Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

Και με προπληρωμένη prepaid κάνεις δουλειά στο paypal, όλες οι τράπεζες στην βγάζουν άμεσα δωρεάν και την χρησιμοποιείς όποτε θέλεις με όσα χρήματα βάλεις εσύ μέσα..

Δεν υπάρχει ασφαλέστερος τρόπος από την prepaid και το paypal.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9387]victor[/MENTION] ναι το επιβεβαίωσα πριν 5 μέρες με το midfactory...μάλλον εκεί στην Γερμανία δεν εμπιστεύονται τους Έλληνες... ή είναι κάποια σύμβαση που δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Όντως αλλά απο την evga δέχεται! Και το paypal είναι ανάμεσα σε σένα και σε αυτόν που παίρνει τα λεφτά.

Προσωπικά δεν νιώθω καλά να καταθέσω περίπου 700 ευρώ στο mindfactory..αν γίνει καμιά στραβή ποιος θα την πληρώσει? Δεν λέω ότι δεν είναι αξιόπιστο εγώ δεν νιώθω καλά με την λογική τους.

Η evga που στέλνει κάρτες στην Ευρώπη σε ποια χώρα εδρεύει?

Link to comment
Share on other sites

Όντως αλλά απο την evga δέχεται! Και το paypal είναι ανάμεσα σε σένα και σε αυτόν που παίρνει τα λεφτά.

Προσωπικά δεν νιώθω καλά να καταθέσω περίπου 700 ευρώ στο mindfactory..αν γίνει καμιά στραβή ποιος θα την πληρώσει? Δεν λέω ότι δεν είναι αξιόπιστο εγώ δεν νιώθω καλά με την λογική τους.

Η evga που στέλνει κάρτες στην Ευρώπη σε ποια χώρα εδρεύει?

Germany.

Link to comment
Share on other sites

Η evga 780 acx sc είναι στα 689 χωρίς τα 11-12 ευρώ που θέλει για τα μεταφορικά.

Μην αγοράσετε 780 με την reference ψήκτρα..δεν αξίζει το κόπο αφού είναι γνωστό το πρόβλημα με το κατέβασμα των ρολογιών της κάρτας..

Germany.

Thanks csaris :)

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά όμως mindfactory με EVGA store φτάνει τα 100€. Διόλου αμελητέο.

Μπα σημαντικότερη είναι η ψυχική μου ηρεμία..και επιπλέον είναι και τα 30 ευρώ μεταφορικά οπότε που είδες τα 100 ευρώ διαφορά???

Link to comment
Share on other sites

^^

3072MB EVGA GeForce GTX 780 ACX Cooler Aktiv PCIe 3.0 x16

EVGA | Products

αλλά του midfactory δεν είναι η superclocked...

εδώ τιμή mindfactory για Superclocked

http://www.mindfactory.de/product_info.php/info/p856060_3072MB-EVGA-GeForce-GTX-780-Superclocked-ACX-Cooler-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-.html

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

αν ο victor εννοεί την διαφορά μεταξύ της gigabyte και της evga υπάρχει διαφορά και σημαντική μάλιστα, αλλιώς για τα ίδια προϊόντα (EVGA) δεν υπάρχει...

δεν ξέρω τι ισχύει και για hoh.de (αν δέχονται paypal και στέλνουν ελλάδα). όποιος θέλει να δοκιμάσει εδώ

Gigabyte Grafikkarte Geforce GTX 780 OC Windforce 3GB GDDR5 | NVIDIA | Grafikkarten | Hardware | hoh.de

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με ενδιαφέρει η EVGA ACX. Απλή, Superclocked, Underclocked, Hyperclocked δε με νοιάζει, όποια ήταν φθηνότερη. Από τη στιγμή που το site της EVGA δε μου δινει τη δυνατότητα να αγοράσω EVGA GTX 780 ACX αλλά έχει μόνο την SC, κατ' εμέ πάω παρακάτω ψάχνοντας κάτι πιο οικονομικό. Άλλωστε τα ρολόγια τα πειράζω και μόνος μου.

Bearing that in mind, έχουμε κάποια πρόταση για κάποιο άλλο αξιόπιστο μαγαζί με "καλή τιμή" για την ACX;

Link to comment
Share on other sites

γιατί θυμάμαι ότι την είχαν φτηνότερα; :hmm:

689e την ειχαν χθες!

http://www.skroutz.gr/s/3377651/Gigabyte-GeForce-GTX780-3GB.html

στα 607e η κουτση :happy2: αλλα με 3χρονια εγγυηση!

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.