Jump to content



Android Mobiles Thread


astrolabos

Recommended Posts

Ξέρει κανείς που μπορώ να αγοράσω το LG G2 mini LTE (Tegra) και αν θα παίρνει Android L; Επίσης και το Moto G LTE θα αναβαθμιστεί σε L;

Απέφυγε Tegra. Έχω και εμπειρία από LG 2x με Tegra και οδηγούς που δεν έδινε πότε η Nvidia.

Link to comment
Share on other sites

Απέφυγε Tegra. Έχω και εμπειρία από LG 2x με Tegra και οδηγούς που δεν έδινε πότε η Nvidia.

Μακριά από tegra αλλά από την άλλη το νέο νεξους 9 Tegra θα φοράει...[emoji53]

Αυτό που δεν έχει καν HD οθόνη το G2 mini με χαλάει πολύ... όλα τα άλλα είναι super για 150€.

Μπαίνουμε στο 2015 εε δεν λέει να πάρεις καινούργιο κ να μην έχει τουλάχιστον hd οθόνη.Από τα δύο πάντως στο moto g θα πόνταρα πως θα πάρει αντροιντ l.(Όλα δείχνουν πως θα πάρει)

P.s.

Super ικανοποιημένος από το moto g μέχρι στιγμής.[emoji2]

Link to comment
Share on other sites

Καμία καλή εφαρμογή για email; Το myMail που χρησιμοποιούσα μου κάνει νερά.

Βάζω κανονικά email/κωδικό, προχωράει και μετά δεν κατεβάζει με τίποτα τα email. Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε κανονικά.

Επίσης να πω ότι έκλεισα και το 2-step verification μήπως ήταν από εκεί αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καμία καλή εφαρμογή για email; Το myMail που χρησιμοποιούσα μου κάνει νερά.

Βάζω κανονικά email/κωδικό, προχωράει και μετά δεν κατεβάζει με τίποτα τα email. Μέχρι πριν λίγο καιρό δούλευε κανονικά.

Επίσης να πω ότι έκλεισα και το 2-step verification μήπως ήταν από εκεί αλλά τίποτα.

maildroid, solmail

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε?

Αυτα που ποσταρε ο TifoziF1 ειναι απο το επισημο manual και το παραπανω render απο τον επισημο λογαριασμο της Verizon που βγάζει νεες συσκευες @DroidLanding Την κατεβασανε αλλα καποιος τους προλαβε

Αμα βγει global version εφυγα με τα χιλια. Στα @@ το Note4.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον vanilla android θα ειναι.

ΜΑΚΑΡΙ το Nexus 6 να βασιζεται σε αυτο

Αν συνεχιστεί το ίδιο μοτίβο όπως με την LG όπου το nexus 5 ήταν σαν μια κουτσουρεμένη έκδοση του LG G2 και στην Motorola τότε το nexus 6 δεν το βλέπω καλά κ ειδικά με qhd οθόνη κυρίως από θέμα μπαταρίας.

Κατά τα άλλα δηλώνω ερωτευμένος με το Moto G που με έχει βγάλει ασπροπροσωπο σε ότι έχω ζητήσει.[emoji1]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.