Jump to content



Game of Thrones - Spoilers μέχρι τρέχον επεισόδιο


Recommended Posts

  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+1 για το πιθανό σποιλερ με την κοκκινομάγισα.Αν ισχυει θα ψαξω τα ποστ σας του χρονου να σας κάνω report!

θα σας δείξω εγώ θα δείτε τι θα παθετε!

10msykk.jpg

Έγινε επεξεργασία από kazabubu
Link to comment
Share on other sites

+1 για το πιθανό σποιλερ με την κοκκινομάγισσα ( κατι είδα και στο GoT thread)Αν ισχυει θα ψαξω τα ποστ σας του χρονου να σας κάνω report!

θα σας δείξω εγώ θα δείτε τι θα παθετε!

10msykk.jpg

Χαχαχα

Πιο σποιλερ ρε εσείς?

Πείτε το μου κ εμένα να το μάθω.Η φωτο είναι αυτή που είναι and nothing moar...

Η πλάκα είναι πως θα πρεπει να φοβάστε πιο πολύ αυτους που ΔΕΝ έχουν διαβάσει τα βιβλια αλλά έχουν μαθει διάφορα απο εδώ κ από εκεί παρα εμας που τα έχουμε διαβάσει!!! #truestory

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την κοκκινομάλλα μάγισσα και τον Τζων Σνόου είναι τρελή σποϊλεριά.

Χωρίς πλάκα όμως.

σιγα την σποιλερια ,

ειναι γνωστο πως η μαγισσα ψαχνεται για βασιλικο σπερμα XD

Link to comment
Share on other sites

Τα βαθιά καζάνια κάνουν το καλύτερο φαγητό. Γι αυτό μην προκαλείτε, γιατί ποστάρω hitlist από το 7ο βιβλίο σε συνεργασία με το μέντιουμ SANUSI από το Καμερούν, κληρονομικό χάρισμα, αποτέλεσμα εγγυημένο. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

σιγα την σποιλερια ,

ειναι γνωστο πως η μαγισσα ψαχνεται για βασιλικο σπερμα XD

50-50 ειναι αν θελει σπερμα ή αιμα...

Αναλογα με το πως θα ξυπνησει παιζεται το αν θα σε φυστικωσει ή αν θα σε σκοτωσει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για το σχεδιο του Τζειμη να ελευθερωσει τον αδερφο του, πιστευω οτι εβαλε και το χερακι της και η Σερσει. Σου λεει, αν αφησω να πεθανει ο Τυριον δεν κερδιζω τπτ περα απο ικανοποιηση, παρ ολο που ξερει οτι δεν σκοτωσε εκεινος τον Τζοφρυ. Οποτε κανονιζει να σκοτωσει τον γερο που της τα εχει πρηξει και να στειλει τον Τυριον μακρια. Ασε που μπορει να τον κατηγορησει για τον φονο μετα και να τον καταδικασει παλι σε θανατο.

Μ ενα σμπαρο δυο λαγοι (που ελεγε και ενας καθηγητης μου).

Link to comment
Share on other sites

Για το σχεδιο του Τζειμη να ελευθερωσει τον αδερφο του, πιστευω οτι εβαλε και το χερακι της και η Σερσει.

[...]

Μπα. Το μίσος της για τον κοντοπίθαρο είναι τόσο βαθύ και άσβεστο που δεν υπήρχε περίπτωση. Ακόμη και στη σειρά που δεν καταγράφεται τόσο διεξοδικά, έχουμε ακούσει ότι:

* τον τσίμπαγε με μανία ως βρέφος

* τον κατηγορούσε για το θάνατο της μάνας της

* του έταζε με κάθε ευκαιρία ότι θα τον τον σκοτώσει

* πραγματικά τον θεωρούσε υπεύθυνο για το θάνατο του γιου της

Συν τοις άλλοις, της αποδίδεις στρατηγική σκέψη που θα ανταγωνιζόταν εκείνη του μακαρίτη του πατέρα της, ενώ έχει αποδείξει ότι δεν το 'χει. Το πιο σύνθετο πράγμα που έχει σκεφτεί είναι να βάλει κάποιον να σκοτώσει τον άντρα της.

Είναι ο ίδιος άνθρωπος που έχει απειλήσει ανοιχτά όλους του τους αντιπάλους, το δευτερόλεπτο που βρέθηκε σε θέση ισχύος. Για μένα, το εντελώς αντίθετο του Varys - εκτός από ένα κοινό σημείο. ;)

Ακόμη και στη σειρά, που είναι περισσότερο παρορμητική κι από το βιβλίο (όπως πχ όταν αποκαλύπτει στον Tywin ότι γυαλίζει τ' ασημικά με τον αδερφό της), δε νομίζω ότι θα είχε το σθένος να σκεφτεί καν να τον βγάλει από τη μέση. Χώρια που ούτε κείνη θα μπορούσε να φανταστεί ότι ο Tyrion θα είχε τη δύναμη ή την ευκαιρία να το κάνει.

Α, πρόσφατα είδα ότι προ καιρού η Headey είχε σποϊλεριάσει την κατάληξη του Oberyn σε μια φωτογραφία στο instagram, αλλά προφανώς κανείς δεν είχε φανταστεί τη συσχέτιση:

1527730_478809682242495_565204005_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο jesus μην τα διαβάσει μόνο γιατί θα μας λέει το πόσο χάλια πέρασε το καλοκαίρι του

Μαρτιν θα διαβαζα μετα και απο το τελευταιο περιοδικο που υπαρχει στην τουαλετα.

Kαι anyway υπαρχουν αλλα βιβλια που θελω πρωτα να διαβασω αν βρω ορεξη για λογοτεχνία.

Erlic,The Dark Tower...ποιος martin?

Θελω να τελειωσω και το ιματζικα του barker που ειχα λιωσει περσυ σε υπηρεσιες φανταρος και οταν τελειωσαν οι υπηρεσιες ουτε που το ξανανοιξα:rofl:

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

290743.jpg

Πάντα το είχα απορία να μάθω αν ......... πονάει!!

Μαρτιν θα διαβαζα μετα και απο το τελευταιο περιοδικο που υπαρχει στην τουαλετα.

Kαι anyway υπαρχουν αλλα βιβλια που θελω πρωτα να διαβασω αν βρω ορεξη για λογοτεχνία.

Erlic,The Dark Tower...ποιος martin?

Θελω να τελειωσω και το ιματζικα του barker που ειχα λιωσει περσυ σε υπηρεσιες φανταρος και οταν τελειωσαν οι υπηρεσιες ουτε που το ξανανοιξα:rofl:

Δηλαδή με λίγα λόγια, μπακούρης :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντα το είχα απορία να μάθω αν ......... πονάει!!

ποναει , εχω χτυπησει καταλαθος :p

βεβαια δεν νομιζω το επιπεδο πονου να ειναι το ιδιο με τα μπαλακια

290871.jpg

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.