Jump to content



Samsung Galaxy S4 - official thread


Gzar

Recommended Posts

σωστα! 0χ0 ειναι

αρα δεν υπάρχει τρόπος να βάλω ωμέγα χωρίς να χάσω εγγύηση

καλα πως δεν εχουν βρει λυση ακομα στο XDA???? :/

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες επειδη θελω να παρω μεταχειρισμενο πως θα δω αν το εχει πειραξει ο προηγουμενος και εχει γινει Οχ01?

Sent from my M6 using Tapatalk 2

Με κλειστο το κινητο, πατας vol down + main button + power button.Θα επιλέξεις yes και θα σε βγάλει σε ενα μενού οπου θα φαινεται το knox counter αν ειναι 0x00 η 0x01

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ όποιος μπορεί να δώσει ένα link από ebay/amazon για αγορά screen protector....Θέλω antiglare και antifingerprint (αν και από όσο μου λέν είναι περισσότερο marketing)...H Spigen τα δίνει τα παραπάνω στην σειρά Ultra Optics που είναι όμως πανάκριβα...Υπάρχει κάποιο αξιόλογο πακετάκι (x3, x4...) εκεί έξω;

Επίσης για θήκη σκεπτόμουν spigen neo hybrid...θα άξιζε κάποια (ποιά;;;) "κινέζο" neo hybrid; Ευχαριστω προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Απο το μεσημερι μου κανει μια βλακεια το S4. Οποτε παταω το κεντρικο κουμπι με ρωταει αν θελω Touchwiz easy home η Touchwiz home. Παταω Touchwiz home και always, αλλα συνεχιζει...

Εκανα ρισταρτ αλλα @@....Ειμαι με 4.3 official

Link to comment
Share on other sites

Απο το μεσημερι μου κανει μια βλακεια το S4. Οποτε παταω το κεντρικο κουμπι με ρωταει αν θελω Touchwiz easy home η Touchwiz home. Παταω Touchwiz home και always, αλλα συνεχιζει...

Εκανα ρισταρτ αλλα @@....Ειμαι με 4.3 official

Κάνε εκκαθάριση δεδομένων του Touchwiz, από τη διαχείριση εφαρμογών γίνεται.

Επίσης δοκίμασε να κάνεις και ένα search update από το kies, γιατί σήμερα βγήκε η MK2 έκδοση του 4.3 για το s4.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.