Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

επειδη εχω μεινει παρα πολυ πισω και η ερωτηση θα ειναι ασχετη

Αν αγορασω το CD μπορω να το επικυρωσω στο steam και να παιξω μεσω steam ;

η πρεπει να αγορασω απο το steam για να παιζω μεσω steam ;

Ότι και να κάνεις, από το steam αποκλείεται να παίξεις...

Link to comment
Share on other sites

Περισσότερη ικανοποίηση μου δίνει όταν βλέπω αυτό :

IMG_2000_zps9be948c5.jpg

παρά αυτό :

steam_zps6b13ed40.png

ΥΓ: Μακάρι να είχαμε 1994 όταν πήρα τον 1ο μου υπολογιστή (UFO Enemy Unknown, Master of Orion, Warcraft, Wing Commander 3, Sensible World of Soccer, Jagged Alliance, Doom 2, System Shock, TIE Fighter).

εγω σε συγχωρω επειδη εχεις στο steam φιλο τον ερεβο :dirol:

να δουμε αν θα σε συγχωρεσει και ο πλανητης, αφου μονο τα κουτια των witchers εχουνε φαει την μιση νοτια οχθη του αμαζονιου... :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Αυτά δεν είναι τίποτα.

Panzer General 2 126p

SimCity 2000 140p

Pool of Radiance 144p

Master of Orion 2 : 164p

XCOM Apocalypse 205p

Police Quest Collection 231p

Κάποτε ανοίγαμε τα μεγάλα κουτιά, χαζεύαμε τους χάρτες, τα μπιχλιμπίδια και στρωνόμασταν στο διάβασμα για να μάθουμε πως παίζεται το παιχνίδι που αγοράσαμε.

Μου την σπάνε τα DVD-Cases, αλλά δεν εμπιστεύομαι καθόλου το steam. Άλλωστε, ποιός θεωρείται συλλέκτης? Αυτός που έχει 500 δίσκους ή αυτός που έχει 5000 mp3?

Link to comment
Share on other sites

Electronic Arts and DICE have released a new trailer for Battlefield 4, in which the teams compare a real life skyscraper collapsing with the in-game one that made everyone’s head turn in the recent live demonstrations of DICE’s upcoming shooter.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NHi7kIYQwRM]Battlefield 4 - EA sucht Sprenghelfer - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν αν αυτοι που σχεδιαζουν το BF4 gamplay ακουνε τις εξυπνες ιδεες, ή ακουνε τι θελουν οι περισοτεροι παικτες. Αν ακουνε, τοτε αξιζει να πουμε καμια λυση για το γνωστο προβλημα balance jet-heli vs infantry στο BF3, ωστε να μην γινει το ιδιο στο BF4. Εχουν παραδεχτει και οι ιδιοι ποσο unpopular ειναι οι μεγαλοι χαρτες σε infantry παικτες.

Ειδα ενα βιντεο απο BF2142 Titan gamplay(το καλυτερο multiplay gamemode σε fps game ever :inlove: ), οπου μπορουσες να εισαι infantry, η αλλη ομαδα να εχει τον καλυτερο heli pilot του κοσμου, και ομως να εισαι top player και να κερδισει η ομαδα σου.

Πως θα γινει αυτο στο BF4? Spawn air drop με προστασια μεχρι να βρεθεις στο εδαφος. Σημαιες κατω απο το εδαφος ή μεσα σε κτηριο οπου τανκ-heli δεν φτανει. Επιγειο ΑΑ σε σημαια που δεν καταστρεφεται και καλυπτει μερος του χαρτη.

Φανταστειτε Caspian και Metro κατω απο το εδαφος με μικρα τουνελ που πανε παντου.

Μολις βλεπουμε pro heli jet να παιζει, η μαχη μεταφερεται κατω απο το εδαφος και αστους αυτους να βαρανε μυγες:jump:

Link to comment
Share on other sites

Εχουν παραδεχτει και οι ιδιοι ποσο unpopular ειναι οι μεγαλοι χαρτες σε infantry παικτες.

Caspian, Kharg και Firestorm δεν νομιζω να ηταν καθολου unpopular σε infantry παιχτες. :nono:

Καλη ομαδα αν υπαρχει, πεφτουν ολα... (ακομα και ο [MENTION=14206]AKISSS[/MENTION] :p )

Link to comment
Share on other sites

@xriantw

Μεχρι στιγμης ξερουμε οτι τα ελικοπτερα δεν θα πετανε σε μεγαλο υψος ειχαμε το φαινομενο τα heli

να πηγαινουν ποιο ψηλα απο τα jets να παραμενουν εκει και να σπερνουν πονο σε ολους.

Battlefield 4: Lower flight ceiling for helicopters confirmed

Τωρα αν δωσουν και αλλο υψος στα jets και μεγαλυτερη ταχυτητα χωρις να μπορουν να

σταματουν τους κινητηρες και να πηγαινουν με λιγα χιλιομετρα θα υπαρξει ισορροπια μεταξυ

jet vs heli vs infantry και ας επαναφερουν το συστημα του bf2 να περναει απο αεροδρομιο να

γεμιζει πυρομαχικα / ζωη.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα εισαι High Settings με 1-2 φιλτρα off. Εγω πιστευω παιζω σε Ultra Settings με 1-2 φιλτρα off σε 1080p

Πρέπει να χουν κάνει πραγματικά πολύ καλό optimization καθώς έχει χαμηλότερα low settings από το BF 3 ! :o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.