Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

να προειδοποιεις αλλη φορα οτι ειναι "βαρυ" βιντεο....

ρε δακρυσα.αληθεια

Εγώ φίλε GoMaR να δεις που μετά που το είδα, είχα και μάθημα κιόλας... :(

To γατί που πήρες φώτο όλα τα λεφτά ωστόσο (κουκλί). Παίζει να το βάλω και background στο pc. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

uNick γουεστ χαηλαντ ειναι η φατσάρα ε????? τέλειο

ανάπηρος γιατί???? (αν επιτρέπεται? δεν θέλω να σου χαλάσω την ψυχολογία) :(

και εδώ ο Προκόπης.... :p

post-9203-1416074456,6427_thumb.jpg

post-9203-1416074456,8205_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν μου χαλας την ψυχολογια.. η ψυχολογια μου ηταν χαλασμενη τοτε.. τωρα ο μικρος ειναι μια χαρα (κατα καποιο τροπο)

εχει κανει εγχειρηση δισπλασιας στο δεξι πόδι... και στο αριστερο εχει ενα πρόβλημα (δεν θυμαμαι πως το λένε) το οποιο το γονατο του βγαινει και ξαναμπαίνει... αλλα σε μικρο βαθμο και δεν χρεαζεται εγχειρηση...

εχει και δερματικα προβλήματα, οτι και να του δωσεις θα αρχισει να ξύνεται και αμα δεν του δωσεις ηρεμιστικο (saroten) (το οποιο παροτι ειναι ηρεμιστικο ο σκυλος ειναι μια χαρα) θα φτασει σε σημειο να το ματωσει... του εχουμε κανει βιοψίες χωρις αποτέλεσμα ομως... καποια στιγμη του διναμε κορτιζόνη αλλα την σταματησαμε γιατι δεν του εκανε καθολου καλο...

Τωρα ευτυχως εχουμε φτασει σε πολυ καλο σημειο... εχουμε βρει δυο υποαλεργικες τροφες που δεν τον πειραζουν και του κανουμε εναλλαγες για να μην βαριέται... χαπια δεν πέρνει καθόλου... το μονο που κανουμε ειναι να του βαζουμε σταγόνες στα αυτία. Το μέιον απο ολα αυτα ειναι οτι το σκυλί δεν μπορει να πηδηξει το υψος που θα μπορουσε κανονικα... και η ολη ταλαιπορία και του σκυλιου και η δικια μας.

εδω μια φωτογραφία απο το καλοκαιρι... απολαμβανει το μπανιο και τον ήλιο :p

post-14956-1416074456,9853_thumb.jpg

και εδω μια ακομα που βρήκα ... στην αγαπημένη του θεση

post-14956-1416074457,712_thumb.jpg

Ο Ιντεφίξ λεει για στον Προκόπη!

Έγινε επεξεργασία από uNick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε φίλε χαρά στο κουράγιο σου και μακάρι να γίνει καλά απ' όλα αυτά που τον βασανίζουν τον σκυλάκο και σενα μαζί ...

Εδω φαίνεται και η πραγματική σου αγάπη που έχεις για τον ιντεφιξ!!!!!

Ολα τα γουεστ το έχουν αυτό (να βγαίνει το πόδι) Το έχει πάθει και ο δικός μου 2-3 φορές οταν κατεβαινε τις σκάλες...

Link to comment
Share on other sites

στην αρχη... μας ειπαν οτι εχει εγγυηση ο σκυλος...χααχααχαχα... να τους τον διναμε να μας διναν εναν καινουργιο...

τους ειπα... με τιποτα... το ζουζουνι μου εχει βγει πολυ καλο... ακουει... και μαθαινει πολυ ευκολα...

Link to comment
Share on other sites

τελικα το σωσαμε , εχει γρατζουνια που ξεκιναει πανω απο το ματι και μια πληγη τεραστια στο ματι που του ειχε κλεισει τελειως ολη τη περιοχη , ματωνε και εβγαζε και πυο . Ομως το πρωι σημερα στο κτηνιατρο τον ειδε καλυτερα και του εβγαλε ΠΙΣΩ απο το ματι ενα αγκαθι εναμιση εκατοστο, οπως ειπε μαλλον στο καυγα και οπως του τις εριχνε τον πεταξε κατω και μπηκε μεσα στο ματι του το αγκαθι αυτο...πιθανοτατα τη γλυτωσε οσον αφορα την οραση του εκει.

Παντως εφαγε ΠΟΛΥ ξυλο, και δεν ειναι κανενας μικροσωμος γατος ε

Link to comment
Share on other sites

χθες κατα τις 12 ημουν εξω απο το allou για βολτα με την μηχανη βεβαια παντα κρεμασμενη απο τον λαιμο.

εξω απο την εισοδο βλεπω το σκυλι να εχει αραξει ετσι.

η μηχανη βεβαια ρυθμισμενη για βραδυνες φωτος (3200ISO , F3.2) και τσουπ παρτον κλικ:p

DSC_0807b.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο το καημενάκι ρε! Αλλά πως διάτανο το έβγαλε το αγκάθι πίσω από το μάτι;

σηκωσε το βλεφαρο , πιεσε λιγο το ματι και το επιασε.

κατι αλλο , εχετε παρατηρησει οτι οταν τα πατε στο γιατρο καθονται ολα παναγιτσες? η λευκη ποδια τα ψαρωνει? αλλα μου κανει μεγαλη εντυπωση οτι με το που τον βλεπουν βγαζουν το σκασμο και συνυπαρχουν γατια σκυλια κουνελια κλπ στον ιδιο χωρο χωρις να ακουστει κιχ :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.