Jump to content



Recommended Posts

το βαρβάτο σύστημα το βλέπεις στην υπογραφή μου :hehe:

ετσι μπραβο....

για τα πολλα fps που λες,θεωρεις οτι ειναι το ιδιο playable ενα παιχνιδι που το παιζεις με 20-30 fps κ το ιδιο αν το παιζεις με 100+? ειναι δυνατον?

Link to comment
Share on other sites

λαθος ξελαθος,το πρακτικο-οπτικο κομματι της υποθεσης δειχνει το αντιθετο.

εγω απλα σου ειπα οτι εισαι λαθος γιατι απ το πουθενα χωρις να σου εχει πει κατι καποιος αρχισες να λες οτι ειναι μιζερη η σταση ορισμενων χωρις λογο. φιλικα παντα:giveup:

Link to comment
Share on other sites

ετσι μπραβο....

για τα πολλα fps που λες,θεωρεις οτι ειναι το ιδιο playable ενα παιχνιδι που το παιζεις με 20-30 fps κ το ιδιο αν το παιζεις με 100+? ειναι δυνατον?

το ιδιο playable δεν ειναι το 30 με το 100 φυσικα

δεν σου εχει τυχει διλαδι να πρεπει να βαλεις vsync σε ενα game για να παίξει ανθρώπινα ?

σε εμενα τουλάχιστον μου εχει τυχει παρα πολλές φορες και το προτιμώ να παιζω με 60 καρφωτά και με φιλτρα και ολα τερμα ( οσο μου επιτρέπει το pc μου φυσικα ) παρα να παιζω με σπασιματα και 90 fps

να και ενα απο εμενα

post-9448-1416077452,0422_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω απλα σου ειπα οτι εισαι λαθος γιατι απ το πουθενα χωρις να σου εχει πει κατι καποιος αρχισες να λες οτι ειναι μιζερη η σταση ορισμενων χωρις λογο. φιλικα παντα:giveup:

..πολλες φορες λες πολυ περισσοτερα με τη σιωπη σου.

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο playable δεν ειναι το 30 με το 100 φυσικα

δεν σου εχει τυχει διλαδι να πρεπει να βαλεις vsync σε ενα game για να παίξει ανθρώπινα ?

σε εμενα τουλάχιστον μου εχει τυχει παρα πολλές φορες και το προτιμώ να παιζω με 60 καρφωτά και με φιλτρα και ολα τερμα ( οσο μου επιτρέπει το pc μου φυσικα ) παρα να παιζω με σπασιματα και 90 fps

αμα μιλαμε για σπασιματα,εννοειται οτι καρφωνεις v sync.απλα εγω το ειπα αυτο επιδη δεν εχω.

να και ενα απο εμενα

[ATTACH]56825[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εγινε μπαχαλο το νημα και θα πεσει βεβαια καποια στιγμη σκουπα, να ρωτησω επι τη ευκαιρια τον φιλο [MENTION=29985]vagenrider[/MENTION], γιατι ανεβαζεις βιντεο με το αποτελεσμα σου; Θα αρκουσε ενα απλο screen οπως κανουμε ολοι εδω.

Εγω προσωπικα γι αυτο δεν ασχολουμε καθολου με αυτα που ποσταρεις.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να νομιζει οτι θα νομιζουμε οτι ειναι photoshoped το σκορ ξερω γω?:hehe:

η μπορει να τραβαει βιντεο για να το εχει στο ytube ποιος ξερει.

εγω σταματαω εδω :hi:

ακριβως αυτο που ειπες σχετικα με τα βιντεο.γι'αυτους τους δυο λογους.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα γι αυτο δεν ασχολουμε καθολου με αυτα που ποσταρεις.

αφου θελεις να μιλησουμε σε τετοιο επιπεδο,κανενα προβλημα...αλλα να θυμασαι οτι εσυ το ξεκινησες.

παμε λοιπον.

κ εγω προσωπικα γι'αυτο δεν ασχολουμαι με τα δικα σου ποστ,γιατι απλουστατα δεν τα θεωρω κ τοσο αληθινα.(αυτο το λεω μονο για σενα επιδη μιλησες οπως μιλησες.δεν παει για κανεναν αλλο εδω)

κ πριν βιαστεις να απαντησεις,σκεψου μονο οτι δεν εχεις κανενα βιντεο που να αποδηκνυει την εγγυροτητα τον σκορ που εχεις ανεβασει μεχρι τωρα.

