Jump to content



Recommended Posts

Εχεις δικιο.Ολοι μας μπορουμε να παρουμε απο ενα με αυτο το τροπο ...

Ειναι και ετοιμοπαραδοτα ...

Τι να κανεις το s3-4 αφου για να εχεις σωστο κινητο πρέπει να αλλαξεις rom...

(δε μου αρεσει και εμφανισιακά γούστα ειναι αυτά)

Link to comment
Share on other sites

Οσοι περιμενετε Ελλάδα να ερθει κατω απο 500€ αρχικα, θα περιμενετε πολυ. Δεν υπαρχει ο ανταγωνισμος του Playstore για να συμπιέσει τις τιμες.

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION]

Οταν αρχισει να εισάγεται επισημα στην Ελλάδα απο LG θα ισχυει η εγγυηση κανονικα Ελλάδα. Τωρα απλα δεν εισάγεται ακομα.

Υ.Γ. Εγγυηση στα κινητα ειναι χειροτερο ανέκδοτο απο το στραβωσαν τα pin σε motherboard. 8/10 βγαινουν με υγρασία. Μονο DOA καλυπτονται πλήρως

Edit: Παρεληφθει η εξης θηκούλα σε γαλαζιο, γκρι και μαυρο

DSC03894_zps61811e64.jpg

ΤΑ ΣΠΑΕΙ!

Έγινε επεξεργασία από narta
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω που ψαχνω κινητο στα 300 περιπου ευρω ποια ειναι η καλυτερη επιλογη μου? το Galaxy nexus ή το nexus 4 ή καποιο άλλο?

πως μπορω να αποκτησω το n4 με ασφαλεια χωρις προβληματα?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω που ψαχνω κινητο στα 300 περιπου ευρω ποια ειναι η καλυτερη επιλογη μου? το Galaxy nexus ή το nexus 4 ή καποιο άλλο?

πως μπορω να αποκτησω το n4 με ασφαλεια χωρις προβληματα?

Στα 300 μονο Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα θα σου παει το κινητο ειναι απο τα καλυτερα.ισως δυσκολευτεις λιγο λογω ραμ τα επομενα χρονια,αλλα πιστευω στα 2 χρονια θα εχεις αλλαξει κινητο

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα θα σου παει το κινητο ειναι απο τα καλυτερα.ισως δυσκολευτεις λιγο λογω ραμ τα επομενα χρονια,αλλα πιστευω στα 2 χρονια θα εχεις αλλαξει κινητο

το galaxy nexus ειναι καλυτερη απο sgs2 και xperia s?

Link to comment
Share on other sites

κατα τη γνωμη μου ναι.μεγαλυτερη οθονη και απευθειας υποστηριξη απο google..

κατι τελευταιο, υπαρχει περισπτωση να πεσει η τιμη του τωρα στις εκπτωσεις και να περιμενω ή να το τσιμπησω επιτοπου?

αξιζει η αναμονη για καλυτερη τιμη η δεν παιζει να πεσει αλλο τωρα?

Link to comment
Share on other sites

θεωρηται feature proof επιλογη? καθως αν παρω κατι θα το κρατησω τουλάχιστον 3 χρονια.

Δεν υπάρχει future proof στην τεχνολογία. Με τους ρυθμούς που κινείται σήμερα. Κοίτα να καλύπτει σε αυτά που θες σήμερα και όταν δεν θα σε καλύπτει το ξαναβλέπεις

Sent from my MB886 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.