Jump to content



Assassin's Creed IV: Black Flag


vic

Recommended Posts

Επίσης δεν ενθουσιάστηκα απο το side story στη σημερινή εποχή (ενα tablet που τα κάνει όλα :fie:)

Το side story μου φάνηκε κι εμένα άσχετο και με έβγαλε από το πνεύμα. Άντε να βρει κανείς καλό ρούμι τώρα...

Link to comment
Share on other sites

To side story ουσιαστικα ενα interactive cutscene ηταν.

Νομιζω οτι το εβαλαν μονο και μονο για την εισαγωγη στον κοσμο της Abstergo entertainment industries, ωστε να μπορουν να δικαιολογησουν αμετρητα μελλοντικα assassin's creed αφου πλεον ο Desmond δεν ειναι απαραιτητος.

Υ.γ. οποιος επιθυμει λιγο παραπανω gameplay (3 ωρες λεει η ubisoft) εναντι 10 ευρω, κυκλοφορησε το Far cry DLC οπου παιζεις σαν Adewale.

Δεν το εχω δει ακομα, λεω να ασχοληθω λιγο με τα DLCs του ΙΙΙ πρωτα και επειτα.

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως το παρατραβηξανε το παιχνιδι , μην ξεχναμε πως ειναι το 6ο στην σειρα , δηλαδη ποοοοοοοοοοσα ακομα θα βγαλουνε ? Επισης στο black flag , αντι η χρονολογια στο animus , να παρει πιο πανω , .... παει πιο πριν απτο 3 ....

Θα το παιζουν και τα παιδια μας αυτο το παιχνιδι XD

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

To side story ουσιαστικα ενα interactive cutscene ηταν.

Νομιζω οτι το εβαλαν μονο και μονο για την εισαγωγη στον κοσμο της Abstergo entertainment industries, ωστε να μπορουν να δικαιολογησουν αμετρητα μελλοντικα assassin's creed αφου πλεον ο Desmond δεν ειναι απαραιτητος.

Υ.γ. οποιος επιθυμει λιγο παραπανω gameplay (3 ωρες λεει η ubisoft) εναντι 10 ευρω, κυκλοφορησε το Far cry DLC οπου παιζεις σαν Adewale.

Δεν το εχω δει ακομα, λεω να ασχοληθω λιγο με τα DLCs του ΙΙΙ πρωτα και επειτα.

"ευχαριστώ δεν θα πάρω " που λένε ,

μετά θα μου δώσουν ενα με το παιδί του μαυρογένη που το είχε κάνει μια ταβερνιάρα ιθαγενή που είχε βαφτεί λευκή για να βρει δουλειά στην ταβέρνα και τελικά ήταν απο το τρίτο ερείπιο δεξιά του asassinoχωριού , τελικά θα μάθουμε οτι ο μαυρομουσιάς είναι templar που έχει σκελετούς-πειρατές ! (κάπου εκεί θα κάνει ντεμπούτο και ο ξάδελφος του τζόνι, του πατέρα ντέπ και τις γυναίκας του )

ολίγον spoilerαρισμα

αυτό που περιμένω είναι στο/α επόμενο/α να βλέπω την πορεία του πατερο-δολοφόνου και τα ψυχολογικά τις ύπαρξης που θα των στοιχειώσουν μέχρι να τον σφάξει .....ασε μας κουκλίτσα μου!:help1:

γενικά απο εκεί που κούναγες τον μπάρμαν(ντεσμοντ) το να παίζεις COD χωρίς όπλο(θα βάραγε με την ταμπλέτα? ) και ουσιαστικά πέρα απο χαφιές καμία αλλη ανατροπή κάτι να σε ερεθίσει .

Ειδικά στο τέλος φώναζε "ετοιμαστείτε να πειδάτε απο ταράτσα σε ταράτσα σε καμία Αθήνα του 2004 με των altair "

artyom άξιζε γιατί ξεκουράστηκε το μάτι σου , δεν ήταν τόσο τραγικό με τον προκάτοχο (ινδιάνος με ψυχολογικά )

είμαι υπερβολικός αλλα όταν εγώ στο μυαλό μου χωρίς να είμαι σεναριογράφος κάνω ποιο λογικές σκέψεις απο των επαγγελματία τις UBI (η το team αν προτιμάμε ) κάπου κολλάει το story

Έγινε επεξεργασία από panosX
Link to comment
Share on other sites

Υ.γ. οποιος επιθυμει λιγο παραπανω gameplay (3 ωρες λεει η ubisoft) εναντι 10 ευρω, κυκλοφορησε το Freedom cry DLC οπου παιζεις σαν Adewale.

