Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

e04bf0ac060651bf97e89db19dd9ee25.jpg

 

Aν και ηθελα αυτο εδω που ειχα μικρος αλλα εβγαινε πολλα λεφτα.

http://www.amazon.co.uk/Casio-Illuminator-W87H-1V-Stainless-Steel-Digital/dp/B000GAWSF4/ref=pd_rhf_eeolp_p_img_7

 

 

μια φορά στη δουλεια πηρα ρολοι και το σκυλομετάνιωσα.Τυχαια και απερισκεπτα εβλεπα το ρολοι συχνα και δε περνουσε με τιποτα η ώρα.Εκ τότε δε ξαναφόρεσα και προσπαθω να αποφευγω και το κοιταγμα του μεγαλου ρολογιου που εχουμε στον τοιχο.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20141212_130206.jpg

 

 

Μολις την κουμπωσα!!! Μιλαμε η καρτα ειναι σα διαστημοπλοιο! Και πολυ πολυ ησυχη! Ευτυχως κανενα προβλημα με coil whine η τιποτα τετοιο. 

Καλορίζικη  ;). ( η τσαντα στην καρεκλα γλυκα εχει; :lol: )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το κουπόνι με τα games το είχε μέσα ή στο δώσανε ξεχωριστά με την αγορά απο το κατάστημα?

 

Μεσα στη συσκευασια το ειχε. Το θεμα ειναι οτι δεν μ αρεσει κανενα απο τα τρια.. :p

 

@Papakitou Βασικα κι εγω για τον ιδιο λογο εκανα την ταρζανια και την πηρα!! 

@mimisb13 αυτη η συγκεκριμενη τσαντα οχι.. Λιγο πιο διπλα εχω ενα κουτι μελομακαρονα με σοκολατα για να χτυπαω κανα 2 οταν σταματαω το παιχνιδι!

 

Σας ευχαριστω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Διάφορα πραγματάκια από διάφορα μαγαζάκια.

7POw872l.jpg

Διάφορα.

 

SK6kMqBl.jpg

Happy or Not happy? Θα δείξει.

 

LsWUzJsl.jpg

Compatible.

 

bNTKPMLl.jpg

Made in USA China.

 

eZjdOQcl.jpg

Σημείωση: Το έχω εδώ και αρκετές εβδομάδες αλλά είπα να το φωτογραφίσω κι αυτό το καημένο.

 

2kUdlJil.jpg

Για το htpc project που ολοκληρώθηκε κατά 90% πολύ καιρό πριν (το review/report όμως έμεινε ανολοκλήρωτο).

 

MXZrGMyl.jpg

Το Public το είχε ~103 EUR.

 

GL6VfzHl.jpg

Το πάνω (μπλε) μέρος είναι αλουμίνιο, το κάτω πλαστικό.

 

lVTNLILl.jpg

One more thing ™.

 

djbmrUSl.jpg

Το ότι μας πήραν τα χρόνια δεν σημαίνει ότι σταματήσαμε να είμαστε μάχιμοι.

 

SUhPpIjl.jpg

100% perfomance guarantee. Έτσι και είμαι χώμα ξανά θα ζητήσω refund.

 

dRMqkVfl.jpg

Πανάλαφρες. Αλλά ίσως χρειαστει ψαλίδι.

 

mQQLG96l.jpg

Από κάτω σαν βαμβάκι.

 

BYM1C0Ol.jpg

Από πάνω σαν τηγάνι.

tMpHBsZl.jpg

Από πίσω σαν ψαλίδι (χμμ, ακόμη δεν έχω βρει σε τι μοιάζει).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτάκια τους απλά άψογα :D Ήχο πολύ πάνω από το μέσο όρο και δυνατό μπάσο, ξύλινα με υπέροχη υφή.

 

Screenshot_1.jpg

 

 

παιζει κανα λινκ για τουτα δω?

Γιατι καπου σε διαβασα οτι τα πηρες 2.5 ευρω (μομιζω), αλλα στο ebay τα βρισκω στο ταλιρο το φθινοτερο

 

Ααα, επισης, γνωιρζεις αν ειναι OMTP ή CTIA?

Αν οχι, μπορεις να μου πεις σε τι τηλεφωνο τα χρησιμοποεις?

 

Έγινε επεξεργασία από CrazyAnt
Link to comment
Share on other sites

παιζει κανα λινκ για τουτα δω?

Γιατι καπου σε διαβασα οτι τα πηρες 2.5 ευρω (μομιζω), αλλα στο ebay τα βρισκω στο ταλιρο το φθινοτερο

 

Ααα, επισης, γνωιρζεις αν ειναι OMTP ή CTIA?

Αν οχι, μπορεις να μου πεις σε τι τηλεφωνο τα χρησιμοποεις?

 

Με bids τα πηρα, δες αυτήν την αναζήτηση είναι τα Awei Q9 μέχρι τώρα έχω αγοράσει πάνω απο 10 ζευγάρια για φίλους και όλα στα 2,5 ευρώ και κάτω. Απλά να έχεις υπομονή να ποντάρεις σε αρκετά και κάποιο θα σου κάτσει το πολύ σε μια βδομάδα στην τιμουλα που θες.

 

Δεν έχουν μικρόφωνο οπότε δεν είναι ούτε OMTP ούτε CTIA, καθαρά για μουσική αγοράστηκαν, αν πας να μιλήσεις με αυτά σε κινητό απλά χρησιμοποιείς το μικρόφωνο του κινητού.

 

Απλά να σημειώσω ότι η ποιότητα ήχου (και το δυνατό μπάσο) για τα λεφτά που δίνεις απλά δεν συγκρίνεται με τίποτα. Μπορείς να δοκιμάσεις δεν είναι κανένα τρελό ποσο :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mini HDMI σε HDMI.. Μου βγήκε η πίστη να βρω ώσπου εμφανίστηκε ένας Άγιος Κινέζος στο ebay.. Βάλε 2 να υπάρχουν!  Χάνονται κ εύκολα.. :hehe:

 

IMG_20141216_202808.jpg

 

Ήρθαν και τα ψιψιψόνια για το εργαλείο

 

IMG_20141216_202730.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.