Jump to content



Προσοχη στα παιδια!


Tsakonas

Recommended Posts

Ναι και εγω αυτη την εικονα εχω...οτι συνηθως κοιμουνται τα παιδια, γι'αυτο ρωταω μηπως εχουν και αλλοι την ιδια εικονα. Την ιστορια δεν μπορουμε να την διασταυρωσουμε, αλλα αν εχουμε 200 ατομα την ιδια εικονα, μαλλον αληθευει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Λοιπόν αφού το θέμα πήρε τέτοια τροπή θα ρίξω και εγώ τον οβολό μου.

Στη Θεσσαλονίκη, όπου δείτε "άστεγο" με ταμπέλα από χαρτόνι που γράφει "ΠΕΙΝΑΩ", μην δίνετε δεκάρα.

Αν δείτε προσεκτικά όλες οι ταμπέλες από τα μέλη αυτού του κυκλώματος είναι ίδιες. Δηλαδή, είναι από χαρτόνι, με μπλέ μαρκαδόρο και ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ το "Ω" στο "πεινάω" έχει 2 γραμμές από κάτω αντί για μία.

Η πόλη γεμίσει από αυτούς τους τύπους (συνήθως γυφτο-βούλγαροι κτλ) και προφανώς το κύκλωμα ελέγχει όλη την πόλη.

Βέβαια αυτό ισχύει τώρα, το κύκλωμα θα το διορθώσει το λάθος του κάποια στιγμή. Γιαυτό, μπορείτε να μην δίνετε ποτέ και να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο. Όποιος θέλει να νιώσει καλός άνθρωπος μπορεί να δίνει φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.