Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Green Man Gaming

Χρησιμοποιήστε τους παρακάτω κωδικούς σε οποιοδήποτε παιγνίδι θέλετε !

WINTR-SRVEY-42012 για 35% έκπτωση

GMG25-CZPYL-D5MQ6 για 25% έκπτωση

Δυστυχώς δεν μπορείτε να τους χρησιμοποιήσετε και τους δύο σε ένα (1) παιγνίδι !

Με τον 35% (που χρησιμοποιείται μόνο μία φορά ανά χρήστη) το:

Batman Arkham City: Game of the Year | PC game | Download discounts at Green Man Gaming

στα 4,87€

Link to comment
Share on other sites

Με τον 35% (που χρησιμοποιείται μόνο μία φορά ανά χρήστη) το:

Batman Arkham City: Game of the Year | PC game | Download discounts at Green Man Gaming

στα 4,87€

Και δεν είναι μόνο αυτή η προσφορά που τα σπάει !

Οι κωδικοί ισχύουν και για τις προπαραγγελίες !

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23132]inetus3r[/MENTION], μία καλή αρχή θα ήταν να διαβάζουμε το θέμα και να μην γράφουμε προσφορές που έχουν ήδη αναφερθεί :p

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] συμφωνώ μαζί σου, αλλά το θέμα έχει φθάσει πλέον σε διψήφιο αριθμό σελίδων.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23132]inetus3r[/MENTION] εγώ δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα και φαντάζομαι κανείς δεν έχει ενοχληθεί, μην αγχώνεσαι. Απλά είναι κρίμα να βλέπεις να επαναλαμβάνονται 2-3 φορές οι ίδιες προσφορές, γιατί σημαίνει ότι είναι χρήσιμες, αλλά χάνονται μέσα στο πλήθος των ανακοινώσεων.

Το ιδανικό θα ήταν να συνεχίσουμε κανονικά και αν κάποιος μπορεί να διαθέσει το χρόνο, να συγκεντρώνει τις τρέχουσες προσφορές, για παράδειγμα στο αρχικό πόστ. Τα προβλήματα που ενδέχεται να ανακύψουν για τον δύσμοιρο εθελοντή σε μια τέτοια περίπτωση είναι 2:

* αν δεν προλάβει να ενημέρωσει καμιά προσφορά, αντί για ευχαριστώ να ακούει και γκρίνια

* να αναλώνει περισσότερο χρόνο για να ενημερώνει για τις προσφορές από ό,τι όλοι εμείς οι υπόλοιποι για να τις διαβάζουμε.

Προσωπικά πιστεύω ότι ακόμη είναι διαχειρίσιμο το πλήθος των προσφορών. Απλά ξεκινάτε από "το πρώτο μη αναγνωσμένο" και προσπερνάτε όσες δε σας ενδιαφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

@inetus3r Απλά ξεκινάτε από "το πρώτο μη αναγνωσμένο" και προσπερνάτε όσες δε σας ενδιαφέρουν.

ντις ιζ κορεκτ;)

Εντάξει δεν έγινε και τίποτα τώρα.Μια-δυο φορές θα μπουν και τα ίδια.Απλά αυτό,από το πρώτο μη αναγνωσμένο όποιος πάει να βάλει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Χριστουγεννιάτικο Get Loaded για 3 ακόμα μέρες!

Get Loaded

get these games for the price of £6 / €8 / $10

  • Batman Arkham Asylum GOTY --- NOT Steam!
  • Napoleon Total War
  • FEAR 3
  • Mafia 2
  • Borderlands GOTY
  • Duke Nukem Forever
  • Alpha Protocol
  • Deus Ex: HR
  • Civ IV Complete
  • Empire Total War

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα Serious Sam 10$!

[ame=http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00AMKP1FC/ref=nosim/cheapassgam08-20]Amazon.com: The Most Serious Bundle Ever [Download]: Video Games[/ame]

Πατήστε το 2ο link δεν καταλαβαίνω γιατί βγάζει 2...

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Ετσι χτυπιεται η πειρατεια... κανοντας τον ανθρωπο που εχει να παιξει civilization απο το 1ο στην Amiga να ακουμπησει το 10ευρω... Οχι τραβωντας 30-40-50αρες ταριφα... ΖΩΑ!

Games in 12 Days of Xmas Day 5 category from Get Games

Βασικα με 2-3 ευρα παραπανω απο το amazon του tragikou παιρνεις + το civ4 +stronghold αλλα ειπα να μην ειμαι σπαταλος ( :p ) μιας που με Civ5 αποκλειεται να ακουμπησω Civ4 ενω Stronghold εχω παιξει πολυ λιγο το 1...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι χτυπιεται η πειρατεια... κανοντας τον ανθρωπο που εχει να παιξει civilization απο το 1ο στην Amiga να ακουμπησει το 10ευρω... Οχι τραβωντας 30-40-50αρες ταριφα... ΖΩΑ!

Games in 12 Days of Xmas Day 5 category from Get Games

Βασικα με 2-3 ευρα παραπανω απο το amazon του tragikou παιρνεις + το civ4 +stronghold αλλα ειπα να μην ειμαι σπαταλος ( :p ) μιας που με Civ5 αποκλειεται να ακουμπησω Civ4 ενω Stronghold εχω παιξει πολυ λιγο το 1...

Δε θέλω να κάνω την επιλογή σου πιο δύσκολη, αλλά το Civ4 θεωρείται ευρέως ακόμη το πιο ολοκληρωμένο και καλύτερο παιχνίδι της σειράς... ίσως να αξίζει να το σκεφτείς.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.