Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ακόμα χειρότερα, ενώ ο client της origin είναι στα Ελληνικα ("Τα παιχνίδια μου", "Κατάστημα"), όταν μπαίνω στο κατάστημα είναι όλα στα Ολλανδικά λόγο τοποθεσίας και δεν ξέρω αν αλλάζει αυτό..

το ιδιο και σε εμενα στην γερμανια. πολυ ηλιθιο συστημα να σε υποχρεωνει (στο store μονο) να εχεις την γλωσσα απο την χωρα της IP.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πρώτες εντυπώσεις με το σύστημα της υπογραφής μου (όταν αποφασίσει να ξαναμπεί), χωρίς OC, @ 1680*1050.

Προφανώς θέλει πολύ δουλειά ακόμα και τα FPS χόρευαν (πολλές διακυμάνσεις).

Στα Ultra έβλεπα κάτι ανάμεσα 17-27 (κυρίως κάπου στο 22) και στα high 20-30 (κοντά στα 27).

Βέβαια, δεν μπορείς να πετύχεις κάπου πολύ κόσμο να δεις τι παίζει ακριβώς.

Το death effect ακόμα δεν είναι έτοιμο νομίζω (πεθαίνεις πολύ απότομα :S) , αλλά το after death, που σου δείχνει τι σε σκότωσε είναι πολύ ανώτερο από πριν..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πρώτες εντυπώσεις με το σύστημα της υπογραφής μου, χωρίς OC, @ 1680*1050.

Προφανώς θέλει πολύ δουλειά ακόμα και τα FPS χόρευαν (πολλές διακυμάνσεις).

Στα Ultra έβλεπα κάτι ανάμεσα 17-27 (κυρίως κάπου στο 22) και στα high 20-30 (κοντά στα 27).

Βέβαια, δεν μπορείς να πετύχεις κάπου πολύ κόσμο να δεις τι παίζει ακριβώς.

Το death effect ακόμα δεν είναι έτοιμο νομίζω (πεθαίνεις πολύ απότομα :S) , αλλά το after death, που σου δείχνει τι σε σκότωσε είναι πολύ ανώτερο από πριν..

Δεν εχεις υπογραφη! Τι συστημα εχεις ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

Εμ.. δεν φταίω εγώ, ξαναέβαλα την παλιά υπογραφή, αλλά δεν εμφανίζεται.

AMD Phenom II X6 1090T@3.2Ghz, 8,00 GM RAM, AMD 6950 1GB, Windows 7 64 bit running on SSD. (το παιχνίδι το έχω στον μηχανικό δίσκο)

Link to comment
Share on other sites

καντε add στο battlelog -> ValantisMP

Mου αρεσει παρα πολυ ο ηχος τωρα θα δω ποσα fps βγαζω με το συστημα της υπογραφης μου!

33 fps βγαζω στα low setting φυσικα. 1080p.

για να ευχαριστηθεις αυτο το παιχνιδι και να μην φοβασαι μην λαγκαρει την ωρα που σκοτωνεις καποιον γιατι το επαθα για μια στιγμη πρεπει να εχεις πολυ δυνατο υπολογιστη

με σταθερα πανω απο 50+ fps!

Έγινε επεξεργασία από ValantisMP
Link to comment
Share on other sites

PerfOverlay.DrawFps 1 -> βλέπω τα FPS - εμφανίζεται πάνω δεξιά γωνία με πράσινα γράμματα

PerfOverlay.DrawGraph 1 -> εμφανίζεται γράφημα όπου βλέπω το frametime σε ms - εμφανίζεται κάτω αριστερή γωνία πράσινο gpu - κίτρινο cpu

Γίνεται και να το κάνεις σε αρχειάκι ώστε να ανοίγει κάθε φορά χωρίς να το πληκτολογείς ( αυτό έκανα εγώ )

Link to comment
Share on other sites

PerfOverlay.DrawFps 1 -> βλέπω τα FPS - εμφανίζεται πάνω δεξιά γωνία με πράσινα γράμματα

PerfOverlay.DrawGraph 1 -> εμφανίζεται γράφημα όπου βλέπω το frametime σε ms - εμφανίζεται κάτω αριστερή γωνία πράσινο gpu - κίτρινο cpu

Γίνεται και να το κάνεις σε αρχειάκι ώστε να ανοίγει κάθε φορά χωρίς να το πληκτολογείς ( αυτό έκανα εγώ )

πως το εκανες αρχειακι?? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.