Jump to content



Samsung Galaxy S4 - official thread


Gzar

Recommended Posts

Βεβαια για να γινεται αυτο που λες με το κιες νομιζω οτι πρεπει να ειναι official το status του κινητου,πραγμα που δεν ισχυει στους περισσοτερους. Αρα πας τοτε στη λυση του odin & sammobile...

Χρησιμοποιείς πρώτα το Triangle Away και μετά ακολουθείς τη διαδικασία με το kies.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, την κλεινεις μεσα Σαββατο βραδυ, και τραβας και ενα βαρβατο τσακωμο την επομενη.

Θα εχει ολη την βδομαδα, που θα σου κραταει μουτρα, να το ψαξει. :hang3:

Link to comment
Share on other sites

είμαι στην 2η μέρα με το Galaxy s4...δεν έχω βρει ακόμα τα πατήματά μου με το τηλέφωνο....Έχω παραγγείλει θήκη και 64 Sandisk miniSD UHS....Mήπως έχει ψάξει κανείς από ebay για πακέτο extra μπαταρία-φορτιστή (anker, hyperion ; ) ...Ας δώσει λινκ..ευχαριστώ

edit..κάτι τέτοιο ίσως; [ame]http://www.amazon.de/gp/product/B00C63P2E8/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=computers[/ame]

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

είμαι στην 2η μέρα με το Galaxy s4...δεν έχω βρει ακόμα τα πατήματά μου με το τηλέφωνο....Έχω παραγγείλει θήκη και 64 Sandisk miniSD UHS....Mήπως έχει ψάξει κανείς από ebay για πακέτο extra μπαταρία-φορτιστή (anker, hyperion ; ) ...Ας δώσει λινκ..ευχαριστώ

edit..κάτι τέτοιο ίσως; http://www.amazon.de/gp/product/B00C63P2E8/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=computers

Zerolemon 2X Samsung Galaxy S4 3000mAh Battery World's Fastest Battery Charger | eBay

True 3000mAh Battery in the market / Compatible with all USA carrier and International Galaxy S4 - Largest Capacity Original Size Battery in the world

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω βρει ακόμα τα πατήματά μου με το τηλέφωνο....

Τί εννοεις? Δεν παλευεται το τηλεφωνο ή δεν εχεις συνηθισει ακομη το μεγεθος?

edit: ωχ, ακουστηκε λιγο περιεργο αυτο..?! no offence mate!

Έγινε επεξεργασία από gaig
Link to comment
Share on other sites

αλλά την μπαταρία του K750i δεν την είχε/εχει κανένα!:whistling

από πλευράς οικονομικής και εργονομίας τι είναι καλύτερο να έχει κάποιος extra μπαταρία, εξωτερικό φορτιστή ή μπαταρία-θήκη 5200mah (με αντίστοιχη αύξηση μεγέθους) ;;;

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

αλλά την μπαταρία του K750i δεν την είχε/εχει κανένα!:whistling

από πλευράς οικονομικής και εργονομίας τι είναι καλύτερο να έχει κάποιος extra μπαταρία, εξωτερικό φορτιστή ή μπαταρία-θήκη 5200mah (με αντίστοιχη αύξηση μεγέθους) ;;;

προσωπικα με ειχε βολεψει η εξτρα

ειδικα αν ταξιδευεις πολυ λογω δουλειας

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να σε βολεψει και η λυση powerbank, πχ [ame=http://www.amazon.co.uk/PowerBank-12000mAh-Portable-Blackberry-Android/dp/B007NIK44O]κατι τετοιο[/ame]

Αλλα γιατι αγχωνεσαι; Φορτιση καθε βραδυ και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

ωραία....μαθαίνουμε το κινητό default οπως έρχεται απο μαμα...μπαίνοντας όμως στο google play ποιές είναι 5-10 free εφαρμογές (όχι παιχνίδια) που θεωρείτε must? ψάχvω top free? O πιό εύκολος τρόπος να περάσω τις επαφές από το pc στο κινητό ποιός είναι;

Μήπως είναι καλύτερα να περιμένω την extSD κάρτα να εγκαταστήσω εξαρχής τις εφαρμογές εκεί (αν γίνεται);

Link to comment
Share on other sites

ωραία....μαθαίνουμε το κινητό default οπως έρχεται απο μαμα...μπαίνοντας όμως στο google play ποιές είναι 5-10 free εφαρμογές (όχι παιχνίδια) που θεωρείτε must? ψάχvω top free? O πιό εύκολος τρόπος να περάσω τις επαφές από το pc στο κινητό ποιός είναι;

Μήπως είναι καλύτερα να περιμένω την extSD κάρτα να εγκαταστήσω εξαρχής τις εφαρμογές εκεί (αν γίνεται);

περνα τις επαφες σου στο μειλ σου και απο εκει κανε sync στο κινιτο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.