Jump to content



Κοπή βασιλόπιτας 2008/ Κοπή βασιλόπιτας 2009


eleven

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

αν με το φλουρι κερδισω καποιον να μου κανει format στον υπολογιστη(εγω δεν ξερω...!!!) , τοτε θελω κι εγω ενα κομματι..!!! δεν θα'ρθω , να μη σας χαλασω την αντροπαρεα(!!) , αλλα το format θα το εκτιμησω παρα πολυ!!! (..ακους Βαλαντη???...). Καλες γιορτες σε ολους σας παιδακια!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Προτείνουμε η κοπή της πίτας για λόγους ευκολίας να γίνει στο γνωστό ταβερνείο.

Αν συμφωνείτε να το δηλώσετε για να κανονιστεί ο χώρος και να γίνουν οι απαραίτητες

διαδικασίες .

Εχει γίνει και η παραγελία της βασιλόπιτας .Δωρακια κα λοιπά αποφασίσαμε να μην εχουμε

απλα όποιος τύχει το φλουρί θα του ποτίσει ο Κουμλε τα λουλούδια....

Link to comment
Share on other sites

Αν γινοταν στο παλιο μερος ημουν μεσα. Στην ταβερνα δυστυχως δεν θα μπορεσω να παρευρεθω λογω δουλειας(βραδινος). Οποτε αν γινει τελικα στο ταβερνειο, κοψτε και για μενα ενα κομματι.

Link to comment
Share on other sites

Αν γινοταν στο παλιο μερος ημουν μεσα. Στην ταβερνα δυστυχως δεν θα μπορεσω να παρευρεθω λογω δουλειας(βραδινος). Οποτε αν γινει τελικα στο ταβερνειο, κοψτε και για μενα ενα κομματι.

Ρε ρεμαλι!

Θα ρθεις στον καφε?

Αντε κανονιστε να μαζευτειτε κοσμος και ντουνιας για να σας δω κ απο κοντα μετα απο τοσους μηνες!:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.