στο ειπα,εσυ με προκαλεσες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=29985]vagenrider[/MENTION] φιλε μου καλα κανεις και λες αυτο που σε πειραζει ΑΛΛΑ ειναι και αδικο μαζι γιατι οκ εχεις εναν αρκετα γρήγορο pc και με αυτο τον τροπο ισως να θίγεται καποιος που δεν εχει την οικονομικη δυνατοτητα να εχει pc σαν το δικο σου.Εγω π.χ. ειμαι ακομα απο τους τυχερους και εχω ενα καλο μηχανημα και ισως να βγαζω απο τα μεγαλυτερα σκορ μεσα στο φορουμ σημερα αυριο μπορει καποιος αλλος.Το θεμα ειναι οτι δεν το κανουμε για να δειξουμε τι εχω εγω και τι εσυ απλα ειναι για τον χαβαλέ και μονο.Μακαρι να είχε ο κοσμος ολος το χρημα και να παίρνει οτι καλύτερό βγαίνει και να γουστάρει και να ανεβαζει τα καλυτερα σκορ αλλα οπως και να εχει δεν θα παρει κανεις κανα παράσημο αν θα εχει το καλυτερο σκορ.Ολα αυτα τα λεω για να μην το παίρνεις στραβα το ολο θεμα.Να μαστε ολοι καλα και οταν μπορουμε θα παίρνουμε κατι καλύτερο απο αυτο που εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

εμενα προσωπικα δεν μου λεει τιποτα το quad sli,ειδικα οταν ειναι απο 2x590 που αυτο το skor μπορεις να το εχεις με 2x680 η ακομα καλυτερα με ενα και μοναδικο τιτανα.

βασικα γι αυτο δεν ασχολουμε

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

εμενα προσωπικα δεν μου λεει τιποτα το quad sli,ειδικα οταν ειναι απο 2x590 που αυτο το skor μπορεις να το εχεις με 2x680 η ακομα καλυτερα με ενα και μοναδικο τιτανα

βασικα γι αυτο δεν ασχολουμε

Καλα εσυ ξερω οτι αγαπάς τιτανα και σκεφτομαι τον εναν να στον χαρησω:p:p:p αλλα ενας τιτανας μονος του δεν το βγαζει αυτο το σκορ.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ ξερω οτι αγαπάς τιτανα και σκεφτομαι τον εναν να στον χαρησω:p:p:p αλλα ενας τιτανας μονος του δεν το βγαζει αυτο το σκορ.

τα σκορ μονα τους δεν λενε τιποτα,ο τιτανας αποδιδει πολυ καλυτερα στα games απο οτι 2x590 και με ελχιστα προβληματα

ηθελα να ηξερα σε ποσα games δουλευει και ο τεταρτος πυρινας,αλλα τεσπα

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

τα σκορ μονα τους δεν λενε τιποτα,ο τιτανας αποδιδει πολυ καλυτερα στα games απο οτι 2x590 και με ελχιστα προβληματα

Ναι οκ σε αυτο που λες αλλα εισαι κακος για τα benchakia λεμε τωρα ασε τα παιχνιδια στα παιχνιδια το quad δεν δουλευει οπως πρεπει και γενικα το quad με τους σηνερινους cpu ξυνει πάτο άπατο

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=29985]vagenrider[/MENTION] φιλε μου καλα κανεις και λες αυτο που σε πειραζει ΑΛΛΑ ειναι και αδικο μαζι γιατι οκ εχεις εναν αρκετα γρήγορο pc και με αυτο τον τροπο ισως να θίγεται καποιος που δεν εχει την οικονομικη δυνατοτητα να εχει pc σαν το δικο σου.Εγω π.χ. ειμαι ακομα απο τους τυχερους και εχω ενα καλο μηχανημα και ισως να βγαζω απο τα μεγαλυτερα σκορ μεσα στο φορουμ σημερα αυριο μπορει καποιος αλλος.Το θεμα ειναι οτι δεν το κανουμε για να δειξουμε τι εχω εγω και τι εσυ απλα ειναι για τον χαβαλέ και μονο.Μακαρι να είχε ο κοσμος ολος το χρημα και να παίρνει οτι καλύτερό βγαίνει και να γουστάρει και να ανεβαζει τα καλυτερα σκορ αλλα οπως και να εχει δεν θα παρει κανεις κανα παράσημο αν θα εχει το καλυτερο σκορ.Ολα αυτα τα λεω για να μην το παίρνεις στραβα το ολο θεμα.Να μαστε ολοι καλα και οταν μπορουμε θα παίρνουμε κατι καλύτερο απο αυτο που εχουμε.

συμφωνω σε ολα οσα λες φιλε μου,οσων αφορα για τα παιδια με χαμηλοτερα συστηματα εννοειται οτι δεν θελω σε καμια περιπτωση να θιγουν..αλλωστε μια 10ετια που ασχολουμαι σχεδον ολα τα χρονια ημουν κ γω σ'αυτη την κατηγορια.. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.