Jump to content



Celeron G530 (Sandy) + Logitech G7


Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply
Ενδιαφερομαι για τον επεξεργαστη.Ρωτησα αν υπαρχει ο επεξεργαστης ακομη γιατι η αγγελλια ηταν αρκετες ημερες.

Seaside απο Αθηνα εισαι?

Υπάρχει. Ειμαι Αθήνα. Ν.Προάστια.

Δεν εχω μεταφορικό. Οπότε θα πρεπει καπως να μοιραστεί η αποσταση η να έρθεις απο δω.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση παιδες οταν ρωτατε για κατι αν υπαρχει δν ειναι επειδη ενδιαφερεστε για αυτο ?? λεω εγω τωρα εκτος και αν εσεις οταν ρωτατε σε ενα μαγαζι πχ σουβλατζιδικο αν εχει μπιφτεκι ρωτατε απλα για να κανετε επαληθευση αν εχει το μαγαζι στοκ σε μπιφτεκια....

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει ότι η δήλωση αγγελίας πρέπει να γίνεται ρητώς για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις όπως και τώρα. [MENTION=10649]th3rul3r[/MENTION] αν ρωτάς αν έχει κάποιος μπιφτέκια, σημαίνει αυτόματα ότι πρέπει ο ψήστης να αρχίσει να στα ετοιμάζει; Μόνο μετά από σαφή παραγγελία, ξεκινά η διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μη το κάνουμε κυπριακό για 20ευρώ cpu.:upside:

Αποσύρομαι απο την αγορά.

ps Δε νομίζω ότι ο Αντώνης και ο Γιάννης το κάνουν about the money αλλά λόγω κανόνων. Απλά εγώ δε θέλω να ασχοληθώ άλλο. Καλές πωλήσεις γενικώς :)

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει ότι η δήλωση αγγελίας πρέπει να γίνεται ρητώς για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις όπως και τώρα. @th3rul3r αν ρωτάς αν έχει κάποιος μπιφτέκια, σημαίνει αυτόματα ότι πρέπει ο ψήστης να αρχίσει να στα ετοιμάζει; Μόνο μετά από σαφή παραγγελία, ξεκινά η διαδικασία.

Σε αυτο θα συμφωνησω ... γιατι οταν εργαζομουν στους Κοτοπουλαδες :p , οταν ενας πελατης ρωτουσε αν εχουμε κεμπαπ για το σαντουιτς δεν σημαινε οτι το βαζαμε και να ψηθει. Απλα του επιβαιβεωναμε μια απο τις επιλογες που ειχε για κρεας στο σαντουιτς. :):p :P :p

Στον Κοπριτη αν τον παρεις τηλ και τον ρωτησεις αν μπορει να σου βαψει το κουτι σου μαυρο ματ... δεν σημαινει οτι ηδη εχει παρει τον μπογιατζη τηλ να ετοιμασει τα χρωματα και τον φουρνο. :)

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα οταν ρωταω για κατι παραμενω πρωτος στη σειρα με το που λαβω αποντηση δεν μου παιρνει την σειρα ο αλλος που ειναι μετα απο μενα και θελει γυρο :whip:

Κανεις λαθος ... πολλοι ρωτανε και μεχρι να το συσκεφτουν και να αποφασησουν με το αμορε και κτλ κτλ ... η σειρα παει στον επομενο. :) Σιγα μην κραταμε ενα ολοκληρο μαγαζι μεχρι να αποφασισει καποιος το κρεας και τα υλικα.

Link to comment
Share on other sites

Σε μια αγγελια 15 ημερων το πρωτο που ρωτας ειναι αν υπαρχουν τα πραγματα ακομη.

Η απαντηση δεν ηταν αμεση αλλα ηρθε μετα απο μια μερα.

Οταν ειδα την απαντηση ειχε προλαβει να δηλωσει ενδιαφερον η Καρμεν.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω αφού αποσύρθηκα γιατι συνεχίζετε; :fist:

Αμα είναι να ξαναδηλώσω ενδιαφέρον ρε παίδες και να πιάσω και μία γαβάθα με ποπ κορν :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.