Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Στο GetGames έχει το Tomb Raider στις 6£ κάτι περισσότερο απο 7€.

Επισης το Dishonored Complete Edition στις 8£ λιγο κατω απο 10€.

Δεν ξέρω αν αλλάζει το νομισμα της σελίδας αναλογα με τη χώρα και αν ισχύουν παντου οι ιδιες τιμές ομως.

Οι τιμές όντως αλλάζουν και το Tomb Raider είναι στα 9,99€.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται, έχω μια κόπια του Tomb Raider σε καλύτερη τιμή από την παραπάνω :p

Link to comment
Share on other sites

Bioshock Infinite στα 7.50€ για όσους δε το πρόλαβαν τις προάλλες στο steam

BioShock Infinite - Buy and download on GamersGate

Το site είναι legit, έκανα αγορά πρόσφατα χωρίς προβλήματα.

Έγινε επεξεργασία από peopas
edit
Link to comment
Share on other sites

Bioshock Infinite στα 7.50€ για όσους δε το πρόλαβαν τις προάλλες στο steam

BioShock Infinite - Buy and download on GamersGate

Το site είναι legit, έκανα αγορά πρόσφατα χωρίς προβλήματα.

το gamersgate είναι από τα official μαγαζιά,εννοώ αυτό που είπες και συ..δεν είναι στην κατηγορία του gray market ..

(θα το δεις και στην 1η σελίδα του θέματος)

Link to comment
Share on other sites

Bioshock Infinite στα 7.50€ για όσους δε το πρόλαβαν τις προάλλες στο steam

BioShock Infinite - Buy and download on GamersGate

Το site είναι legit, έκανα αγορά πρόσφατα χωρίς προβλήματα.

το gamersgate είναι από τα official μαγαζιά,εννοώ αυτό που είπες και συ..δεν είναι στην κατηγορία του gray market ..

(θα το δεις και στην 1η σελίδα του θέματος)

Καμία αντίρρηση ότι το συγκεκριμένο μαγαζί ανήκει στην κατηγορία που αναφέρετε, αλλά...

δεν μπορεί να ξεφύγει από το 75% της επίσημης τιμής.

Το μόνο που το διαφοροποιεί από το επίσημο μαγαζί είναι η χρονική στιγμή που ανακοινώνει μια προσφορά, όχι η τιμή του παιγνιδιού.

Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι για να αγοράζετε παιγνίδια ακόμα φθηνότερα (στο +90% των περιπτώσεων).

- Μπορείτε να αξιοποιήσετε trading. Θέλει όμως πολλή μεγάλη προσοχή, πολλή μεγάλη προσοχή, πολλή μεγάλη προσοχή και υπομονή.

- Αν σας "φοβίζει/ξενίζει" το trading και επειδή δεν μπορείτε να αγοράζετε οι ίδιοι από άλλο μαγαζί (εκτός του Ευρωπαϊκού),

μπορείτε να αποκτήσετε φίλους / φίλες που μπορούν να φωνίζουν για σας από άλλο (φθηνότερο) μαγαζί. :daisy:

Αν χρησιμοποιήσετε κάποιον από τους δύο παραπάνω τρόπους, τότε θα ξεχάσετε τα "φθηνά" online μαγαζιά ;)

Link to comment
Share on other sites

αξιζει, εστω και με τοσα;

εχει βελτιωθει καθολου με τα patch που βγηκαν ή ειναι ακομα για πεταμα;

H προσωπική μου άποψη είναι ότι το παιγνίδι παραμένει μια απογοήτευση για τους οπαδούς της σειράς.

Ακόμα και με τις βελτιώσεις που έχει υποστεί, ποτέ δεν έφτασε το αναμενόμενο.

Από την άλλη, το gaming είναι πολύ προσωπική υπόθεση.

Εμένα μπορεί να μου αρέσει ένα παιγνίδι , κι εσύ απλά να μην θες ούτε να ακούσεις γι' αυτό.

Αν υπολογίσεις και το γεγονός ότι μπορεί να θέλεις το παιγνίδι να υπάρχει στη βιβλιοθήκη σου,

η απόφαση είναι καθαρά δική σου.

Μεταξύ μας, το κόστος είναι πολύ μικρό (για μένα) για να "παραβλέψεις" το παιγνίδι. ;)

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο σάιτ που να βλέπουμε που παίζει πιο φθηνά κάποιος τίτλος; Συγκεκριμένα θέλω να δω το FM2014 που είναι πιο φθηνά. Key θέλω, όχι dvd -ποιος περιμένει;-

Link to comment
Share on other sites

Επίσης isthereanydeal.com. Στη δεξιά στήλη έχει τη λίστα των μαγαζιών από τα οποία αντλεί δεδομένα. Χαμηλότερη τιμή στο FM14 δίνει 27,42€ αυτή τη στιγμή. Το κοίταξα γιατί μου το ζήτησαν και για δώρο. Προσωπικά δε νομίζω ότι είναι καλή αγορά ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο σάιτ που να βλέπουμε που παίζει πιο φθηνά κάποιος τίτλος; Συγκεκριμένα θέλω να δω το FM2014 που είναι πιο φθηνά. Key θέλω, όχι dvd -ποιος περιμένει;-

gray market

Kinguin - Bid, Download and Play

Allkeyshop.com - Price comparison service for CD Keys

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Tomb Raider στα 3.60€ περίπου από amazon! [ame=http://www.amazon.com/Square-Enix-41017Tomb-Raider2-Download/dp/B007VFHGZ4/ref=sr_1_1_title_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1387902867&sr=1-1&keywords=tomb+raider]Amazon.com: Tomb Raider [Download]: Video Games[/ame]

Πιο φθηνά δύσκολα το βρίσκεις νομίζω :whistling

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.