Jump to content



Recommended Posts

valleyx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Αρκετα με το διψηφια νουμερα, αντε να μπαινουμε στο club των τριψηφιων fps στο εν λογο bench:D

valleyoc.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Nα ευχαριστησω τον [MENTION=22471]Da_KiLLA[/MENTION] που μου εδωσε τον 3770Κ του, να τον δοκιμασω στο συστημα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μολις βγει ομως το Cayenne απο το συνεργειο εκει να δεις τι γινετε:hehe::hehe::hehe:

Το μονο που γινεται οταν ενα Cayenne παει σε συνεργειο μαιμου ειναι να χανει το prestige του και να δειχνει καπως ετσι ...... :hehe:

Planet-Greece: Έγκυρη ενημέρωση: Έφτιαξαν και "μαϊμού" Porsche Cayenne οι Κινέζοι

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που γινεται οταν ενα Cayenne παει σε συνεργειο μαιμου ειναι να χανει το prestige του και να δειχνει καπως ετσι ...... :hehe:

Planet-Greece: Έγκυρη ενημέρωση: Έφτιαξαν και "μαϊμού" Porsche Cayenne οι Κινέζοι

λογια παρηγοριας :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

valley20130613075451171.jpg

Χρηστο πηγαινε μια παλι πισω το Cayenne σου στο συνεργειο για επαναπρογραμματισμο εγκεφαλου. :hehe:

Για να δουμε ρε zpaf τι κανεις με την αναπηρη καρτουλα σου...:hehe:

GTX TITAN ~ 76,8fps

Core: 1097mhz

Mem:Stock (1502mhz)

voltage:Stock (1,162v)

Fan profile: stock

Settings: 24/7

GTX 780 ~ 77fps

Core: 1254mhz

Mem: 1850mhz

Voltage: 1.212v

Fan profile: Vouvouzela 99%

Settings: RMA specs

Οτι και να κανεις ρε zpaf ο φτωχος συγγενης θα παραμενεις με την κουτσοκαρτα σου... Τι να πιασω απο τα κουτσουρεμενα shaders ή την λειψη vram σου? :p

Τωρα που ερχεται και καλοκαιρι κανε ενα SLI με αυτο εδω: :hehe: :hehe:

40004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε ρε zpaf τι κανεις με την αναπηρη καρτουλα σου...:hehe:

GTX TITAN ~ 76,8fps

Core: 1097mhz

Mem:Stock (1502mhz)

voltage:Stock (1,162v)

Fan profile: stock

Settings: 24/7

GTX 780 ~ 77fps

Core: 1254mhz

Mem: 1850mhz

Voltage: 1.212v

Fan profile: Vouvouzela 99%

Settings: RMA specs

Κοιτα Χρηστο πως διαβαζω εγω το δικο σου μαιμουδοcayenne.

GTX TITAN ~ 76,8fps

Core: 1097mhz - δεν παει πιο πανω ;

Mem:Stock (1502mhz) - 3500MHz βλεπω εγω δλδ 1750 καθαρο.

voltage:Stock (1,162v) - καλυτερα που δεν μας δειχνεις.

Fan profile: stock - 67c ουτε στα πιο τρελλα σου ονειρα.

Settings: Καντε κατι γιατι η μικρη εχει αρχισει και μου τον ακουμπαει. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

κλαινε οι χειρες βλεπω εδω..κλαινε κ οι παντρεμενες! :D

ολα καλα παιδια? εγω εδω με τα γερικα (590) σκυλια μου!!!! :D:D:D

στη ζωη μου παντα εχω μαθει να μιλαω παντα οπως ακριβως σκεφτομαι χωρις πλαγιους δρομους κ διπλωματιες...ετσι λοιπον θα κανω κ τωρα.