Το εχω αγορασει, δεν ξετρελαθηκα κιολας να πω την αληθεια μπορουσα και χωρις αυτο.

Ασε που καπου στη μεση μου εχει κλειδωσει την κυρια αποστολη και απο χθες ειμαι στο ψαξιμο το πως και γιατι.

Link to comment
Share on other sites

chill xD

μας εχει μεινει ακομα

αρχαια- assassinoελλαδα θα συμμετάσχει και ο λιακό

- assassinoαιγυπτος ανακατεύομαι

- assassinoανατολη με σαμουραι (αυτο μου φαινετε καλο consept) Αγγελόπουλος ολα θα κυλάνε χαλαρά

- world war 1+2 :pΚαίγονται τα μάτια μου

-τελος IRAQ Βομβιστική επίθεση στα γραφεία τους μπας και σταματήσουν

OFFTOPIC

προσωπικά περιμένω [ame=http://www.youtube.com/watch?v=FiteS-OnBMI]αυτό [/ame](για τις παλιές καλές εποχές που κάποια πράγματα ήταν απλά ) καθώς η κοιλιά που γίνετε στο assasinostory αρχίζει ν α με κουράζει (και η ταινία που λένε οτι θα βγεί την βλέπω για πατάτα στο τέλος )

Έγινε επεξεργασία από panosX
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι πως το παρατραβηξανε το παιχνιδι , μην ξεχναμε πως ειναι το 6ο στην σειρα , δηλαδη ποοοοοοοοοοσα ακομα θα βγαλουνε ? Επισης στο black flag , αντι η χρονολογια στο animus , να παρει πιο πανω , .... παει πιο πριν απτο 3 ....

Θα το παιζουν και τα παιδια μας αυτο το παιχνιδι XD

Για μενα μακαρι να βγαζουν ενα καθε χρονο να ευχαριστιεμαι.

Καθε ενα που βγαζουν ειναι και καλυτερο απο το προηγουμενο.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα μακαρι να βγαζουν ενα καθε χρονο να ευχαριστιεμαι.

Καθε ενα που βγαζουν ειναι και καλυτερο απο το προηγουμενο.

τα παντα εχουν μια αρχη-μεση-και τελος , οσο φοβερο και να ειναι ενα παιχνιδι , πρεπει να τελιωνει , μετα αρχιζει το κραξιμο για milkαρισμα ( και με το δικιο τους ο κοσμος) , ασε που αυτην την στιγμη , εχουν γινει ολα τοσο αχταρμας με οσα αφορουν το πραγματικο storyline , που μεχρι και αυτοι στην ubisoft θα εχουν μπλεξει τα μπουτια τους.

(αμα θελανε , AC black flag, θα μπορουσανε ανετα να το βγαζανε ως εναξαρτητο παιχνιδι , σκετο Black Flag , και να εισαι απλα πειρατης , χωρις το υποβαθρο του assassin , την ιδια επιτυχια θα ειχε )

Link to comment
Share on other sites

(αμα θελανε , AC black flag, θα μπορουσανε ανετα να το βγαζανε ως εναξαρτητο παιχνιδι , σκετο Black Flag , και να εισαι απλα πειρατης , χωρις το υποβαθρο του assassin , την ιδια επιτυχια θα ειχε )

Καμια σχεση, και ουτε την ιδια επιτυχια θα ειχε.Τι gameplay θα ειχε το παιχνιδι, διαφορετικο η ιδιο

Τα παιχνιδια εξελισονται και δεν μενουν ιδια.Ευχαριστες ολες οι προσθηκες του παιχνιδιου.

Ελπιζω να γραφουν το επομενο.

Link to comment
Share on other sites

το δα και εγω αυτο ....

κοιτοντας μερικα βιντεο στο youtube... ετσουξαν τα ματακια μου ...

κατι μεταξυ assasin 1 και 2 . Αλλα νταξ , ετσι και αλλιως προοριζοταν για το ΠΣΠ , οποτε να μην εχουμε και παραλογες απαιτησεις . Θα το δοκιμασω οταν κανω 100% το black flag

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ψάχνεστε:

Assassin's Creed

Trailer,gameplay:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XIwdRIXHVvI]Assassin's Creed Liberation HD - Justice for All [uK] - YouTube[/ame]

[ame]

[/ame]

Το μόνο αρνητικό για μένα ειναι οτι είναι γυναίκα,κατι που εμενα προσωπικά μου χαλάει όλη την ατμόσφαιρα και την κουλτούρα του assassin.

Εκτός αυτού φαίνεται αρκετά βελτιωμένο οπτικά και ωραίο storyline.

Έγινε επεξεργασία από digitaltiger
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.