Jump to content



Αγορα ψηφιακού δέκτη


kallileo

Recommended Posts

Ψάχνω ένα τίμιο ψηφιακό δέκτη για την τηλεόραση των γωνιών μου.

Κυρίως να είναι γρήγορος στη αλλαγή με καλή εικόνα και να μπορεί να παίξει κάνα .mkv με υπότιτλους αν χρειαστεί.

*Αν δεν ανήκει εδώ ας το μεταφέρουν οι mods.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Εγώ εχω πάρει αυτόν Αποκωδικοποιητής F&U MPF3463H - Public.gr: υπολογιστές, τηλεφωνία, gaming, περιφερειακά, βιβλία & comics, μουσική & ταινίες . Δεν έχω κανα πρόβλημα μαζι του . Εχω βάλει και κατι μεγάλες ταινίες υψηλής ανάλυσης , όλα καλα . Όπως επίσης , όλα καλα και με τους υποτιτλους κτλ .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτόν Max T105 HD | Skroutz.gr τον έχω δοκιμάσει και με ταινίες που έχουν ξεχωριστούς υπότιτλους πολύ καλός έχει αργό scan για τα κανάλια στην αρχή αλλά όλα οκ και να διευκρινίσουμε πως σπάνια θα βρείτε ψηφιακό δέκτη που να έχει μαζί του και τα καλώδια συνδέσεις με την τηλεόραση όπως και αυτός φυσικά δεν είχε αλλά εγώ τον αγόρασα 35 με τα καλώδια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.