Jump to content



Πέρα από DSL.. Cable FTTH speedtest thread (haters gonna hate)


racer

Recommended Posts

[MENTION=35]chroma[/MENTION] και torrent ε.. FU :p. Πόσα δίνεις;

[MENTION=1199]Volrath[/MENTION] Ρουμανία, 15€ με Cable TV. Έχω ~80 κανάλια αλλά μόνο τα Animal Planet, Discovery, Eurosport και National Geographic μου αρέσουν -και είναι στα αγγλικά-. Όλα τα άλλα είναι Ρουμάνικα και δε με ενδιαφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

Γαμώτ....είδα το 80ρι U/L, νόμιζα Ελλάδα σε "λογική τιμή" και χάρηκα...Το κοντινότερο που έχω δει, εδώ στην -ευρωπαική- Ελλάδα είναι η vdsl της cyta με 10Μb U/L κάνα 40ρι το μήνα...

Έλα να κλειδωθεί το thread, να φάνε και κάνα ban οι "γρήγοροι" για να νοιώσουμε καλύτερα εμείς με τις 9ρες...ε...24ρες εννοώ..

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα να δεις... πριν λιγα χρονια εμεις ειχαμε DSL(ουαου!) κ αυτοι παλευαν με dial up...

Τωρα τους κοιταμε με το κιαλι τους Ρουμανους...στο Cluj ο ξαδερφος, αν θυμαμαι καλα εχει fiber εδω κ 2-3 χρονια.

Με ρυθμους χελωνας, προχθες που ημουνα Ξανθη, εμαθα οτι τελειωνουν σιγα σιγα ολα τα νεα ΚΑΦΑΟ κ θα ειναι η 1η μαλλον πολη με FΤTH. Αντε κ στα δικα μας...

ΥΓ. <3 Iasi , have fun Racer! :D

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ. <3 Iasi , have fun Racer! :D

Λέγε τι ξέρεις! Έστω σε PM :D

2205432032.png

γατάκια :p

ΠΟΣΟ??? :p

Πάντως μου φαίνεται περίεργο που δεν έχω router και βάζω τη LAN απευθείας στο PC. Έτσι δεν ξέρω και τι ταχύτητα έχω.. 50άρα η 100άρα?? Αν έχω 100άρα είναι κάπως "απογοητευτικό" το DL. Πήρα ένα ASUS (για να έχω WiFi), απορώ αν και πόσο θα επηρεάσει την ταχύτητα.. Will report soon ([MENTION=400]astrolabos[/MENTION], αυτό σημαίνει ακόμα 1-2 speedtests)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.