Jump to content



Τα ζώα στη ζωή μας (PetLab)


jdrogas

Recommended Posts

Δεν αρκεί να τα λέμε φίλε Noodle. Σκέψου τι ρόλο παίζουμε κι εμείς πίσω από αυτό, η υπερκατανάλωση μας και ο γρήγορος τρόπος ζωής έχουν δημιουργήσει φάρμες με ζώα που γεννιούνται και πεθαίνουν χωρίς να βλέπουν το φως του ήλιου. Εμείς όλοι το έχουμε δημιουργήσει αυτό.

Συμφωνώ αλλα δεν φανταζόμουν ποτέ οτι θα δω κάτι τέτοιο.Τώρα θα μου πεις που ζείς ολα στη ζωή δεν είναι όπως νομίζουμε..

Ειλικρινά αυτο το βίντεο με κάνει να μην θέλω να φάω κρέας...

edit: Είμαι πολύ χάλια γιατί του γαμπρού μου το σκυλί κρεμάστηκε απο τον φράχτη.....

new foundland.. O morgan.. απλά τέλειος.. θα ανεβάσω και μια του φωτογραφία να τον έχουμε εδω μέσα.... :(

Link to comment
Share on other sites

αφου υψος και ζεστη θελουν :p

να ποσταρω και αυτη που καθεται ΜΕΣΑ στο τζακι? :hehe:

αυτο το γατι ειδικα εχει ενα θεμα με τη ζεστη , τον εχω πιασει να κοιμαται και πανω στο καυστηρα εν ωρα λειτουργιας. Σκεφτομαι αν τελικα κατι δε παει καλα μαζι του , ο γιατρος λεει οτι απλα ειναι κρυουλιαρης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χωρίς να λέω ότι δεν στεναχωρήθηκα/συγκινήθηκα ή whatsoever, στο βίντεο φαίνεται σαν ο γάτος να προσπαθεί να προσελκύσει το θηλυκό αλλά μάλλον δεν γνωρίζει ότι έχει "φύγει".

Αυτό που είδα και πραγματικά με τάραξε είναι εδώ

Όσοι δεν αντέχουν κάτι τέτοια ας μην το ανοίξουν :stop:, έχει σχέση με τα βασανιστήρια που περνάνε οι πίθηκοι θα στα εργαστήρια "Για την πρόοδο της επιστήμης"....

[ame=

http://www.youtube.com/watch?v=Cx_4s5YWKLE]http://www.youtube.com/watch?v=Cx_4s5YWKLE[/ame]

Link to comment
Share on other sites

έχει σχέση με τα βασανιστήρια που περνάνε οι πίθηκοι θα στα εργαστήρια "Για την πρόοδο της επιστήμης"....

δεν ξέρω κατά πόσο και σε τι ποσοστό έχουμε εξέλιξη στα φάρμακα και ιατρική

και αν έχουμε πραγματικά μεγάλη εξέλιξη, τότε τι θα ήταν καλύτερό αντί για αυτό? :nuke:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...νταξ!

μην μας ψυχοπλακωνετε τωρα

για βαλτε καμια φατσουλα να "γλυκανει" το θρεντ:)

dsc0367x.jpg

ξεκιναω εγω..αυτη ειναι η Ηβα!

dsc0367x.jpg dsc0361lj.jpg

dsc0361lj.jpg

dsc0367x.jpg

Έγινε επεξεργασία από goku_dbz
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

και εδω ο Ιντεφίξ μου... ειναι 3 χρονων... ειναι σχεδον αναπηρος αλλα εχει 100% ενεργεια!!! :rofl:

post-14956-1416074454,9609_thumb.jpg κοιμόταν όρθιος την στιγμη που τον εβγαζα φοτο (στην κυριολεξία)

post-14956-1416074456,3669_thumb.jpg εδω μια πιο κανονικη

post-14956-1416074456,4291_thumb.jpg εδω καθόταν και κοιταγε έξω

post-14956-1416074456,4502_thumb.jpg ΕΙΝΑΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ!!

και εδω ενα βιντεο που ηταν πιο μικρος...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0elzr7v0iE0]YouTube - o skulos moy[/ame]

@georgeks78 : δεν θελω να σε στεναχωρησω.. αλλα για West highland terier μου κανει... σαν το δικό μου..

τα σναουζερ μινιατουρ ειναι ετσι....

Έγινε επεξεργασία από uNick
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.