Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

έχω τα παρακάτω κουπονάκια που λήγουν 1/3

 

39cViuwzdsFrAAAAABJRU5ErkJggg==

 

δεδομένου ότι είναι >70% έκπτωση και μπορεί κάποιος να ενδιαφέρετε, τα βάζω εδώ και αν θέλει κανείς ας με κάνει add να του τα κάνω gift.

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, UltraB said:

Δηλαδή; Από τη στιγμή που είναι DVD δε θα πρέπει να έρθει σπίτι μου; Πως θα πάρω το κωδικό; Αυτό εννοώ.

 

Είναι όντως DVD απ' ότι φαίνεται στην εικόνα του προϊόντος, οπότε όντως πρέπει να το παραλάβεις.

 

STEAMWORKS = Works on Steam.

Είναι ένα είδος συμφωνίας μεταξύ του κατασκευαστή και του Steam για την ύπαρξη στη συσκευασία κωδικού που ενεργοποιείται (μόνο) στο Steam..

 

Οι εξαιρέσεις στο παραπάνω είναι πάρα πολλές, κυρίως σε παλαιότερα παιγνίδια, μέχρι την τελική μορφή της συμφωνίας.

 

Αν στο οπισθόφυλλο του παιγνιδιού υπάρχει το λογότυπο του Steam, το παιγνίδι περιέχει κωδικό ενεργοποίησης στο Steam.

 

 

EDIT: Με μια δεύτερη και καλύτερη ματιά στη σελίδα, θα δείτε ότι υπάρχουν όλες οι εκδόσεις του προϊόντος. :D

 

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή προσφορά, δηλαδή. Παίρνεις και βιβλιαράκι (που δε θα το ανοίξεις ποτέ), να πιάνει χώρο πάνω στο γραφείο, για τη μούρη.

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lazy Dog said:

Το θεωρησα περιττο μιας και πατησα το like

 

Ευχαριστω Κωστη ^_^

Το κατάλαβα ότι ήσουν εσύ αλλά λέω μπορεί να πάτησες Like διότι postαρε το κλειδάκι ;)

 

Τέλος πάντων, δε το είπα με κακή πρόθεση, απλά από την στιγμή που το έχει πάρει κάποιος, να μην προσπαθούμε (όσοι προσπαθήσουν) να το κάνουν activate άδικα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lazy Dog said:

@UltraB δεν διεκρινα κακη προθεση :)

Απλά επειδή πολλές φορές  γράφω αρκετά χύμα, και με τον γραπτό λόγο δε μπορείς να "διακρίνεις"τον τρόπο που το το λέει ο άλλος, είπα να  κάνω μια διευκρίνιση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 21/2/2016 at 11:32, το μέλος Proteas έγραψε:

xCRK3st.jpg

Και το τριτο δωρεαν πακετο παιχνιδιων απο την σειρα make war not love της Sega.

http://www.makewarnotlove.com

 

Τελικα σημερα μου εστειλαν το κλειδι για το παραπανω. :tomato:

Οποιος το θελει ας μου στειλει pm.

 

Link to comment
Share on other sites

Απο τους παραπανω με το Woodle Tree Adventures, μου ηρθε mail για το Tales of the orient: The rising sun . Απο εδω 

http://failmid.com/

 

Βεβαια οταν μπει, συνηθως κανει πολλη ωρα και οταν συμπηρωνω το form , βγαινει ενα ερρορ που δε μπορω να διαβασω (απλα βλεπω μια κομμενη εικονα) , και δεν γινεται τιποτα. 

Κανεις αλλος που το εκανε υπαρχει;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.