Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Παιξτε CTE....

Τι διαφορά έχει το CTE ρε συ Lazy?

Εκεί δεν έχουν χαλάσει τα όπλα;

Εκεί η σφαίρα του Μ40 πάει ταχύτερα;

Φτάνουν 3 SLAM να καταστρέψεις άρμα;

Ο IGLA φτάνει να πετύχει το Hercules;

Το XM25 είναι όπως στην αρχή;

Το μαχαίρι δουλεύει;

Το counter το έχουν βγάλει;

Τα headshots με bolt έχουν βαθμολογία;

Μπορείς να βάλεις spawn beacon οπουδήποτε;

Χρειάζεσαι 2 RPGs να καταστρέψεις άρμα και όχι 5 ;

Ο cruise missile σκοτώνει περισσότερα από 2 άτομα;

Το πυροβολικό δε μπαίνει μέσα στις βάσεις;

Το spawn δουλεύει σωστά; ( ο άλλος τρέχει μόνος του στο δάσος και δε σε αφήνει να κάνεις spawn, in combat λέει και δύο λεπτά αργότερα κάνεις σε άλλον και πεθαίνεις ακαριαία...)

Έβαλαν πάλι τη σκάλα στη νυχτερινή Zavod στο radar; (πέφτουν με το ελικόπτερο απάνω, αλλά πλέον δεν έχει σκάλα να ανέβεις και έτσι βάζουν beacon και δε μπορείς να κάνεις τίποτα)

Και πολλά άλλα...

 

Εδώ που είμαι βρίσκω servers με pings από 12 έως 40. Ακόμα καλύτερα, βρίσκω με 120Hz. Σαφώς καλύτερο το παιχνίδι έτσι. Αλλά και πάλι, έχει χάσει το ενδιαφέρον του, γιατί πιό πολύ σου σπάει τα νεύρα, από το να σε διασκεδάζει. Δυστυχώς δε θεωρώ ότι υπάρχει αντίστοιχο κι έτσι το τρώω στη μάπα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε γερο <3 δεν ειπα οτι ειναι αλλο παιχνιδι, αλλά μπορεις να χαρεις περισσοτερο το παιχνιδι(εγω τουλαχιστον).

 

Απο κει και μετα οτι παραπονα εχετε μπορειτε να γραφετε στο forum του CTE και σας εγγυομαι οτι εκει οι devs διαβαζουν και ακουνε.

 

Το οτι το παιχνιδι ειναι "σπασμενο" εξ αρχης, νομιζω το γραψει ουκ ολιγες φορες.

 

Τελος, καλο θα ειναι να αρχιζετε να βρισκετε ενναλακτικες γιατι το μελλον του franchise προβλεπεται ζοφερο....βλεπε battlefront

 

Ευτυχως που μαζι με τον 4790κ ειχε μεσα και CS:GO και εχω να ασχολουμαι(μαζι με Insurgency)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο κει και μετα οτι παραπονα εχετε μπορειτε να γραφετε στο forum του CTE και σας εγγυομαι οτι εκει οι devs διαβαζουν και ακουνε.

Ναι, διαβάζουν και ακούνε, για αυτό το χάλασαν. Γιατί μάλλον κάνουν απλά ότι τους ζητήσουν χωρίς να σκέφτονται πως θα επηρεάσει το παιχνίδι αυτό.

Πρόσφατο παράδειγμα και απόδειξη, οι αλλαγές στα Jets με το προηγούμενο patch, που έγιναν revert στο τελευταίο. Μπήκαν 5 νοματαίοι δηλαδή, ζήτησαν αλλαγές στα jets, τις έκαναν και μετά μπήκαν 10 και διαμαρτυρήθηκαν... Έρμαια των forum, κανένας σχεδιασμός για το παιχνίδι και κάνουμε ότι μας ζητήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Το ξερεις οτι δεν διαφωνω αλλά δυστυχως εκει κατεληξε το BF...

 

Ευτυχως που παιζω πια μονο 2-3 πιστες infantry και τιποτα αλλο...Pearl Market, Propaganda....αντε και λιγο Metro(εως 48 παιχτες) οποτε δεν με επηρεαζουν οι αλλαγες σε jets, copters ή οτι αλλο...

 

Παρεπιπτοντως ερχονται αλλαγες σε minimap και flir/irnv scopes

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτοντως ερχονται αλλαγες σε minimap και flir/irnv scopes

Σιγά που δε θα πειράζανε τα νυχτερινής τώρα που έβαλαν νυχτερινό χάρτη... Κάποιοι δεν τα χρησιμοποιούν (μάλλον λόγω συνήθειας) κι έτσι έχουν μειονέκτημα σε σχέση με αυτούς που τα χρησιμοποιούν..

