Jump to content



Samsung Galaxy S4 - official thread


Gzar

Recommended Posts

Κοιτα εγω με τις τελευταιες 2-3 ρομ δεν ειχα προβλημα. Βγαζω 2 μερες. Αλλα δεν ειμαι ολη την ωρα στο ιντενετ στο κινητο. Περισσοτερο κλησεις κανω και καποιες φορες σερφαρω. Πολλοι λενε οτι βελτιωθηκε η αυτονομια τους με την bmga... BMEA ειναι πολυ παλια... Κοντευει μηνα να ειναι...Απο mf8 και μετα εστρωσε και το smoothness και η μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

ασχετος κάτοχος σ4 εδώ...τί είναι αυτά τα BMEA /BMGA και πόσο εύκολη είναι η διαδικασία αλλαγής;

ειναι τα τελευταια γραμματα της εκδοσης που εχει το κινητο σου..αν πας στις πληροφοριες συσκευης θα το βρεις

Link to comment
Share on other sites

Ειχες Note 2 πριν σωστα??

Θελω να μου συγκρινεις τις 2 μπαταριες μιας κ θα έχεις εμπειρία και απο τα 2

Με "σχετικά" αντίστοιχη χρήση τουλάχιστον σε εμένα το note ζητάει πιο λίγες φορές φόρτιση...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μεσω odin κανονικα.

[ROM] WORLD PREMIERE: I9505 XXUBMGA DEODEX [4.2.2] - Pre-Rooted Stock ROM's Odin/CWM - xda-developers

Βαλε αυτη https://hotfile.com/dl/234759206/6de5fb1/I9505XXUBMGA-PRE-ROOTED-ODEX-FULL.rar.html που ειναι και prerooted και δεν ανεβαζει το counter...

Επισης το kies τι κωδικο csc σου βγαζει?Απο ποια χωρα ειναι?

spyhelm:

ανοιχτα data (lte off μονο 3g)

gps ανοιχτο

bluetooth ολη μερα συνδεδεμενο με headset

εξοικονομηση off εννοειται

οθονη auto +2

Απλα το βραδυ 7-8 ωρες το βαζω airplane.

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Current firmware version : PDA:MEA / PHONE:MEA / CSC:MF1 (XEH)

το οποιο ειναι ιδιο με το latest απο κατω του.

Ουγγρικο ειναι το κινητο σου. Βαλε την γερμανικη που βρηκες στο sammobile η ακομα καλυτερα για μενα αυτη που σου λινκαρα παραπανω καθως θα παραμεινεις official και θα εισαι και root...

Link to comment
Share on other sites

με τις official rom απο το samfirmware ειχα παντα το εξης προβλημα

στο kies δεν τις αναγνωριζαν σαν επισημες εκδοσεις κ δεν εκανε τα update(μιλαω για πριν 2 χρονια με το s2)

το κανει ακομα??

Link to comment
Share on other sites

Ουγγρικο ειναι το κινητο σου. Βαλε την γερμανικη που βρηκες στο sammobile η ακομα καλυτερα για μενα αυτη που σου λινκαρα παραπανω καθως θα παραμεινεις official και θα εισαι και root...

Αυτό το ότι παραμένεις official αλλά είσαι rooted σημαίνει πως αν πάω στις ρυθμίσεις να κάνω ενημέρωση το κινητό θα την κάνει ή θα μου πει πως το λειτουργικό έχει τροποποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.