Jump to content



Nintendo Wii U, κυκλοφορεί στις 30 Νοεμβρίου στην Ευρώπη


Recommended Posts

Εχθές το παρέλαβα !!! :D  :D

 

Όποιος κάνει παραγγελία μέσω internet, καλό είναι να πάρει και ένα τηλέφωνο στα κεντρικά για επιβεβαίωση.

 

Εκανα και εγω εχθες παραγγελια και πηρα σημερα το καταστημα και μου ειπαν θα το εχουν το σαββατο!

Οποιος ψαχνει το U ειναι πολυ καλη προσφορα για να την αφησεις

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εγώ παίζω το splinter cell. Άψογο port για τους φαν των stealth. Κανένα slowdown. Η απόδειξη ότι εμείς και εμείς οι φαν της Nintendo λίγο που δεν στηρίζουμε τέτοιες προσπάθειες από τις εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Για οποιον δεν τα εχει αγορασει ακομα (οπως εγω)

Το γαλλικο amazon.fr εχει το 

Super Mario 3D World 27 eurozzz   http://www.amazon.fr/Nintendo-Super-Mario-3D-World/dp/B00DC6Y3PM/

Super Smash Bros  με mario Amibo 29 eurozzz     http://www.amazon.fr/Super-Smash-Bros-Amiibo-Bros/dp/B00O9QW4N2/ref=sr_1_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1435139387&sr=1-2&keywords=super+smash+bros+wii+u

 

Τα μεταφορικα ειναι 6 ευρω, ειτε παρετε το 1, ειτε και τα 2 ;)

 

Συνολικα παει 64 τελικη.

Καλο deal θεωρω....

Έγινε επεξεργασία από SLN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έκατσα χτες με 3 φιλαράκια με τα οποία παίζαμε Melee στο cube και παίξαμε SSMB4. Είχα πάααρα πολύ καιρό να διασκεδάσω έτσι με video game.

 

winters' top10 (με αλφαβητική σειρά)

- Bayonetta 2
- Donkey Kong Country: Tropical Freeze

- Mario Kart 8
- Pikmin 3

- Splatoon
- Super Mario Maker
- Super Mario 3D World
- Super Smash Bros. for Wii U

- The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
- Xenoblade Chronicles X

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παίδες φαν της νιντεντο από το snes .

βρήκα σήμερα το black ops ii 8 ευρώ και το τσίμπησα εαν και το έχω στο πισι.

μια χαρά , μικρό το update . δεν ξέρω εαν έχω την προτελευταία εκδοση στο dvd .

αυτό που μου έκανε εντύπωση και σας γράφω είναι το γεγονός ότι είδα και  μου θύμησε τα παιδικά χρόνια , είναι το add controller for split screen .

δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα . περιμένω τον αδερφό μου το κατά τις 2 - 3 .

με γύρισε χρόνια πίσω σε αναμνήσεις και αγώνες . goldeneye 64 .

αυτό μόνο που είναι κακό είναι η στόχευση . νιώθω σαν ανάπηρος .

με την κατάργηση του λαν από τα πισι οι κονσόλες έχουν μείνει .

ξέρεις κανείς εάν πχ το project cars 4 παίζει σπλιτ  screen ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 "Αγαπητοί Συνεργάτες και Φίλοι, Όπως γνωρίζετε όλοι, η Nortec Multimedia άντεξε την αδυσώπητη οικονομική κρίση που πλήττει τη χώρα τα τελευταία 6 χρόνια. Ακόμα και σήμερα η εταιρία παραμένει αδάνειστη και υγιής. Όμως, μια σειρά σημαντικών εμπορικών θεμάτων που έχουμε με τη Nintendo μας υποχρεώνουν να βάλουμε ένα τέλος σ’ αυτή τη μακροχρόνια συνεργασία. Ως εκ τούτου, με την παρούσα και προς μεγάλη μας θλίψη σας ενημερώνουμε ότι η συνεργασία μας με τη Nintendo τελειώνει στις 31-12-2015. Θα θέλαμε να εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας σε όλους τους συνεργάτες μας για την εγκάρδια και συνεχή υποστήριξή τους όλα αυτά τα χρόνια και φυσικά στους καταναλωτές και οπαδούς των προϊόντων μας. Επίσης, ευχόμαστε θερμά στη Nintendo τα καλύτερα για τα μελλοντικά της σχέδια και δραστηριότητες στην Ελλάδα, Κύπρο και Βαλκανική."

