Jump to content



Diablo 3 in-lab auction house thread


Dolly

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Ένα καλό όπλο για BARB περισσεύει, λέω να το βγάλω ΑΗ 4Μ (μαζι με το Star Amethyst) 3.5M χωρίς το σταρ (+300 LifeOnHit). Ενδιαφέρει κανέναν ?

Μου "έκατσε" το Terrible Blade απο ΑΗ στα 1.5Μ που είναι πιο monk (+230 Dext) και εμεινα απένταρος.

edit: μπηκε ΑΗ μπας και βρω gold γρήγορα για ενα παντελόνι μούρλια

post-4796-1416076396,415_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION]

Δε μπορω να κανω διορθωση στο ποστ ωστε να αφαιρεσω items που πουληθηκαν ηδη.

Το Forest Frost εφυγε 3,25€ και το Fissure Vision 2.34€ (στο AH φυσικα, οχι μεταξυ μας).

Link to comment
Share on other sites

Ένα καλό όπλο για BARB περισσεύει, λέω να το βγάλω ΑΗ 4Μ (μαζι με το Star Amethyst) 3.5M χωρίς το σταρ (+300 LifeOnHit). Ενδιαφέρει κανέναν ?

Μου "έκατσε" το Terrible Blade απο ΑΗ στα 1.5Μ που είναι πιο monk (+230 Dext) και εμεινα απένταρος.

edit: μπηκε ΑΗ μπας και βρω gold γρήγορα για ενα παντελόνι μούρλια

Το θελω αλλα θα σε πληρωσω σε ειδος, ειμαι μπατιρης :hehe:

Εφυγε κ το Skycutter 100k gold

Link to comment
Share on other sites

To εβαλα 6Μ με 12Μ και εφυγε σε 10 λεπτα, πήρα στο χέρι 10,8Μ... Μάλλον το έδωσα φθηνά ?

στην αρχή το έβαλα 3 με 6 και το ακυρωσα, μετα 5 με 10 και μετα 6-12 αλλά μάλλον φθηνά το αγόρασαν :) αν κρίνω ότι έφυγε σε 10 λεπτά !

post-4796-1416076396,4627_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

850ρι είναι μόνο στο μάτι. Έχει 70% critdmg και socket = 100% critdmg, 170% critdmg. Και έχει κ str.

Αναφορικά, άλλαξα στον wiz μου το όπλο μου, 940ρι με 170int με 800ρι με 90critdmg και soc, του πέταξα ένα 70ρι critdmg gem, και πήρα ~10k dps. Πρόσεξε, έχασα 170int, 140dps στο όπλο, και κέρδισα 10k dps.

Οπότε ναι, φτηνά το πούλησες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρακατω παραθετω μια λιστα με τα καλυτερα πλαν ανα κατηγορια. Σημειωνω οτι και τα τρια σετ ιτεμς κατασκευζονται απο το ιδιο πλαν...

Για την ωρα ειμαι κατοχος των πλαν που εχουν αστερακι διπλα σε περιπτωση που θελεις καποιος να δοκιμασει την τυχη του :p

Rare

Exalted Grand Armplates - Game Guide - Diablo III *

Exalted Grand Heaven Strand - Game Guide - Diablo III *

Exalted Grand Sovereign Vambraces - Game Guide - Diablo III

Exalted Grand Sovereign Tassets - Game Guide - Diablo III

Exalted Grand Pallium - Game Guide - Diablo III

legendary

Seven Sins - Game Guide - Diablo III

The Helm of Command - Game Guide - Diablo III

set

Sage's Seekers - Game Guide - Diablo III *

Sage's Grasp - Game Guide - Diablo III *

Sage's Stones - Game Guide - Diablo III *

Link to comment
Share on other sites

Ένα καλό όπλο για BARB περισσεύει, λέω να το βγάλω ΑΗ 4Μ (μαζι με το Star Amethyst) 3.5M χωρίς το σταρ (+300 LifeOnHit). Ενδιαφέρει κανέναν ?

Μου "έκατσε" το Terrible Blade απο ΑΗ στα 1.5Μ που είναι πιο monk (+230 Dext) και εμεινα απένταρος.

edit: μπηκε ΑΗ μπας και βρω gold γρήγορα για ενα παντελόνι μούρλια

Οχι ρε φίλε!!!!! με πεθανες! τώρα το ειδα... :(

Πήρα ενα χειρότερο με 20m , το σκότωσες...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα τα βαλω το βραδακι σε μεγαλυτερες του 20% για αρχη τιμες..

Αν καποιος χρειαζεται κατι για τον χαρακτηρα του και του φαινονται ακριβα ας μου πει γιατι δε το εψαξα και πολυ..

post-620-1416076566,6891_thumb.jpg

post-620-1416076566,8862_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα εψαξες?Γιατι μερικα μου φαινονται ακριβα...Ειδικα στη 2η σελιδα δεν ξερω καν αν πουλιουνται καποια...
Θα τα βαλω το βραδακι σε μεγαλυτερες του 20% για αρχη τιμες..

Αν καποιος χρειαζεται κατι για τον χαρακτηρα του και του φαινονται ακριβα ας μου πει γιατι δε το εψαξα και πολυ..

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσοτερα ειναι απο παλιο stash..τα τσεκαρα προχειρα και υπολογισα περιπου -25% κατω..Δε θελω να τα βαλω ανοιχτες με 10000 γιατι θα μου πιασουν χωρο για 1.5 μερα.

Ευχαριστω για την συμβουλη και αν θες καποιο πες μου και στο δινω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.