Jump to content



Recommended Posts

Μόνο από το google play, 300€/350€ για τις 8/16GB εκδόσεις (μιας και η LG βαράει στα αφτιά - 600€ lol).

Το "μόνο" πόσο σίγουρο είναι;

Εγώ πιστεύω θα το έχει και το Amazon και άλλα γνωστά online stores.

Επίσης από τη στιγμή που θα το έχουν και είναι σε χώρες όπου το Play είναι προσβάσιμο για αγορές συσκευών

δε βρίσκω το λόγο ύπαρξης διαφορετικής τιμής.

Link to comment
Share on other sites

Το "μόνο" πόσο σίγουρο είναι;

Εγώ πιστεύω θα το έχει και το Amazon και άλλα γνωστά online stores.

Στην τιμή των 300/350 θα το βρεις μόνο στο google play. Τώρα άμα κάποιοι retailers (όπως έκανε π.χ. το e-shop.gr) αγοράζουν από το g.play και το μετα-πουλάνε, είναι άλλη ιστορία.

Επίσης από τη στιγμή που θα το έχουν και είναι σε χώρες όπου το Play είναι προσβάσιμο για αγορές συσκευών

δε βρίσκω το λόγο ύπαρξης διαφορετικής τιμής.

.

Ούτε εγώ, ούτε πολλοί retailers, αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα.

Δες και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να ερθει ελλαδα με τιμη ομοια του Gnex (καπου στα 350) και το αγορασα 'χθες...:dirol:

Ελεγα για gnex αλλα δεν ειναι σοφή επιλογή τωρα

Μην περιμενεις τετοια τιμη πριν τον Φλεβάρη στην Ελλάδα (προφανως απο παραεισαγωγη και μονο για το 8αρι).

Επισημα δεν θα ερθει στην χωρα μας γιατι δεν εχουμε play store.Οποτε μονο απο παραεισαγωγες οπου μπαινει και το καπελακι.

Σημερα εξαφανιστηκαν ΟΛΑ σε ΟΛΕΣ τις χωρες σε 5 λεπτά.Καλη διαθεσιμοτητα για ολους δεν θα υπάρξει σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εξαφανιστηκαν ΟΛΑ σε ΟΛΕΣ τις χωρες σε 5 λεπτά.Καλη διαθεσιμοτητα για ολους δεν θα υπάρξει σύντομα.

Εκτός των ΗΠΑ η Google είχε δώσει τόσα κομμάτια όσοι οι οπαδοί ομάδας περιφερειακού πρωταθλήματος. Αν δούμε και τις υπηρεσίες, σχετικές με Android, που δίνει η Google εκτός ΗΠΑ καταλήγουμε στο συμπέρασμα λίγο πολύ ότι φτύνει τον υπόλοιπο κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο και τα υπολοιπα καταστήματα κανουν παραεισαγωγη?

Νομιζα οτι ηταν απο καποια αντιπροσωπεία της google εδω

Ισως εχω ακρη απο US αλλα δε ξερω ακομα...

Παροτι lg ελπιζω να μη με απογοητευσει :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.