Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

μαρεσει που ξενερωσα με την παρτη τους οταν ανακοινωσανε premium για multi fps που ειναι καταδικασμενο να ψοφησει πριν την ωρα του λογω εξωτερικου αλλα και εσωτερικου ανταγωνισμου ( battlefront - batrlefield 5 )

ελεγα λοιπον σημερα απο αντιδραση να ακυρωσω το hardline preorder που δεν εκανα ( :hehe:) και να επαιρνα bugfield 4 τωρα στα sales που εχει 10 ευρω, ΟΞΩ ΦΟΥΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ MCOM !! - ΦΑΣΙΣΜΟΣ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΑΙΣΧΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 - ΚΑΠΟΙΑ ΖΩΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΑΝΕ κλπ :p

Τιp..

ΑΚΥΡΩΣΕ  hardline και παρε bf4 με 10 ευρω.-

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχθές είμαι στη Metro, έξω από την Β, προς την Α, δίπλα στο λεωφορείο.

Πίσω από το λεωφορείο είναι ένας άλλος γυρισμένος πλάτη.

Βγαίνω, πάω για μαχαίρι, δεν πιάνει. Βγάζω DEagle (ήμουν support και είχε αδειάσει) και του ρίχνω 4 σε πλάτη/κεφάλι σχεδόν εξ'επαφής (χωρίς σιγαστήρα).

Γυρνάει, με σκοτώνει αμέσως και είναι 100%....

 

Μου φαίνεται, άλλαξαν το NetCode, αλλά επανήλθαν bugs που είχαμε στο launch... wtf...?

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται, άλλαξαν το NetCode, αλλά επανήλθαν bugs που είχαμε στο launch... wtf...?

 

επεστρεψε και το hit detection που δειχνει οτι να ναι....

και... πολλααα trades πλεον...

fix επειγοντως....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχθές είμαι στη Metro, έξω από την Β, προς την Α, δίπλα στο λεωφορείο.

Πίσω από το λεωφορείο είναι ένας άλλος γυρισμένος πλάτη.

Βγαίνω, πάω για μαχαίρι, δεν πιάνει. Βγάζω DEagle (ήμουν support και είχε αδειάσει) και του ρίχνω 4 σε πλάτη/κεφάλι σχεδόν εξ'επαφής (χωρίς σιγαστήρα).

Γυρνάει, με σκοτώνει αμέσως και είναι 100%....

 

Μου φαίνεται, άλλαξαν το NetCode, αλλά επανήλθαν bugs που είχαμε στο launch... wtf...?

και εγώ χτες ήμουν σε πίστα με πεδιάδα  ( ξέχασα όνομα)  και ήταν ο άλλος ξάπλα σχετικά κοντα μου. είχα ace552 με FLIR αδειάζω γεμιστήρα και μετά με deagle. δεν έφαγε τίποτα πήγα λίγο ποιο κοντά και τα έφαγε όλα.  μάλλον κάποιο αόρατο εμπόδιο?  

Link to comment
Share on other sites

oTaD3uGl.jpg
The Greek Battlefield Community Fun Event: Greek Nights #11 (8/3/15)

Έναρξη: Κυριακή 8/3 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)
Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Lumphini Garden • Pearl Market
Propaganda • Sunken Dragon
Πλατφόρμα: PC

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.