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου...

 

Γνωρίζω για τους άλλους servers, απλά δεν μιλάω για dedicated servers σε κάποιο mode... Αλλά να υπάρχει μια ποικιλία σε modes στον συγκεκριμένο server... 

Δεν νομίζω οτι θα αλλάξει κάτι.

Έχει γίνει αρκετά γνωστός πλέον ο συγκεκριμένος CQL server και σε ξένους παίκτες και υπάρχει αρκετός κόσμος που μπαίνει και παίζει απο εξωτερικό σε μόνιμη βάση.

Αν γίνουν δοκιμές(και βρεθούν λεφτά για να μείνει ενεργός και ο δευτερος σερβερ)ισως να γίνουν εκει πειραματισμοί.

Δεν ειμαι απο διαχείριση GRFS αλλα γνωρίζω τα ατομα εκει πέρα και ειμαι απλό μέλος.

 

επίσης για τον φίλτατο wizard.

Δεν λέγεσαι "pro" εαν παίζεις με τα συγκεκριμένα zero recoil οπλα που αναφέρεις που σε κατεβάζουν μια και καλή,εκτός κ αν ασχολείσαι με tdm/domination.

Δεν το λέω ειρωνικά προς εσένα,ούτε σε γνωρίζω εκτός κ αν εισαι απο HEAT οπότε και έχουμε παίξει στον GRFS αρκετές φορές(φυσικά δεν σε μειώνω γνωρίζω τι σκοτώστρες ειναι τα συγκεκριμένα και τι κλάσεως παίκτης είσαι και φυσικά δεν μπορώ να σε κοντράρω στα ισια ουτε εσένα ουτε την συγκεκριμένη clan)

προσωπικά γι αυτό και δεν παίζω τα συγκεκριμένα modes εκτός κ αν ειναι για πλάκα και μεταξύ μας,διαφορετικά εκνευρίζομαι οταν βλέπω τον αλλο με το zero recoil ace23 να θερίζει τους πάντες και να κουνιέται και απο πάνω οτι μας ρημάζει κλπ. πάρε mtar/CZ3A1 η κάτι αλλο να παραδεχτώ τον οποιοδήποτε.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολλες προσπαθειες, επιτελους premium. Το προλαβα στα 20€, πρακτικα 21€ με την προμηθεια του paypal. 

Γιατί;;;; Δεν ήξερες, δε ρώταγες...;

8€ κάνει...

πάρε mtar/CZ3A1 η κάτι αλλο να παραδεχτώ τον οποιοδήποτε.

Με ΜΤΑR παίζω :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί;;;; Δεν ήξερες, δε ρώταγες...;

8€ κάνει...

Με ΜΤΑR παίζω :)

απλα καταλαβαίνεις που είναι το "πρόβλημα" μου έτσι;

τη ρημαδο assault κλάση την ειχα μέχρι να ανοιξω πλήρως τα όπλα και να μάθω το 4,απο εκει και πέρα engineer,support και recon.

ακόμα και σε TDM με support και mtar θα μπω μέσα,δεν μπορώ να κάνω κάτι καλύτερο.

assault δεν ξέρω να παίζω σωστά,έχω σχετικά μεγάλη ταχύτητα στο ποντίκι και δεν κοντράρω την ανάκρουση πλήρως.

Link to comment
Share on other sites

@xristaras12, αλλος wizard ειναι αυτος που αναφερεσαι και ανηκει στους HEAT.

Καμια σχεση με τον wizard του lab.

Γι αυτό το προσδιόρισα εξαρχής,μην παρεξηγηθουμε με το παιδί :p

anyway.

το παιχνίδι μετά το dustfix εχει ξαναγυρίσει εκεί που ήταν,τα μισά TV's σκάνε έτσι παλι. :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι και το θέμα... Το φτιάχουν για να χαρούνε κάποιοι, μετά βλέπουν ότι το χάλασαν εντελώς και το γυρνάνε πάλι πίσως...

Αυτό δεν είναι παιχνίδι, είναι τραμπάλα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τοσο χαμιλη τιμη δεν βρηκα πουθενα, ουτε στο G2A. Για ριξε infos, υπαρχουν φιλοι που μπορει να ενδιαφερονται.

Ανοίγεις τον Chrome

Κατεβάζεις το HOLA (extension)

Επιλέγεις χώρα Μεξικό

Πηγαίνεις στο Origin και βάζεις ότι θέλεις στο καλάθι

ΠΡΙΝ κάνεις checkout απενεργοποιείς το HOLA

Πληρώνεις σε δολλάρια Μεξικού με Paypal...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.