στην αρχη οταν ποσταρισα σ'αυτο το site για καποια θεματα που αντιμετωπιζα με τη μητρικη,μου απαντησαν καποιοι κατευθειαν...το περιεργο ειναι οτι οταν εγραψα οτι το ελυσα το θεμα κανεις δεν απαντησε...δεν ξερω πως σας ακουγετε εσας αυτο αλλα εμενα μου ακουστηκε περισσοτερο σαν να μη χαρηκαν καποιοι...προφανως απο ζηλια-μιζερια κλπ.

κ φτανουμε εδω στα bench οπου τσεκαρισμενα τα εχουν δει τα σκορ μου πανω απο 100 ατομα αλλα κανεις δεν απαντησε...μονο like καναν καποια ατομα κ τους ευχαριστω.

κ τελος,δεν απαντησε επισης κανενας εδω στην τελευταια μου προσπαθεια να δειξω καλη διαθεση κ να ανοιξω διαλογο.

σιγουρα καποιοι δεν τα ειδαν κ με τοσο καλο ματι τα σκορ μου...για να μη πω τιποτα χειροτερο. ξερω καλα ομως οτι αν ειχα καμια 660 ti δεν θα χε κανενας προβλημα.σε αντιθεση με εμενα που χαιρομαι απιστευτα οταν βλεπω μεγαλα σκορ.

ειναι λοιπον πολυ απογοητευτηκη κ πολυ μιζερη η σταση ορισμενων...ειλικρινα,κριμα.

Link to comment
Share on other sites

γιατι να μην βλεπουν με καλο ματι το σκορ σου ? κόντρες κανουμε ? με επαθλο ποιος το εχει μεγαλύτερο το σκορ?

τι να σου πουνε διλαδι μπράβο για τις καρτες σου που βγαζουν τετοιο σκορ?

δεν σε καταλαβαίνω

φιλικα παντα

επίσης το σκο αυτο για μενα δεν λει τιποτα τι να το κάνω να βγάζω 100 fps και να εχω σπασίματα στο game η κολλήματα ?(δεν αναφέρομαι σε εσενα )

Link to comment
Share on other sites

στη ζωη μου παντα εχω μαθει να μιλαω παντα οπως ακριβως σκεφτομαι χωρις πλαγιους δρομους κ διπλωματιες...ετσι λοιπον θα κανω κ τωρα.

στην αρχη οταν ποσταρισα σ'αυτο το site για καποια θεματα που αντιμετωπιζα με τη μητρικη,μου απαντησαν καποιοι κατευθειαν...το περιεργο ειναι οτι οταν εγραψα οτι το ελυσα το θεμα κανεις δεν απαντησε...δεν ξερω πως σας ακουγετε εσας αυτο αλλα εμενα μου ακουστηκε περισσοτερο σαν να μη χαρηκαν καποιοι...προφανως απο ζηλια-μιζερια κλπ.

κ φτανουμε εδω στα bench οπου τσεκαρισμενα τα εχουν δει τα σκορ μου πανω απο 100 ατομα αλλα κανεις δεν απαντησε...μονο like καναν καποια ατομα κ τους ευχαριστω.

κ τελος,δεν απαντησε επισης κανενας εδω στην τελευταια μου προσπαθεια να δειξω καλη διαθεση κ να ανοιξω διαλογο.

σιγουρα καποιοι δεν τα ειδαν κ με τοσο καλο ματι τα σκορ μου...για να μη πω τιποτα χειροτερο. ξερω καλα ομως οτι αν ειχα καμια 660 ti δεν θα χε κανενας προβλημα.σε αντιθεση με εμενα που χαιρομαι απιστευτα οταν βλεπω μεγαλα σκορ.

ειναι λοιπον πολυ απογοητευτηκη κ πολυ μιζερη η σταση ορισμενων...ειλικρινα,κριμα.

Φιλε μου εντελως φιλικα...τι ειναι αυτα που λες? Γιατι δημιουργεις μια κατασταση ετσι απο το πουθενα...?:)

Link to comment
Share on other sites

γιατι να μην βλεπουν με καλο ματι το σκορ σου ? κόντρες κανουμε ? με επαθλο ποιος το εχει μεγαλύτερο το σκορ?