 

:rip:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για οποιον ενδιαφερεται στον Κωτσο τρεχουν εδω και κατι μερες διαφορες μικροπροσφορες σε παιχνιδια...

Ενδεικτικα οσες εχει παρει το ματι μου που το κοψιμο (οχι το κανονικο :p ) να πλησιαζει το 10ευρο.

Pikmin 3 :~25

Monster Hunter : ~25

WiiFit U (με ενα μαραφετι που δεν ξερω τι κανει) : ~15

Zelda Windwaker : 36

 

Εχει και αλλα με μικροτερες "προσφορες"

Δεν ξερω αν εχουν μεινει σε site για online παραγγελια αλλα σιγουρα τα εχω πετυχει σε μαγαζι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερεται στον Κωτσο τρεχουν εδω και κατι μερες διαφορες μικροπροσφορες σε παιχνιδια...

Ενδεικτικα οσες εχει παρει το ματι μου που το κοψιμο (οχι το κανονικο :p ) να πλησιαζει το 10ευρο.

Pikmin 3 :~25

Monster Hunter : ~25

WiiFit U (με ενα μαραφετι που δεν ξερω τι κανει) : ~15

Zelda Windwaker : 36

 

Εχει και αλλα με μικροτερες "προσφορες"

Δεν ξερω αν εχουν μεινει σε site για online παραγγελια αλλα σιγουρα τα εχω πετυχει σε μαγαζι.

 

ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΟ PIKMIN!!?

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί εδώ πιο πριν αλλά γνωρίζετε ότι το Wii U παίζει πλεον backups; Όσοι έχετε μείνει μέχρι και την 5.3.2 μπορείτε να τρέξετε αντίγραφα. Ελπίζω να μην τους κάνει ζημια η πειρατεία αλλά αντίθετα να ενισχύσει τις πωλήσεις τουλάχιστον στις κονσόλες....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί εδώ πιο πριν αλλά γνωρίζετε ότι το Wii U παίζει πλεον backups; Όσοι έχετε μείνει μέχρι και την 5.3.2 μπορείτε να τρέξετε αντίγραφα. Ελπίζω να μην τους κάνει ζημια η πειρατεία αλλά αντίθετα να ενισχύσει τις πωλήσεις τουλάχιστον στις κονσόλες....

 

Δεν ξέρω εάν έχει νόημα. Οι καλύτεροι τίτλοι (Mario Maker, Xenoblade, Smash, Splatoon, MarioKart) έχουν online gaming.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν έχει νόημα. Οι καλύτεροι τίτλοι (Mario Maker, Xenoblade, Smash, Splatoon, MarioKart) έχουν online gaming.

Καποια στιγμή θα αλλάξει και αυτό. Τα αγαπημένα μου στο Wii U και μοναδικά στο είδος τους είναι offline. Παίζουμε μικροι μεγαλοι με το ghost mansion απο το Nintendo Land και η αλήθεια είναι πως το έχω ευκαιρο έτσι μαζί με άλλα στην κάρτα ώστε να μην αλλάζω δίσκο συνεχεια. Το μονο μειον είναι ή διαδικασία για να τρέξει το exploit. Με το που τρέχει όμως μια κανω εναλλαγή σε όποιο θέλω χωρίς να αλλάζω δίσκους.

 

Παίζουμε επισης το Kung foot(?) απο το Rayman και το Μario chase.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.