Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

χαχαχα , εγώ πιστεύω δεν θα αργήσει. αρχικά γιατί αν αργήσει και άλλο θα χάσουν κόσμο και δεύτερον γιατί ξεκλείδωσα το as val από achievment "κρυφό"¨ του second assault

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.

Για οποιον πηγε απο 7αρια Windows 64 σε αντιστοιχα 8αρια ειδε διαφορα στο παιχνιδι?

Απο οτι διαβαζω πηγαινει καλυτερα σε 8αρια αν και τα reviews ειναι καπως παλια.

Αξιζει η μεταβαση?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο τσακ να τα περάσω αγορίνα, το stuttering πάει σύννεφο με Win7+14.1+Mantle.

Κατάφερα να παίξω 64bit αλλά δε παλεύετε με τπτ, CPU spikes συνέχεια και graph καρδιογράφημα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.

Για οποιον πηγε απο 7αρια Windows 64 σε αντιστοιχα 8αρια ειδε διαφορα στο παιχνιδι?

Απο οτι διαβαζω πηγαινει καλυτερα σε 8αρια αν και τα reviews ειναι καπως παλια.

Αξιζει η μεταβαση?

Με 8 άρια, ακόμα και στις αρχές που τα bugs ήταν πολλά, είχα ελάχιστα προβλήματα. Το BF4 παραμένει ο μόνος λόγος που τα κρατάω και δεν επιστρέφω στα 7.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Οπότε με βλέπω να αφήνω τα πολυαγαπημένα μου 7αρια.

Α ρε Dice τι μας κάνεις

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από knight_77
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ οτι το παιχνίδι τρέχει καλύτερα στα 8αρια.Όσο για το mantle προσωπικά σ'εμενα παρουσιάζει πολύ shuttering που δεν αξίζει παρόλο που δίνει παραπάνω fps.

Παίζω με i5 3470 @ 3,6 και 7870 oc.

Crash στη siege of shangai και zavod 311 όταν μπαίνεις gunner σε tank/lav,crash και στη golmud railway άμα μπεις στο 4ο seat του little bird......και οι εκπλήξεις συνεχίζονται.....

Θα βγάλουνε patch που θα αφαιρεί όλες τις passenger/gunner θέσεις και θα λυθεί το θέμα...:p

Edit:κρασάρει στην 4η θέση του little bird και στην paracel...

Έγινε επεξεργασία από explorer21
Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω το τιτανομεγιστο bug μετα το τελευταιο update μερικες φορες στην θεση του gunner στο LAV και το TANK δε εχω crosshairs στο gun και δε πυροβολει κιολας..To soflam δουλευει κανονικα το χει κανενας αλλος αυτο?

Link to comment
Share on other sites

εμένα το μόνο Bug που με ενοχλεί ακόμα είναι που αφού πεθάνεις καμιά φορά οι χειροβομβίδες είναι τζούφιες

Εν είναι, κανονικά ψοφάει ο άλλος.

Απλά εσύ δεν παίρνεις kill και στην δικιά του kill cam λέει "Killed in Action", μη ρωτάς γιατί το κάναν έτσι αλλά είναι working as intented και όχι bug απ ότι κατάλαβα... :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION]

Αυτο μαλλον συμβαινει διοτι ενω εσενα ο client πεταει τη nade, ο server τελικα θεωρει οτι εχεις πεθανει πριν τη πεταξεις και δε περναει ποτε τη πληροφορια του client. Κατι αντιστοιχο γινεται και με τις ρουκετες. :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Εν είναι, κανονικά ψοφάει ο άλλος.

Απλά εσύ δεν παίρνεις kill και στην δικιά του kill cam λέει "Killed in Action", μη ρωτάς γιατί το κάναν έτσι αλλά είναι working as intented και όχι bug απ ότι κατάλαβα... :p

bug είναι γιατί δεν συμβαίνει πάντα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.