατυχος....μολις πριν λιγο ανεβασα στο gold auction house ωραιο οπλακι για μαγο level 51!!!!!!και μαλιστα το σκοτωσα κιολας!!!!

χαριζω και μια συνταγη exalted dread shield με +4 properties

post-3834-1416076392,5997_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ατυχος....μολις πριν λιγο ανεβασα στο gold auction house ωραιο οπλακι για μαγο level 51!!!!!!και μαλιστα το σκοτωσα κιολας!!!!

χαριζω και μια συνταγη exalted dread shield με +4 properties

Καλύτερα πούλα παρά δώσε. συγνώμη αλλά στην καλύτερη δίνω gold για item. Παιχνίδι είναι όχι επιχείρηση για μένα.

Link to comment
Share on other sites

δεν σε καταλαβαινω........δεν σου ζητησα λεφτα

Δεν είπα οτι ζήτησες... Απλά λέω καλύτερα δώστο ah αν ξεμείνει τίποτα θέλω αλλά και πάλι δε δίνω και πολλά. Μην παρεξηγηθώ και ούτε παρεξηγήσω κάποιον.

Δεν με πολύ καίει ήθελα να δείξω γιατί είμαι της άποψης οτι ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ γενικά. Ειδικά ύστερα απο 5 χρόνια wow και καψίματα.

Σε ευχαριστώ πολύ toli και μόνο για την σκέψη σου βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα οτι ζήτησες... Απλά λέω καλύτερα δώστο ah αν ξεμείνει τίποτα θέλω αλλά και πάλι δε δίνω και πολλά. Μην παρεξηγηθώ και ούτε παρεξηγήσω κάποιον.

Δεν με πολύ καίει ήθελα να δείξω γιατί είμαι της άποψης οτι ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ γενικά. Ειδικά ύστερα απο 5 χρόνια wow και καψίματα.

Σε ευχαριστώ πολύ toli και μόνο για την σκέψη σου βέβαια.

Παρακαλώ......αν δεν πουληθει θα στο δωσω.....δεν θελω gold!!!

Edit: δυστυχως μολις ειδα οτι εφυγε

Link to comment
Share on other sites

Ποσο το εδωσες γιατι εχω και εγω ενα λιγο καλυτερο να το βαλω αντιστοιχα μεγαλυτερη τιμη...

200κ το σκοτωσα για τα καλα......εκ του αποτελεσματος κρινω οτι εβαλα χαμηλη τιμη γτ εφυγε πολυ γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

200k?Το δικο μου που ηταν 815 dps το ειχα βαλει 150 2 φορες και δεν εφυγε ποτε...Νομιζω και οτι ιδια χαρακτηριστικα ειχαν κατα τα αλλα...

WTF το printscreen δεν παιρνει εικονα απο το diablo?Μου βγαζει ενα γκρι πραγμα οταν κανω paste.Εσεις πως παιρνετε screenie?

Link to comment
Share on other sites

200k?Το δικο μου που ηταν 815 dps το ειχα βαλει 150 2 φορες και δεν εφυγε ποτε...Νομιζω και οτι ιδια χαρακτηριστικα ειχαν κατα τα αλλα...

WTF το printscreen δεν παιρνει εικονα απο το diablo?Μου βγαζει ενα γκρι πραγμα οταν κανω paste.Εσεις πως παιρνετε screenie?

Options -> Video -> Display -> Windowed

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.