Jump to content



Recommended Posts

Γιατι εχεις το "στολιδι" επανω στον Marvell-o ;):D

Απο το αποτελεσμα μαλλον σε 9128 εχεις βαλει τον SSD

αυτο δεν μπορει να βελτιωθει. Αν εκανα bios update?

Οχι τιποτα δεν μπορω να βρω και drivers για το marvel το drisvers-station ειναι αξιοπιστο

κυκλοφορυν κατι drivers - bios αλλα δεν τα εμπιστευωμαι.

Και ακτι αλλο οταν εγκατεστησα τον δισκο εμφανιστηκε και ενας δευτερος κατι σαν partition χωριτικοτητας

100mb ek tvn opoivn τα 33 εινα δεσμευμενα υποτιθεται αλλα ο δισκος ειναι κενος.

ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

ανέβηκε σήμερα στα 2700 (από 1800 default)

αφού μπήκαν windows8, nero, a/virus, office, vs2010, mozilla, comodo firewall, chrome, steam + dota2, starcraftII, adobe acrobat κτλ κτλ κτλ σκούντηξα το παλικάρι που έφερε το pc του (συνάδελφος στην δουλειά) να το δει λίγο και έμεινε ....... μ......ας με την ταχύτητα των πάντων :p :P

[MENTION=51]jax7480[/MENTION]: τι να τα κάνεις τα seq, τα IOPS μετράνε :)

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=51]jax7480[/MENTION] πραγματικά δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάς. Το pc σήμερα το πρωί ήταν άλλο και με 5 λεπτά στο bios και με άλλα 10 για την εγκατάσταση του ssd έγινε άλλο ! 220Ευρώ έδωσε στο amazon.co.uk για τον ssd (αγοράστηκε με τιμολόγιο στο όνομα της εταιρίας, ανευ vat). Δεν νομίζω πως γινότανε καλύτερη αναβάθμιση από αυτή.

btw

με 3Β0Q ήρθε από amazon Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=51]jax7480[/MENTION] πραγματικά δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάς. Το pc σήμερα το πρωί ήταν άλλο και με 5 λεπτά στο bios και με άλλα 10 για την εγκατάσταση του ssd έγινε άλλο ! 220Ευρώ έδωσε στο amazon.co.uk για τον ssd (αγοράστηκε με τιμολόγιο στο όνομα της εταιρίας, ανευ vat).

Αστειεύομαι φυσικά...

Δεν νομίζω πως γινότανε καλύτερη αναβάθμιση από αυτή.

Συμφωνώ σε αυτό...

btw με 3Β0Q ήρθε από amazon

To ίδιο και οι δικοί μου.

Link to comment
Share on other sites

840 η 830 για λαπτοπ 5ετιας με σατα2? ξερω οτι δεν θα εχω τα οφέλη του σατα3 αλλα αξιζει η διαφορά στην διαρκεια της μπαταριας ή μήπως είναι urban legend?

urban legend.. οι σκληροι των φορητων εχουν και αυτοι πολυ μικρες καταναλωσεις. Το κερδος ειναι οτι ολοκληρωνονται οι διαδικασιες νωριτερα και *συνηθως* καθεται ο επεξεργαστης idle περισσοτερη ωρα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.