Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3g on, tethering on, wifi on macbook on και αντε γεια dsl...

φτου ξελευτερια!!! :)

υγ: το έκανα και με το iphone 3gs μου παλιοτερα, δεν άλλαξα κατι στην συνδεσή μου, δεν έχω LTE, αλλα δεν ξέρω γιατι...

τώρα καμια σχεση οι ταχύτητες...πως γενει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια δεν μετρησα ταχυτητες, αλλά ειναι αισθητά πιο γρήγορο...

γενικα οταν ειμαι σε βιβλιοθηκη/cafe κτλ και διαβαζω εχω παντα ιντερνετικο ραδιο ανοιχτο...

με το 3gs αν κατέβαζα πχ ενα σχετικα μεγαλο pdf με το ραδιο να παιζει, λαγκαρε το συμπαν!

τωρα μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

o συνάδελφος το βρήκε και δεν το ήθελε πια: "είναι πολυ padόφλα"

άστα αυτά ....λόγια του έβαζες κάθε μέρα που το έβλεπες σε "ξένα" χέρια για να το κάνεις δικό σου....

τεσπα....μείνε με την ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΣΟΥ (καθε μέρα θα στο λέω και γω μέχρι να μου την δώσεις)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς καμιά ληγμένη microsim να μου δώσει ? Έκοψα την δική μου ληγμένη sim αλλά επειδή είναι "αρχαία" δεν παίζει στο Note2. Με το πλαισιάκι την ξαναδοκίμασα στο ideos και παίζει.

Link to comment
Share on other sites

κολάει το titanium backup χωρίς sim μέσα. Με sim (ακόμα και ληγμένη) παίζει μια χαρά.

Μπορεί και άλλες εφαρμογές να έχουν το ίδιο θέμα

5 ευρο κανει, εδω εδωσες 400 για το παντοφλεξ :p

Link to comment
Share on other sites

παιδες αν εχει κανεις λιγη ορεξη να γραψει λιγα must προγραμματα (free και μη) να εχουμε κι εμεις οι νεοφερμενοι σε android μια ιδεα...:flower:

μάλλον Πρέπει να δείς το "generic" android thread

Καμιά ρύθμιση για να γίνει πιο pad oriented υπάρχει;

sent from my padόφλα

Link to comment
Share on other sites

μάλλον Πρέπει να δείς το "generic" android thread

Καμιά ρύθμιση για να γίνει πιο pad oriented υπάρχει;

sent from my padόφλα

Τώρα σοβαρά έδωσες 400 ευρώ για tablet 5.5 ιντσών; Γιατί όχι 200 για ένα Nexus 7/Galaxy Tab;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ !!

όλα τα σμαρτ που πέρασαν από τα χέρια μου (blade, ideos) σαν pad τα δούλευα, να τα έχω πάντα στην τσέπη και όχι να κουβαλώ τσάντα. Εχτές για παράδειγμα ανέβηκα στα κεραμίδια για να αλλάξω γωνία στο πιάτο να το βάλω σε άλλον δορυφόρο και το Νοτε μου έλυσε τα χέρια μιας και με dreamdroid έβλεπα τι βλέπει ο δέκτης στο ισόγειο, έκανα ρυθμίσεις/αναζητήσεις, web lyngsat/dishpointer.com, χωρίς να χρειάζομαι τίποτα άλλο από ένα 13άρι γερμανικό και ένα σταβροκατσάβιδο. Τα 7άρια/10άρια δεν είναι τόσο φορητά ούτε κάθονται τόσο καλά στην κλήση των κεραμιδιών :p

Αν το note2 ήταν 5" θα ήταν ΤΕΛΕΙΟ

edit: To SPEn είναι ΠΟΛΥ κυρίλλα !!!

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.