Jump to content



Recommended Posts

50% πάνω κερατιάτικα, προσωπικά δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω.

Το θέμα είναι ότι η αξία του hardware είναι υποτιμημένη σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Σε τιμές playstore εκτός playstore δεν πρόκειται να το βρεις Ελλάδα. Και να έρθει σε σκρουτζομαγαζα κάτω από 450 μην περιμένεις.

Αν έχεις άκρη εξωτερικό αλλάζει το πράγμα

Sent from my MB886 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω ότι από βδομάδα θα ανοίξουν πάλι οι παραγγελίες.

Μια προσωπική εκτίμηση είναι για 23-25 της επόμενης εβδομάδας.

Οι ημερομηνίες που αναφέρω δεν είναι εντελώς τυχαίες, γιατί στις 23 ανοίγουν και πάλι οι online παραγγελίες από το site της T-Mobile νομίζω.

Όπως και να 'χει όμως παραμένει μαντεψιά και τίποτα παραπάνω....

Δυστυχώς έπεσες έξω :shout:

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει διαθεσιμότητα όταν τα specs του είναι παρωχημένα. Φιλόπτωχο ταμείο περάσατε την google. Aυτο καταλαβα απο ολο αυτο το συμβαν...

Εγω θα παω για galaxy S4

οχι.αλλα οσοι το πηραμε στα 250 ευρω..δε μας χαλασε..και θα μας χαλασει το s4 που θα ρθει στα 699:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει διαθεσιμότητα όταν τα specs του είναι παρωχημένα. Φιλόπτωχο ταμείο περάσατε την google. Aυτο καταλαβα απο ολο αυτο το συμβαν...

Εγω θα παω για galaxy S4

Πλεον δεν ξαναγυρναω στις εμετικες amoled ουτε με σφαιρες. Καλο το contrast και το saturation τις πρωτες 2-3 μερες αλλα μετα το σιχαινεσαι. Ιδιως κατω απο ηλιο το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει διαθεσιμότητα όταν τα specs του είναι παρωχημένα. Φιλόπτωχο ταμείο περάσατε την google. Aυτο καταλαβα απο ολο αυτο το συμβαν...

Εγω θα παω για galaxy S4

Και τον Απρίλιο-Μάιο να βγει, τα specs του δεν θα είναι παρωχημένα. Επίσης τι νόημα έχει να κάνει τέτοιο πράγμα η google? Όσο περνάει ο καιρός χάνει πωλήσεις, μιας και όλο και περισσότεροι που ήθελαν nexus4 στρέφονται σε άλλες λύσεις.

Link to comment
Share on other sites

Και τον Απρίλιο-Μάιο να βγει, τα specs του δεν θα είναι παρωχημένα. Επίσης τι νόημα έχει να κάνει τέτοιο πράγμα η google? Όσο περνάει ο καιρός χάνει πωλήσεις, μιας και όλο και περισσότεροι που ήθελαν nexus4 στρέφονται σε άλλες λύσεις.

Μα δεν ειχε σκοπό να πουλήσει συσκευές, να κανει ντορο ακόμα και αρνητικό!

Ολοι ασχολούνται με το nexus 4 ειτε θετικά ειτε αρνητικά!

Narta για μενα υπαρχει μονο VA, PLASMA, AMOLED.... ολα τα αλλα απλα δεν εχουν μαύρο!

Οσο για την φωτεινότητα μια χαρα ειναι κατω απο τον ηλιο. Αρκει να εχει πανω απο 400 Nits

To galaxy s3 ειχε θεμα με τον ηλιο γιατι ειναι στα 330.

Παρωχημένo θα είναι γιατι το galaxy s4 θα του ρίχνει απο όλες τις πάντες... με μονο θετικο τα γρηγορα updates απο την google για το Nexus 4!

Aσε που δεν εχει msd επεκταση το Nexus 4... εγω εχω 64gb msd στο Note μου με ταινίες, flac music και λοιπά. Κατάντια να κάθομαι να μετράω bytes!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Narta για μενα υπαρχει μονο VA, PLASMA, AMOLED.... ολα τα αλλα απλα δεν εχουν μαύρο!

Οσο για την φωτεινότητα μια χαρα ειναι κατω απο τον ηλιο. Αρκει να εχει πανω απο 400 Nits

To galaxy s3 ειχε θεμα με τον ηλιο γιατι ειναι στα 330.

Παρωχημένo θα είναι γιατι το galaxy s4 θα του ρίχνει απο όλες τις πάντες... με μονο θετικο τα γρηγορα updates απο την google για το Nexus 4!

Aσε που δεν εχει msd επεκταση το Nexus 4... εγω εχω 64gb msd στο Note μου με ταινίες, flac music και λοιπά. Κατάντια να κάθομαι να μετράω bytes!

Σεβαστιανε, επειδη εχω φαει ΠΟΛΛΑ κινητα στην μαπα, οι amoled οχι απλα πασχουν κατω απο ηλιοφανεια, αλλα απλα ειναι σε αλλο επιπεδο. Συμφωνω με τα μαυρα. Κατω απο ηλιο μονο μαυρο βλεπεις :haha:

Τωρα για το αν θα ριχνει, ποσο θα ριχνει και τι θα ριχνει ασε να το δουμε οταν βγει. Αν μεινει με πλαστικα, polycarbonate film και λοιπες σκατουλες, φχαριστω δεν θα παρω.

Για την επεκτασιμοτητα εχεις δικιο. 16GB ειναι σχετικα λιγα. Βέβαια παντα υπαρχει το Optimus G :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ οσοι εχουν κινητά με amoled ( οι πάντες) δεν βλέπουν τίποτα στο φως και κυκλοφορούν τα σκοτάδια σαν τους βρικόλακες...μας επεισες :p

Οσα εχει δωσει η σειρα galaxy (s, s2, s3, note, note 2) δεν θα δώσει η Lg ουτε σε 50 χρόνια.

Οptimus G ? Δεν αγοράζω καλυτερα Turbo X phone με plaisio store και updates απο Γεραρδο απευθείας :p!

Το ότι το galaxy s4 θα τους πάρει πατόκορφα είναι πασιφανές.... τι να περιμένω να δω!

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Όχι οι περισσότεροι κάτοχοι sg3 δεν βγαίναν από την σκιά :D

PROBLEM?

Sent from my LG-F180K using Tapatalk 2

Για το galaxy s3 το έχω πει... εχει ενα θέμα με τον έντονο ήλιο! Έχει κάπου 25% χαμηλότερη φωτεινότητα από galaxy note και galaxy note 2.

Link to comment
Share on other sites

Ρε αγορι, εχουν περασει αμφοτερα τα Note απ' τα χερακια μου, παλι δεν την παλευουν στο ηλιο (μιλαμε ηλιο καλοκαιρι, οχι χειμωνα συνεφια κιετσ)

Δεν το εχει η amoled σε σχεση με τις LCD στον ηλιο. Μπορει να εχει υπεροχα μαυρα επειδη σβηνει pixels αλλα σε ηλιο δεν...

Αν ειμασταν στην Αγγλετερα ή σε καποια βορειοευρωπαϊκη χωρα που ηλιο βλεπουν μονο καλοκαιρι και θα ηταν αλλιως τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.