Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

αυτό ήταν το πρόβλημα που είχα δεν μπορούσα να σταυρώσω kill ειδικά για sniping ήταν ακατόρθωτο

χθες έφτιαξε κάνοντας τα παρακατω που δείχνουν τα 2 video

εφτιαχαν πολυ και τα FPS πολύ πιο σταθερά χωρις μεγαλα drops

τα κρασαρισματα τύπου Not responding δεν έφτιαξαν 100% ακομα συμβαίνουν συνήθως συμβαίνουν όταν τελειώσει το game μένει με τη μαύρη οθόνη και τα points πάνε περίπατο

Το πρωτο βιντεο χαλασε το παιχνιδι για μενα, απιστευτο stuttering μολις εκανα αυτο που ειπε ο τυπος. Το δευτερο οντως δουλευει, τι κανουμε ομως για να επαναφερουμε το παιχνιδι οπως ηταν?
Link to comment
Share on other sites

Το loading πριν μπεις στον server είναι όντως τόσο αργό ή φταίει που έχω το game installed σε HDD;

Ο HDD είναι το πρόβλημα.

Μια φίλη που παίζουμε μαζί από Σουηδία παρόλο που έχει κάτι τρελά ping τύπου 10-20 αργεί πάρα πολύ να μπει στο παιχνίδι σε σχέση με εμένα που έχω SSD. Τόσο πολύ ώστε για παράδειγμα εγώ έχω πάρει δυο σημαίες σε conquest όταν αρχίζει το παιχνίδι και αυτή περιμένει ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα πάντως, έχει πολύ καιρό να με πετάξει έξω καθως παίζω (και σπάνια γινόταν). Μπορεί να κρασάρει καθώς αλλάζει πίστα, αλλά ως εκεί, τίποτα χειρότερο.

Μπήκα χθες να παίξω, τρομοκρατημένος από αυτά που διάβαζα εδώ, όλα μια χαρά ήταν με εξαίρεση το netcode που συνεχίζει να είναι τέρμα γ.τ.π.

Δεν το γράφω για να σας σπάσω τα νεύρα, το γράφω για να σας πω ότι είναι τελοίως random η φάση. Μπορεί να έχει σχέση με τους servers που μπαίνουμε, ή με την τοποθεσία μας, δεν ξέρω.

Με τα παιδιά που παίζω πάντως, συνεχίζουμε 8/10 φορές να περνάμε καλά και να κάνουμε πλάκα (και μπορεί κάποιος να κρασάρει, κάποιος να μην μπορεί να μπει κτλ..) , και δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάτι άλλο καθώς παίζουμε ένα παιχνίδι.

Peace.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα όποιος συνεχίζει να έχει θέματα, να κάνει την επιλογή του στο poll μήπως βγάλουμε κάποια συμπεράσματα.

περιττο νομιζω το poll...

το θεμα ειναι να βγαλουν συμπερασματα αυτοι που το φτιαχνουν, οχι εμεις...

δηλαδη αντε και εβγαλες συμπερασμα, so what...?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.