Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

γελανε και οι πετρες:tomato:

EDIT: China Rising ετοιμο για download. 4.5 gb

Αφού σε είδα ρε σου λέω, έχω και τον server στους fav,μόλις πάω σπίτι θα σου πω και την ημέρα γιατί από τότε έχω να μπω στο BF4.

Τα πήγες πάρα πολύ καλά στο συγκεκριμένο match.

Link to comment
Share on other sites

το counter knife πως το κανεις, απλα πατας melee την ωρα που στο κανει ο άλλος?

γινεται μονο οταν σου κανουν knife απο μπροστα και σου εμφανιζει μήνυμα στην οθονη ποτε να πατησεις το melee

Link to comment
Share on other sites

το counter knife πως το κανεις, απλα πατας melee την ωρα που στο κανει ο άλλος?

ναι ετσι ειναι και αμα προλαβεις -προλαβες απο πισω νομιζω οτι δε εχεις καμμια τυχη :mad: !!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ετσι ειναι και αμα προλαβεις -προλαβες απο πισω νομιζω οτι δε εχεις καμμια τυχη!!!

Από πίσω, πολύ σωστά δεν έχει counter knife. Πως ακριβώς θα το έκανες;

Όσον αφορά στο μπροστά, για εμάς που παίζουμε πολύ μαχαίρι είναι μέγιστη μ@κία...

Πατάς γρήγορα εσύ το μαχαίρι στη μάπα του άλλου και μετά εκείνος με το πάσο του, σου κάνει counter και παίρνει το kill. Ωραίος τρόπος να υποβιβάσεις το skill. Να βάλουν και ασπίδες στους στρατιώτες όταν τους πυροβολάς να γυρνάνε πίσω οι σφαίρες... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Από πίσω, πολύ σωστά δεν έχει counter knife. Πως ακριβώς θα το έκανες;

Όσον αφορά στο μπροστά, για εμάς που παίζουμε πολύ μαχαίρι είναι μέγιστη μ@κία...

Πατάς γρήγορα εσύ το μαχαίρι στη μάπα του άλλου και μετά εκείνος με το πάσο του, σου κάνει counter και παίρνει το kill. Ωραίος τρόπος να υποβιβάσεις το skill. Να βάλουν και ασπίδες στους στρατιώτες όταν τους πυροβολάς να γυρνάνε πίσω οι σφαίρες... :mad:

πολυ σωστο αυτο που λες για το counter knife...δινει πολυ χρονο στον αλλο να ανταποκριθει...καπως πρεπει να το φτιαξουν λιγο αλλιως σχεδον παντα αμα πας για μαχαιρι απο μπροστα θα σε φαει με counter ο αλλος

Link to comment
Share on other sites

Πολυ skill θελει το knife στα BF τι να σου πω.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PUIQ5Q7fF4M]Battlefield Bad Company 2 Knife - YouTube[/ame]

Για τολμηστε να κανετε κανενα στο Insurgency, θα γελασει και ο καθε φορολογημενος .....

Link to comment
Share on other sites

Από πίσω, πολύ σωστά δεν έχει counter knife. Πως ακριβώς θα το έκανες;

Όσον αφορά στο μπροστά, για εμάς που παίζουμε πολύ μαχαίρι είναι μέγιστη μ@κία...

Πατάς γρήγορα εσύ το μαχαίρι στη μάπα του άλλου και μετά εκείνος με το πάσο του, σου κάνει counter και παίρνει το kill. Ωραίος τρόπος να υποβιβάσεις το skill. Να βάλουν και ασπίδες στους στρατιώτες όταν τους πυροβολάς να γυρνάνε πίσω οι σφαίρες... :mad:

Kαλά να πάθετε εσείς που παίζετε πολύ μαχαίρι, είτε να μάθετε να βαράτε με πιστόλι από κοντά, είτε να σταματήσετε το bunny hoping να σας σκοτώσει ο άλλος με όπλο.

(προσωπικά, στο ΒF3 που και που μαχαίρωνα από πίσω, στο BF4 ακόμα θέλω kills με τα όπλα, μετά, γυρνάμε και σε μαχαίρι..).

Ιστοριούλα

Παίζω πάντα με την ίδια παρέα, 2 με 8 άτομα, που και που ο σερβερ μας βάζει σε διαφορετικές ομάδες, ε εκεί που λυνόμαστε στο γέλιο..

Ανεβαίνουμε με το ασανσερ σε ταράτσα εγώ με έναν από τον παρέα και άλλους 1-2 άσχετους, και πάνω περιμένουν 2-3 από την παρέα και άλλοι 1-2 άσχετοι αντίπαλοι.

Ανοίγει η πόρτα, αρχίσουν όπλα, χειροβομβίδες πανικός, εγώ νομίζω σκότωσα έναν, δεν μπορούσα να πετύχω τον άλλον από την παρέα, τον σκοτώνει άλλος, αδειάζουν τα οπλα, γυρνάμε σε πιστόλια, έχουν πεθάνει νομίζω όλοι εκτός από εμέναν και έναν αντίπαλο φίλο. Αδειάζει το δικό μου πιστόλι, αλλά αδειάζει του αντίπαλου φίλου πρώτα και έρχεται με μαχαίρι από μπροστα, πανικός, πατάω F και του γυρνάω σε counter.

Πεθάναμε στα γέλια και για ένα λεπτό λκέγαμε ποιος σκότωσε ποιον, ποιος χοροπηδούσε, ποιος ήταν noskill κτλ..

PS:

I am now a Premium member :p

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει μέσω Origin:

[Origin Mexico] Battlefield 4 & Premium (28,31€ & 22,81€)

[Origin Mexico] Battlefield 4 & Premium (28,31€ & 22,81€) : GameDeals

To get to the mexican store you'll need a proxy, take one of the proxy servers from the list below:

Proxy Server:

Proxy Server List - Mexico Proxy - Mexican Proxies

Free Mexico proxy servers. Mexican proxy - MX.

Mexico Open Proxy List sorted by reliability column, descending

Option 1:

  • Chrome using FoxyProxy (no NoScript, no Adblock)
  • go to store.origin.com
  • add BF4 and / or Premium to your cart
  • to checkout, click on buy and you'll need to sign-in to origin, at this point disable the proxy connection and login with your origin account data
  • enter fake adress data (mexican hotel or something like that)
  • order

Option 2:

  • FireFox using NoScript
  • Set Proxy manually in your FireFox settings
  • disable all scripts etc using NoScript
  • delete all cookies containg "origin" in the FF settings
  • go to store.origin.com
  • add the game to your cart
  • checkout
  • disable the proxy connection (FF settings)
  • enable akamaihd.net, ea.com and origin.com in NoScript
  • login with your origin account data
  • order

Link to comment
Share on other sites

Kαλά να πάθετε εσείς που παίζετε πολύ μαχαίρι

Οι περισσότεροι από εμάς*, αν δεν είχε μαχαίρι, δε θα παίζαμε battlefield

*[MENTION=3942]Grisos[/MENTION] [MENTION=11666]wolves[/MENTION] [MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION] [MENTION=6900]AnimaTronic[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, είναι ιδέα μου ή το Battlefield 4 τίνει προς το COD σε σχέση με το Battlefield 3 ; Camo παντού, emblems, το multiplayer gameplay σε σχέση με το 3 και τα λοιπά.

Θεωρώ ότι το Battlefield 3 είναι πιο 'hardcore' μετά από 3-4 match στην κανονική έκδοση και κάμποσα στην Beta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.