Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To ίδιο πρόβλημα είχα με το BF3 και Windows 8.

Ποιούς drivers έχεις;

εχω windows 7 (x64) και τους τελευταιους, δηλαδη 331.82

ολο το συστημα μου ειναι ενημερωμενο, το παιχνιδι πληρως patcharismeno και premium

Αμα κανεις search στο google το αναφερουν πολλοι το προβλημα

η μνημη σιγα σιγα γιγαντωνεται

Τραγικο.

ΥΓ.

Στη Beta δεν ειχα ΚΑΝΕΝΑ απο τα παραπανω θεματα. Πως γινεται να υπαρχουν στο τελικο game?? Δεν μπορω να το καταλαβω

και οι ιδιοι της ΕΑ κανουν πως δεν καταλαβαινουν :dance3:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

παλια λεγαμε, ATI και pc απάτη χαχα πλακα κανω οχι flam.

Δεν θα αλλαξω καρτα για το battlefield 4 ιδιαιτερα στην κατασταση που βρισκεται

Δευτερον εγω αμα δεν μου εκαναν δωρο το battlefield 4 δεν θα επαιρνα το premium , λεω αφου το πηρα απο σποντα ας το κανω και premium

Προς το παρον το 3 με ευχαριστει καλυτερα πραγματικα προς το παρον

Αμα λοιπον δεν το ειχα παρει απο σποντα ετσι οπως και εγινε, δεν θα το επαιρνα με τιποτα.

Και στο 3 ειναι γεματοι οι καλοι servers ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,όσοι έχετε crashes με soundloop,ειδικά στην Σανγκάη,για δοκιμάστε να βάλετε στις ρυθμίσεις των γραφικών αντί για fullscreen borderless.Εγώ απ'οταν το άλλαξα δεν μου εχει κρασάρει ουτε μια φορά...

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση κρισεως. Το παινχιδι ειναι ακομα ετσι???

αυτό ήταν το πρόβλημα που είχα δεν μπορούσα να σταυρώσω kill ειδικά για sniping ήταν ακατόρθωτο

χθες έφτιαξε κάνοντας τα παρακατω που δείχνουν τα 2 video

εφτιαχαν πολυ και τα FPS πολύ πιο σταθερά χωρις μεγαλα drops

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=B6DOBV7QkLU]How to fix Battlefield 4 - Stuttering and Frame Drops Fixed! - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=wOZUkmKZKpE]Battlefield 4 CPU Stuttering Fix Tutorial - YouTube[/ame]

τα κρασαρισματα τύπου Not responding δεν έφτιαξαν 100% ακομα συμβαίνουν συνήθως συμβαίνουν όταν τελειώσει το game μένει με τη μαύρη οθόνη και τα points πάνε περίπατο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,όσοι έχετε crashes με soundloop,ειδικά στην Σανγκάη,για δοκιμάστε να βάλετε στις ρυθμίσεις των γραφικών αντί για fullscreen σε borderless.Εγώ απ'οταν το άλλαξα δεν μου εχει κρασάρει ουτε μια φορά...

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι η λύση αυτή ισχύει :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

αυτό ήταν το πρόβλημα που είχα δεν μπορούσα να σταυρώσω kill ειδικά για sniping ήταν ακατόρθωτο

χθες έφτιαξε κάνοντας τα παρακατω που δείχνουν τα 2 video

εφτιαχαν πολυ και τα FPS πολύ πιο σταθερά χωρις μεγαλα drops

τα κρασαρισματα τύπου Not responding δεν έφτιαξαν 100% ακομα συμβαίνουν συνήθως συμβαίνουν όταν τελειώσει το game μένει με τη μαύρη οθόνη και τα points πάνε περίπατο

Εγώ έχω κάνει από εποχές BF3 αυτό με τη registry αλλά και πάλι τέτοια ευθεία δεν βλέπω στο διαγραμμα κάτω αριστερά

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.