Jump to content



NVIDIA GeForce GTX 780


Recommended Posts

image.jpg

[MENTION=478]sebastian[/MENTION]

αν βρω ενα evbot θα βαλω νερακι αλλιως δεν αξιζει. +οτι θα μου μεινει κ για μελλοντικες classified καρτες και mobo.

Με 1.35v για τα 1.320ΜΗz δεν ειναι και πολυ αισιοδοξο για το ποσο μπορει να ανεβει. Βεβαια η δικια σου ειναι classified οποτε μπορει να παιξει και με πανω απο 1.4v ταση χωρις να πεθανει...

Link to comment
Share on other sites

H υπομονη για R9 290 custom εξαντληθηκε, πετυχα και μια καλη ευκαιρια, κατεληξα σε nv.

(σορρυ χαλια ποιοτητα η φωτο, πιο προχειρα δεν μπορουσε να τραβηχτει)

gigabyte-gtx-780-ghz-addition-10877.jpg

Eτσι για την ιστορια, επειδη γενικα δεν τρεχω αλλο bench περαν τουτου, unigine heaven απο gtx670 σε gtx 780.

Και ενα χαμογελο σαν χαζος :D

Η 670 boostαρε στα 1180 ΜΗz, η 780 στα 1125.

heaven-7454.gifunigine-780ghz-stock-10878.jpg

Link to comment
Share on other sites

H υπομονη για R9 290 custom εξαντληθηκε, πετυχα και μια καλη ευκαιρια, κατεληξα σε nv.

(σορρυ χαλια ποιοτητα η φωτο, πιο προχειρα δεν μπορουσε να τραβηχτει)

gigabyte-gtx-780-ghz-addition-10877.jpg

Eτσι για την ιστορια, επειδη γενικα δεν τρεχω αλλο bench περαν τουτου, unigine heaven απο gtx670 σε gtx 780.

Και ενα χαμογελο σαν χαζος :D

Η 670 boostαρε στα 1180 ΜΗz, η 780 στα 1125.

heaven-7454.gifunigine-780ghz-stock-10878.jpg

Καλοριζικο το καρτονι φιλε!

Στάλθηκε από το GT-I9001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

SLI/CF κατω απο 60fps ειναι οχι απλα χαλια! αλλα super duper χαλια.

Γιαννη ξεχνα τα 4K για 2/3 χρονια...

Τι να το κανεις το 4K αμα ξεβρακωνεις το συμπαν, ερχεται Witcher III, The division, Project Cars, Thief, σιγουρα θα ερθει νεο Crysis, Far Cry IV.

Πρεπει να εχεις ενα 4K αλλα και ενα 1440p για να εισαι καλυμμένος.

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Μη παιρνεις ορκο [MENTION=478]sebastian[/MENTION] γιατι σε 3k που ειμαι εγω τα περισσοτερα παιχνιδακια σε medium για να χεις 60+ fps φαινονται 10 φορες καλυτερα απο οτι σε ultra με super duper φιλτρα on στα 1080p.

Για να κοντραριστουν μονο με resolution scale που ουσιαστικα το ιδιο και χειροτερο ειναι σε fps.Απλα το 4k πρεπει να το δεις και σε σοβαρες inches ετσι οχι σε 27''-αλλα πανω απο 32' μην πω 40' καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.