τι να σου πουνε διλαδι μπράβο για τις καρτες σου που βγαζουν τετοιο σκορ?

δεν σε καταλαβαίνω

φιλικα παντα

επίσης το σκο αυτο για μενα δεν λει τιποτα τι να το κάνω να βγάζω 100 fps και να εχω σπασίματα στο game η κολλήματα ?(δεν αναφέρομαι σε εσενα )

για καντο λιγο πιο λιανο.

Link to comment
Share on other sites

γιατι να μην βλεπουν με καλο ματι το σκορ σου ? κόντρες κανουμε ? με επαθλο ποιος το εχει μεγαλύτερο το σκορ?

φυσικα κ το χουν δει καποιοι σαν κοντρα,αυτο ειναι οφθαλμοφανες.

τι να σου πουνε διλαδι μπράβο για τις καρτες σου που βγαζουν τετοιο σκορ?

εννοειται οτι δεν περιμενω να μου πουν κατι τετοιο,θα ηταν τελειως χαζο.το θεμα ειναι οτι δεν απαντησε κανεις ουτε στο εκτως σκορ μηνημα που εστειλα πρως ολους...αρα δεν σε καταλαβαινω ουτε κ γω γιατι το ειπες αυτο.

δεν σε καταλαβαίνω

φιλικα παντα

επίσης το σκο αυτο για μενα δεν λει τιποτα τι να το κάνω να βγάζω 100 fps και να εχω σπασίματα στο game η κολλήματα ?(δεν αναφέρομαι σε εσενα ) εφωσων δεν το λες για μενα,πιος ειναι ο σκοπος που το λες αυτο? παντως πολυ ευκολα κ ανετα μιλας για 100 fps..τοσο βαρβατο συστημα εχεις? κ οσο για τα σπασιματα λοιπον,οποτε θελεις σου τραβαω ενα βιντεο με οποιο παιχνιδι θελεις να δεις αν εχω η οχι.

Link to comment
Share on other sites

στη ζωη μου παντα εχω μαθει να μιλαω παντα οπως ακριβως σκεφτομαι χωρις πλαγιους δρομους κ διπλωματιες...ετσι λοιπον θα κανω κ τωρα.

στην αρχη οταν ποσταρισα σ'αυτο το site για καποια θεματα που αντιμετωπιζα με τη μητρικη,μου απαντησαν καποιοι κατευθειαν...το περιεργο ειναι οτι οταν εγραψα οτι το ελυσα το θεμα κανεις δεν απαντησε...δεν ξερω πως σας ακουγετε εσας αυτο αλλα εμενα μου ακουστηκε περισσοτερο σαν να μη χαρηκαν καποιοι...προφανως απο ζηλια-μιζερια κλπ.

κ φτανουμε εδω στα bench οπου τσεκαρισμενα τα εχουν δει τα σκορ μου πανω απο 100 ατομα αλλα κανεις δεν απαντησε...μονο like καναν καποια ατομα κ τους ευχαριστω.

κ τελος,δεν απαντησε επισης κανενας εδω στην τελευταια μου προσπαθεια να δειξω καλη διαθεση κ να ανοιξω διαλογο.

σιγουρα καποιοι δεν τα ειδαν κ με τοσο καλο ματι τα σκορ μου...για να μη πω τιποτα χειροτερο. ξερω καλα ομως οτι αν ειχα καμια 660 ti δεν θα χε κανενας προβλημα.σε αντιθεση με εμενα που χαιρομαι απιστευτα οταν βλεπω μεγαλα σκορ.

ειναι λοιπον πολυ απογοητευτηκη κ πολυ μιζερη η σταση ορισμενων...ειλικρινα,κριμα.

φιλε μου εισαι λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.