Jump to content



Windows Longhorn


unseen

Recommended Posts

Το επιβεβαιώνω...

Τα έχει και ένας φίλος...

Τα έχει δώσει δοκιμαστικά η Microsoft για να γίνεουν δοκιμές...

Τον έχω πρήξει μήπως μπορέσει να μου βρει και εμένα, αλλά στέκεται αδύνατο...

@ unseen : εσύ πως τα βρήκες???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

τα windows που θα βγουνε το 2006. Η κωδικη τους ονομασια ειναι longhorn.

Σε sempron 2600+ με 512ram παιξανε. Aλλα αργα βεβαια... επαιξε και το super pi :p

ναι οκ το ξερω απλα ειναι τελικη εκδοσει? η καποια βετα αυτο ηθελα να μαθω. ισως δεν το διατυποσα σωστα

Link to comment
Share on other sites

Χωρις να θελω να φανω αρνητικος, θα ηταν συνετο να εξασφαλιστει νομικα οτι ειστε καλυμμενοι να κανετε ενα τετοιο review (κατι, δεδομενων των καταστασεων, που προσωπικα δεν πιστευω οτι μπορει να γινει).

An ηθελε η MS να βγει καποιο αναλυτικο σχετικο Review θα τα ειχε δωσει ηδη καπου.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι γραμμένη μια εταιρεία στην Micorosoft, σε κάποιο πρόγραμμά της για απόκτηση προγραμμάτων ετήσια, της στέλνει και όλες τις Beta που βγαίνουν του κάθε προγράμματος(όχι βέβαια τα πολύ buggy releases...).

Link to comment
Share on other sites

Τα είχα δοκιμάσει κάτι φεγγάρια αλλά μου χάλασαν το boot sector του δίσκου -> low level format... Γενικά δεν ενσωματώνει το winfs πυ είναι και το συμαντικότερο πράγμα στα longhorn.

YΓ. Το σεμινάριο ήταν τον περασμένο Μάιο, γιατί δεν το είχατε κάνει μέχρι τώρα το review?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.